Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. A jakie śliczne umaszczenie!!!:loveu:
  2. Ciotki placzą za Ciebie:-(:-(:-(:-(
  3. Tylko pamiętaj Oluniu, że kruca bomba mało casu!!!:-( Oni go tam chcą:-(:-(
  4. Z piekła wyszły te psiaki:shake::shake::shake:
  5. Matko Moja!! Toż jej sie łapiny wykrzywiają na boki od tych pazurków!!!!:-(
  6. Maleńki Psiaczek tak bardzo rozpacza!!!!
  7. W schronisku wegetuje wspaniały szorstkowłosy wyżeł!!!!
  8. [quote name='Talcott']Kto pokocha ślicznego Piesia który nieśmiało wyciąga łapinę - moge podarowac Ci tylko siebie -Chcesz? Będę przy Tobie nie pytając co mi dasz.. Będę przy Tobie kiedy zostaniesz zupełnie sam.. Będę za Tobą szedł...[/quote] Śliczny Piesio czeka!!!
  9. To sie nie może tak skończyć!!!!
  10. Może jednak daj najpierw swoje Neris bo jeszcze musimy go przewieżć -póżniej Ola poda swoje konto?:crazyeye:
  11. Do Kopydłowa najwyżej byś zajechała z taka kasą:eviltong::eviltong::eviltong: Nie wiem, kto ale dawać to konto!!:mad:
  12. Pobudka!!! Neris dawaj to konto!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  13. Ciotki !! Konta ,konta mi trzeba!!! Podawać mi tu zaraz na PW:mad::mad:
  14. :calus: A może jak Cię męczniemy jeszcze troszkę to go zabierzesz do domu:eviltong:
  15. Wspaniały pies i brakuje mu tylko serca dobrego człowieka!!!
×
×
  • Create New...