-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
Ło! ja tam nie bywam ! Nie wiem:shake: A Chrupek to kto?
-
Nio!:loveu::loveu::loveu:
-
My też! Dlatego tu jesteśmy!:loveu:
-
Ja z moim psem potrafię porozumiewać się tylko gestem - bez słów - ludzie stanowczo je przeceniają:cool3: A ponadto - psy są MĄDRE!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Rany w jakim pudełku! Nie bredź Ciotula! Jeśli ktoś zapłaci sporą kwotę - sporą - za przelot - to wyjdzie, wyjdzie !
-
[quote name='Anja2201']Ale tam też są psy , może pani się akurat w Gaji zakochala ?? Sama nie wiem , odpisze jej izobaczymy co dalej napiszę , a poźniej wy podejmiecie decyzję co?[/QUOTE] Też tak myślę! tutaj Ona zamarza w schronie!!!
-
Nie Moja Droga!Mój Jamol też ze mną latał samolotem za granicę! Lecą w kennelklatce pod troskliwa opieką! A właścicielce nic na razie nie mów. Zobaczymy!
-
Vega! Jeśli ktoś chce pokryć koszt przelotu psa z Polski do USA - to wierz mi na pasztet znajdzie taniej u siebie w Stanach!
-
:buzi::buzi::buzi::Cool!::Rose::Rose:Eeeeekstra!!!!!!! No w Kalifornii to Małej doopka nie zmarznie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Dodaj jeszcze plizzzz,że szukamy dla niej kochającego domu!:loveu::loveu::loveu: Super!!!! Dzięki Kochana!!!!!!:loveu::loveu::loveu:
-
A to już później ustalimy!!
-
A! no oczywiste, że pokrywa koszty przelotu - ale Ona to wie!
-
Jeśli się nie trafi szybko tu superdomek- to czemu nie. Napisz co wiemy o suni- wiek, że jest miła i spokojna. Napisz,że aukcja jest nonprofit, że szukamy wspanialego domu dla Gai. Zapytaj jakie warunki oferuje Gai. Napisz o ewent. kosztach paszportu międz. dla Gai, chipa, szczepień . I zobaczymy! Hi Hi Hi!
-
Znajdziesz kogoś żeby Jej odpisać? Bardzo prosi!
-
Cioteczko, dostałaś przelew?
-
Ooooooo!super! Lisa chce info o Gai. Pyta o cenę(!!!!!) i deklaruje, że zapłaci za wszystkie koszta podróży Gai do jej domu!
-
No to pisz!!!!!:loveu:
-
Nova już... w novym domku :) u siebie na Woli - trzymaj się, kochana!
Talcott replied to mru's topic in Już w nowym domu
Nie można wykorzystywać dobrego serca. Dopiero wzięła Kostka - hurt nie dla każdego! -
Baterie! Doooobre!:diabloti: Jak słyszę;" czy zachowuje czystość" to odpowiadam, że ma ręcznik, mydło i wodę toaletową. Każdy psiak ze schroniska wymaga troszkę czasu- żeby " załapał". A co kiedy będzie chory, albo stary? Ech głupoto!!!!:angryy::angryy::angryy:
-
Nova już... w novym domku :) u siebie na Woli - trzymaj się, kochana!
Talcott replied to mru's topic in Już w nowym domu
A ja odradzam! Tak nie wolno! -
Nova już... w novym domku :) u siebie na Woli - trzymaj się, kochana!
Talcott replied to mru's topic in Już w nowym domu
Dajcie Pani od Kostka spokój! Kostek będzie absorbujący - ja prawie listy w lecznicy podpisywałam mając dwa baaardzo wiekowe Jamniki - i byłam wykończona - finansowo też! nie wolno " przeginać" Koruni musimy szukać kogoś - może " papierowa prasa" - starsi ludzie netu nie mają! -
Za to ja przekreślam takich " z wymaganiami " tfu!
-
Nova już... w novym domku :) u siebie na Woli - trzymaj się, kochana!
Talcott replied to mru's topic in Już w nowym domu
A co to jest 10 lat ? dla małego psiaczka to -jeszcze nic! Maja jak ją znalazłam miała 10 a żyła jeszcze i to pełnią życia 8 lat!!! Wspaniałych dla Niej i dla mnie! -
Jak zawsze Kochana! I ciepła i miłości, wyrozumiałości, troski.
-
Nova już... w novym domku :) u siebie na Woli - trzymaj się, kochana!
Talcott replied to mru's topic in Już w nowym domu
Tak się cieszę!!!!!! Tak to jest że Psiulki rozkwitają natychmiast gdy pojawi się DOM! Biedna Korunia!:-(