[quote name='mru']nie wiem czy zawiozła, bo nie wiem czy dała radę złapać te pierwsze :) ale może tak
a jak nie to na pewno to zrobi :)[/QUOTE]
To się robi najlepiej w kubeczek albo słoiczek - jak podniesie łapę - to cyk i już! Ja już mam wprawę hi Hi!