Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. O To super!!! Poczekamy co powie wet w schronie!!!
  2. No to poproście żeby ją obejrzał !! Czy to poważne i czy operacyjne i na jakim tle.Ok?
  3. To Pozdrawiamy!!! i trzymamy kciuki!!!!:loveu::loveu::loveu:
  4. Czyli że byłaby taka możliwość,że mialaby sterylkę przed adopcją??
  5. No to zróbcie coś. Ona jest po sterylce?
  6. Fajnie, że kotów nie gania!! A kiedy wet ją może obejrzeć??
  7. Fajnie, że kotów nie gania!! A kiedy wet ja może obejrzeć??
  8. To pomyślcie nad tym, bo dobrze byłoby to zrobić na cito - kasa by się znalazła!
  9. Czyli możliwe że to skrajne wycieńczenie a nie choroba !!!!
  10. Dziewczyny, a byłaby możliwość zabrania jej do weta?
  11. No to podniosę sunieczkę
  12. Jej!!!!!Pani Ewo!!!!!!:Rose::Rose::Rose::Rose::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Jak wspaniale!!!!!!
  13. Erazmiku a ktobędzie pilotowal sprawę tymczasu u Siemionki??? Na jak długo???
  14. Kto zechce pokochać tę piękną Dobcię
  15. I to na cito!! bo kruca bomba mało casu
  16. Przeczytałam wątek i jestem pod wrażeniem. Kochane jesteście Cioteczki!!! Niezawodne. Szczególnie ciepło uśmiecham sie do Ciebie Dusje - dobrego duszka !!!:Rose::Rose::Rose: Mam propozycję - może dobrze byłoby założyć Pani Irence konto w banku - np w Lucas Bank - oni są bardzo przyjaźni i pomogą gdyby P. Irenka miala kłopoty z używaniem karty itp. To uprościłoby znacznie przekazywanie pieniędzy dla Niej - przekaz pocztowy jest uciazliwy dla obu stron. Pieniądze na karmę wpływałyby do Anety, a te dla P. Irenki na jej konto. Sama chętnie się właczę żeby pomóc tak uroczej Pani i jej Maksowi - Pozdrowienia dla Jej Maksa od mojego Maksa:loveu::loveu::loveu:
  17. To wymiziać Psiątko od ciotki proszę:loveu:
×
×
  • Create New...