Wejdźcie na wątek Mani tam są namiary na domowe DT od Was z okolic!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/171920-Czy-to-sznaucerka-kA-ebek-strachu-DT-oddal-do-schronu-Pomocy[/url]
Nie bardzo mam jak czytać wątek - wiesz coś o nim? Ile waży? Ile ma lat?
Zaraz uproszę Ciotkę o Allegro- jeśli nie ma. On rzeczywiście nie może tam być:-(
A może jednak Ciotko - plizzz - rozważ nie tylko dom z ogródkiem- doświadczony opiekun poradzi sobie z tym znaczeniem- a to zawsze zwiększyłoby troszkę szanse!
Nie bardzo! Teoś ma około 11 lat - wzięłam Go 1,5 roku temu -to juz starszy Pan - ale fantastycznie inteligentny- raz użarł żula który zaczepiał pańcię - a ziąby to ma jak krokodyl:diabloti:
co nie że przystojniak!:evil_lol: A jaki model z niego! Co rano czołga się po kołdrze do mnie - potem przytulam twarz do jego łepa i warczymy sobie !:diabloti:
A białe jest supercudne!
najanazawszej!:lol:On jeszcze wątku swojego nie ma - ale tu s foty - to ten RUDY
[url]http://www.dogomania.pl/threads/143056-Bella-bella-donna-piAE-kna-jamniczka-A-teraz-jeszcze-dwaj-wspA-A-bracia-jej-niedoli[/url]