Czasem działa wzruszający tekst ! Przeczytałam już 1,5 roku temu tekst o zagubionym psiaku w depresji - i nawet nie mając zdjęcia - to było chyba z adopcje.org po 3 dniach był u mnie! Hi Hi Hi depresant to On nie jest!
Ja tez kocham stare psy - nie mogę jednak zgodzi się, że nie kosztują dużo- jedne być może nie - mnie akurat leczenie moich staruszków - szczególnie Maxa i Mai i Pata kosztowało sporo oj! Ale i tak nie żałuję - spędzaliśmy wspaniały czas.