Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. :modla::modla::modla::modla::modla:Dzięki Ciotko za ten wątek!!!
  2. Hurrrrrraaaaaaaaa!!!!!! Bardzo mi Łazik na sercu leżał!!!!!! Ja najchętniej przykułabym łańcuchem do budy takich " właścicieli":angryy::mad::mad::mad:
  3. No to czekamy niecierpliwie na relację o Niuni!:loveu:
  4. Ciotko - ja nie do Ciebie tylko do tych " poszukiwaczy":loveu:
  5. Ciotka Lara zrobiła Mu i Cekinowi Wspaniałe Allegro! Oni są cudni Obaj!!!!
  6. Wyżła do budy!!!!!:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
  7. Zajrzyjcie Ciotki na ten wątek - rozpaczliwie zbieramy na DT dla bidy! [url]http://www.dogomania.pl/threads/176690-zamkniAE-ta-w-sobie-Nova-zabieramy-na-DT-POMOCY-nie-ma-KASY?p=13884109#post13884109[/url]
  8. Ja się wywiążę z radością - na pocz. lutego - psie bidy mnie "opadły" gradem.:loveu:
  9. Raczej kawałeczek hi hi!:diabloti:
  10. A ja jeszcze spytam; czy Kurczakowa jest po sterylce?
  11. Likuniu to może wzięłabyś Kurczaka - sunię z zapaleniem płuc - ale leczonym? słodka jest! Zdjęcia są tu na wątku! - Jako Chester!
  12. Ja też:cool3::diabloti:
  13. Anna 33 nie od OS - bo mi serce podyktowało że ten psiak a nie inny - tak to zwykle działa - a On nie był od OS:loveu:
  14. Dzięki Kochana Cioteczko!:loveu::loveu::loveu: Przelew wysłałam! A Gaja niech sobie będzie nawet drozdowata, ale słodka, prawda???:diabloti:
  15. Oj, zaraz tam - nie chce -dziś ma mieć wątek to szybciutko jakiś kochąjacy domek znajdziemy!:lol:
  16. Często są to starsi ludzie - niebogaci ale oddani swoim pupilom!
  17. Też tak sądzę! przy adopcji innego psa ( nie od OS) chętnie dałam datek i pokryłam koszty transp. Datek to brzmi o wiele przyjaźniej:loveu:
  18. Ja adoptowałam kiedyś bardzo wiekowego Jamnika w bardzo złym stanie -nie pobrano ode mnie opłaty - leczenie Maxa kosztowało kilkaset złotych miesięcznie - trzeba rozważać takie sytuacje - bo przecież trudno żeby fundacja żądala jeszcze ode mnie pieniędzy -Pies miał kochający Go dom i najlepszą opiekę wet.
  19. Ale niewielkie! Wątrobę to i tak trzeba jeśli to nie młody pies!
  20. Albo jak się patrzy jak taka bida rozkwita w oczach!:loveu: Oko błyszczące i uśmiechnięty pyszczek!:loveu: Jak starszy już Pies zaczyna bawić się i robić " psie żarty":loveu:
  21. Można poprosić o określenie - czynnika chorob. to pomoże określic czy zaraża czy nie.
×
×
  • Create New...