Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Jejku to może szukajmy dalej - buda to smierć dla niego w takim stanie!!!!
  2. No to koniecznie wątki - tylko do kazdego podajcie jasno ciotkę miejsową - koordynatorkę - a ciotki z zewnątrz pomogą z całych sił!!!!
  3. Teraz na spacer - tylko bez kotów...
  4. Orzesiu śliczny Hopamy sobie!!!
  5. I hopsiamy sobie!!!
  6. sYPIACIE SYPIACIE... A to zależy z kim... Ha!!
  7. Dobranoc Smerfiku!!!
  8. No popatrz Maksiu, ciotki sobie poszły... No to sami sobie pójdziemy
  9. No to z ciotką na spacer!! zobaczymy czy gwiazdy świecą....
  10. Ale tu cicho! To nic, pójdziemy sobie...
  11. [quote name='Isadora7']Mogę wiedzieć kiedy będziesz w stolYcY?:mad::mad::mad: :eviltong::eviltong::eviltong: Przyjdę na spotkanie z cała merdająca obstawą! O! A tak poza tym, to co to będzie - Rudzik nie powinien w takim stanie trafić do budy - bo to śmierć.
  12. [quote name='Isadora7']Żebyś ty wiedziała co ja używam... jestem urodzonym astmatykiem, alergikiem jak ja to mówię wziewnym, pokarmowym i dotykowym (bywam również na bezglutenie). Szoki anafilaktyczne też mi nieobce. Dobrze dobrana dawka jest ważna.[/quote] Psi delikatniejsze od takich zouz jak ty Cioteczko!!:diabloti:
  13. [quote name='irysek']a apteka calodobowa? moge kupic i ci podrzucic syrop dla niego :) do trzebnicy mamy rzut beretem.[/quote] Ale ja myślałam o Irysku - żeby podjechała do weta i do ciebie!!!
×
×
  • Create New...