Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Co to za ........ w tym schronie????:mad::mad::mad::mad:
  2. E tam ja mam trzy - i zero problemów - jamole na podwójnej smyczy , Teo zazwyczaj bez -dobrze że kot łazi sam!!!!:diabloti:
  3. I ja w nerwach cała :crazyeye::crazyeye:
  4. Jesteś kochana:Rose::Rose::Rose:A to sliczny pies!!!
  5. Pewnie nie!!! To jego spojrzenie - jest takie ludzkie - wstrząsnęło mną:placz::placz::placz:
  6. Jejciu -dom z ogrodem - i już by go tam nie było!!:-(:-(
  7. No co te ciotki!!! Poszły sobie? to na spacer pójdziemy sobie sami, a co!
  8. Niech ktoś spojrzy na tego Piesia!!!!
  9. Z pewnością. Teo w schronisku to podobno była kupka strachu i nieszczęscia - a teraz szaleje zbiega z góry z rykiem - typu " lecę lecę" szarpie smycz, pcha sie na kolana, gania za piłką!!!!:lol:
  10. Oj Biedactwo!!! Czekam na kasę jak wpłynie to troszkę Ci pomogę daj swoje konto na priva - to natychmiast prześlę!! Martwię się o tę budę - Rudzik teraz raczej potrzebowałby ciepła na leczenie:placz:
  11. I to szybko zanim jakieś świństwo złapie!!!!
×
×
  • Create New...