Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Dam!!! A wiesz ile maja lat??? 14 i 15 i nie były take piękne kiedy je przygarniałam tylko cięzko chore!!!
  2. Ten piękny psiak nie pasuje do schroniska!!!!!!:-(:-(:-(:-(
  3. [quote name='Talcott']Ciotki Uaktualnijcie wątek i zdejmijcie to straszne zdjęcie z pierwszego posta - dajcie je nizej może co? ono odstrasz!!!! Z banerków też!!!!![/quote] Prooszę!!!!!
  4. [quote name='albiemu'][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/2378/dscn8835gn8.jpg[/IMG][/quote] Czy nie PIĘKNA????
  5. [quote name='Koperek']Nawet nie wiem, co napisać. Pierwszy raz przedstawiam takiego maluszka! Po prostu... ...[SIZE=4]MACIUPEŃKIE MANIEŃSTWO!:-( [/SIZE] Siedzi w schronie przestraszony, jak nieboskie stworzenie. Inne psy się wydzierają, a bidaczek skulony pod ścianą boksu, żeby mu doopki nie podskubały:-( Taki dziubek, że serce się kraje :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/188/7e0ee8c59c027abd.jpg[/IMG][/URL] Siedzi, jak pokraka- ale nic dziwnego- ze strachu to różne rzeczy się robi... :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/180/f34b0f1a26560db0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/180/53c9294ce9133fd2.jpg[/IMG][/URL] Cały czas podnosi nóżki- raz jedną, raz drugą- jakby nie był przyzwyczajony do chodzenia po zimnym, mokrym betonie :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/181/ed99abb9f78b5eed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/187/b56be617aca6a1e7.jpg[/IMG][/URL] [U][B]Ogłoszenia, jakie ma:[/B][/U][LIST] [*][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=334459329[/URL] [*][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1113594_maciupenkie_manienstwo.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1113...anienstwo.html[/URL][/LIST][/quote] LUPEK we wrocławskim schronisku!!!!!
  6. [quote name='Isadora7'][CENTER][B]PPCI[/B] [COLOR=Gray](Pakiecik Pomocy Ciotki Isadory)[/COLOR] [B]podlinkowany banerek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114881"][IMG]http://images28.fotosik.pl/245/33b5a3b8092f0a01.png[/IMG][/URL] :loveu: [/B][/CENTER] [/quote] zy nie jest piękna!!!!
  7. Ciotko Isadoro Jesteś wspaniała!!!!!:Rose::Rose::Rose::modla::modla::modla:
  8. Ciotki Uaktualnijcie wątek i zdejmijcie to straszne zdjęcie z pierwszego posta - dajcie je nizej może co? ono odstrasz!!!! Z banerków też!!!!!
  9. Oby sie domek znalazł to media markt Lupek sam zagryzie:diabloti:
  10. To pewnie następny pies starszej osoby wywalony przez kochających krewnych:placz::placz::placz:
  11. Nerisku kochany dzwoń Aniele!!! I wszystko raportuj!!!! Agnieszko a co z e staruszkiem Jamniorkiem???
  12. Szlag mnie trafia!!!!!:mad::mad::mad::mad: Jamni w schronisku!!! Buuuuu:placz::placz::placz::placz:
  13. [quote name='Isadora7'][B]Piękna dobermanka pokazuje się: [/B] [IMG]http://images29.fotosik.pl/244/a379ec07df2a915e.jpg[/IMG][/quote] Kto da dom śliczne Dobermance Petrze?????
  14. [quote name='Poker']słuchajcie,mam szanse,powtarzam SZANSE załatwić transport dziadka do Rowów,może się dogadam,że do Słupska,czy stąd transport do Oleny byłby przez nią możliwy?[/quote] Nie denerwuj się Pokerku!!! Zaraz pomeczymy eri to porozmawia z Olenką!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. Jeezu najważniejsze że psina już " zaklepany" iże się od niego .....:loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. Też pocichutku na to liczyłam Nerisku:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Nie powiem kto tu jest nieadopcyjny - sama mam 14 i 15 letniego psa i nie wahałam sie ani chwili!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad: Też mi kryterium - bo ma 10 lat!!!!:mad:
  18. Prosimy o dom dla maleńkiego pieska który cierpi - tak bardzo nie chce byc sam!!!!
  19. [quote name='Isadora7'][CENTER][IMG]http://images33.fotosik.pl/252/a676f89e67531c26.png[/IMG] [/CENTER] [/quote] Lupuniu Ciotki proooszą!!!!!:roll:
×
×
  • Create New...