[quote name='Isadora7']Żebyś ty wiedziała co ja używam... jestem urodzonym astmatykiem, alergikiem jak ja to mówię wziewnym, pokarmowym i dotykowym (bywam również na bezglutenie). Szoki anafilaktyczne też mi nieobce. Dobrze dobrana dawka jest ważna.[/quote]
Psi delikatniejsze od takich zouz jak ty Cioteczko!!:diabloti: