-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Karmelek - pojechał do domu:-) Ale miny mamy pokerowe...;-)
Ewa Marta replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neigh']Jedno co jest cholernie istotne, zeby posesja ( o ile taka jest ) nie była ogrodzona siatką.......bo Karmelek lubi desant...... Gallegro, ile masz wzrostu?:-)[/QUOTE] ...żeby nie była, czy żeby była ogrodzona siatką? Nie załapałam... Czy to znaczy, że po siatce potrafi się pięknie wspiąć i dać nogę? Jak dla mnie Gallegro ze swoją Tz-ką mają po cztery metry co najmniej;-) -
Karmelek - pojechał do domu:-) Ale miny mamy pokerowe...;-)
Ewa Marta replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
Zaraz wejdzie Neigh i poda Ci numer:-) -
[quote name='AniaGucio']Kiedy przyszedł pan M., pies z początku był miły a potem znowu zaczął na niego szczekać... Co jest z tym psem? A jak wyszliśmy w trójkę na dwór to chodził przy nim jak dobrze ułożony psiak. [/QUOTE] Moim zdaniem on za wszelką cenę chce dobrze wykonac pracę, to znaczy bronić Cie przed wszystkimi. Zapytaj może jutro Pana Maćka, czy zgodziłby się spróbować wyprowadzić go ze mną, ale tak, żeby Ciebie nie było. Oczywiście bezpieczniej byłoby, gdybyś stała gdzieś za winklem w razie czego:-) Ciekawe, jak będzie reagowal na innych, kiedy nie będzie musial bronić dostępu do Ciebie... Postaram się wyrwać w piątek...
-
Byłyśmy u Rufusa... To wspaniały, ale nadal nieufny pies. Ania jest absolutną miłością, ale inni niekoniecznie narazie. Nie ryzykowałyśmy zamiany osoby prowadzącej go na smyczy:-) Po spacerze, już w środku Ania zdjęła Rufusowi kaganiec, troszkę na mnie powarczał, ale kiedy dałam mu smakołyk, zjadł z ręki, a potem mnie polizał. Kiedy wyszłam na momant i zaraz wróciłam, musiałam na nowo wkradać się w jego łaski:-) Nie, żeby był groźny, ale jak mu w oczy patrzę, to nie mam odwagi od razu go głaskać. Niewątpliwie potrzebuje kontaktu z ludźmi, najbardziej z Anią. Po kilkunastominutowym spacerze, rwał do budynku. Tam byl bardzo ożywiony, ale głównie skupiony na Ani. Podobało mi się, że dobrze reaguje na Pana, który się nim opiekuje. W kojcu zachowuje czystość mimo długiej przerwy między spacerami. Być może za dużo dostał smakołyków (moja wina:-( ), bo potem Ania wzięła go jeszcze raz na spacer i stolec był luźniutki.... Straciłam czujność myśląc, że skoro pies był bezdomny i jadł wszystko, co znalazł, to nic mu nie będzie. Jak już lizał mnie po rękach i merdał ogonem, to miałam ochotę wyściskac go, ale te przyjemności zostawiam narazie Ani. Nie chcemy popełnić żadnego błędu, dlatego szukamy kogoś, kto nam podpowie jak druga osoba może wejść bez problemu pomiędzy psiaka i Anię, której on ewidentnie pilnuje. Trochę na mnie szczekał i z daleka udawał, że jest groźny;-) Myślę, że on mógł szczekać, bo czuł ode mnie dwa moje psiaki. Patrząc jednak na to, jak tuli się do Ani, jak się do niej przymila, całuje, skacze na nią, żeby być bliżej, jestem pewna, że jak już zaufa kolejnym osobom, będą z niego psy:-)
-
Nie myślałam, że z Kamy taki zwierzojad;-) Jak dobrze, że Ineczka ma taki wspaniały dom!!! Mam wrażenie, że Beniusia bardzo sie ucieszy z kolejnego maleństwa do opieki. Pytanie, czy Inka pozwoli jej podejść do Niki... Słodkie są obie - Mama i córcia:-) Gdyby się nie odnalazła, nie miałaby szans z maleństwem przeżyć tych mrozów:-(
-
[quote name='Vasco']Dziewczyny, przelew zrobiony. Prośba o wygłaskanie Rufuska od nas wszystkich:)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy! Wygłaszczemy go dzisiaj po 11, bo obie jedziemy do niego. Trzeba chłopaka socjalizować, przyzwyczajać do innych ludzi, nie tylko do Ani. Jak nie da mi się wygłaskać, to na pewno zrobi to Ania. On za nią przepada:-) Acha, ja tylko napiszę że kociak, którego przygarnęła Ania - towarzysz Rufusa z działki, będzie dzisiaj kastrowany na koszt Ani.... Wzięła na siebie całkowite utrzymanie kociaka, więc tym bardziej potrzebna jest jej pomoc w utrzymaniu Rufusa. Grzenka, bardzo dziękujemy za deklarację wpłaty - każdy grosik jest ważny!
-
Luna- młoda onka ze schronu już w swoim domu :)))
Ewa Marta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Cześć Słodziaku:-) Dobrze, że chociaż Ty śpisz w ciepłym domku i masz dookoła kochających Cię ludzi:-) -
Karmelek - pojechał do domu:-) Ale miny mamy pokerowe...;-)
Ewa Marta replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
Suoper zdjęcia:-) I tekst Neigh mi się podoba:-) -
Aniu, prześlij swój numer konta Vasco na PW:-) Rufus dostał 50 zł na dobry początek:-) Bardzo dziękujemy Vasco raz jeszcze!!!
-
Rozpływam się........ Jaka czuła mamusia:-) A jak Benia reaguje na maleństwo? Nie jest troszkę zazdrosna, że Inka zajmuje się maleństwem?
-
A ja Wam coś napiszę:-) Tylko jedno zdanie, bo reszte napisze Ania... Ale byla u Rufusa i po kilkunastominutowym sopacerku, załatwieniu tego, co trzeba Rufus.... skierowal sie do drzwi i chciał wracać do ciepełka:-) Może niekoniecznie do kojca, ale ja bałam się, że jak wyjdzie na spacer, to wołami go nie będzie można zaciągnąć z powrotem, a tu taka niespodzianka:-) Może chłopak załapał, że w cieple fajniej jest się wyspać;-) Kochani, bardzo, ale to bardzo prosimy o deklaracje wpłat, choćby jednorazowych!!! Liczy się każda złotówka. Bardzo pięknie proszę....... marzeniem byłoby zebrać na jego pobyt i kastrację. Narazie jednak musimy utrzymac go co najmniej 2 tygodnie w klinice i poszczepić... Edit: dzwoniła Ania, prosiła, żeby napisać, że relacje zda dopiero po 19, bo teraz gania jak kot z pęcherzem, wyprowadza swojego psa na spacer, zawozi wczoraj przygarnietego kota do weta i jeszcze wiele innych spraw ma na głowie. Przy kompie będzie wieczorem i od razu tu zajrzy;-)
-
Fantastyczna fotorelacja ze spotkania, dzięki Kociabando:-) Ja wprawdzie specjalistą nie jestem, ale myślę, że trudno wyrokować po pierwszym spotkaniu. Trudno się dziwić, że Fąfel pilnuje swojego Pana, a za patyczki burczy... Moja suka strasznie sie awnturuje o każdy znaleziony patyk i nie ma znaczenia, czy pies jest 4, czy 5 razy większy od niej;-) W pewnym momencie Fąfel biegal luzem, a Stefan byl na smyczy - trudno cokolwiek powiedzieć o relacjach, bo miały wtedy nierówne szanse. Ale z tego co słyszałam pise na smyczy czuje sie odważniejszy i potrafi byc bardziej agresywny. Jeśli Stefan nie atakował Fąfla, to tylko plus dla niego. Ze mną na spacerze tez tak reagowal na obce psy. Nie wyczuwałam agresji, raczej skupienie i obserwowanie, co robi tamten. Myślę, że niewiele będziesz wiedziała, zanim psy nie spotkaja się na dotychczasowym terenie Fąfla. Mogę tylko trzynmać kciuki, żeby przyjął Stefanka do domu...
-
[quote name='Vasco']Dziewczyny, chylę głowę przed Wami! Z checią wspomogę Rufusa, podajcie tylko nr konta, to przeleję 50 pln na dobry początek.[/QUOTE] SUPER!!! Pięknie dziękujemy! Ania poda niebawem numer konta:-)
-
[quote name='gusia0106']Dokładnie...LUna w Metrze;)[/QUOTE] Ma tam to wspaniałe zdjęcie, kiedy szykuje się do skoku:-) Mimo wszystko lepsza taka sytuacja, w której urywają się telefony, a sunia ma dom, niż odwrotnie - zero telefonów, a sunia w hotelu;-) A nie próbujesz zagadnąć, że masz wspaniałego Amigo do adopcji?
-
[quote name='3 x']fakt jest faktem ze Kostek prosiła o karmę, koce, poszewki itp - pomysł z bazarkiem i pieniędzmi był tylko i wyłącznie mój nie wiem co o tym wszystkim myśleć jest mi po prostu przykro :shake:[/QUOTE] Tak, prosila o koce, ręczniki, poszwy... Tyle, że ja napisałam, że mam dwie duże torby tego i miała odebrac ode mnie. Proponowałam nawet, że gdzies je podrzucę i jakoś ucichła. Nie wiedziałam, że te psiaki są u tej..... B. a juz było to dla mnie dziwne. Teraz, kiedy wiem, że tam je przetrzymuje, nie mam słów, które oddałyby, co czuję. Wiesz 3x, ciesz się, że nie znamsz historii Krężela i Maciejowic. Tam był horror, psy wyciagane ledwie żywe... I teraz to babsko robi znowu to samo, zamiast gnić w więzieniu. Mnie sie to w głowie nie mieści, wszystkie służby za to odpowiedzialne wysłałabym w kosmos. Jak widać kasa jest w stanie załatwić wszystko. Mam nadzieję, że kiedyś będzie się za to w piekle smażyła gnida wredna!!!
-
[quote name='mysza 1']Kurde, z tym dogo. Nie ma mojego postu a Ewy są 3 ;) Może lepiej go do hoteliku przenieść, tam by mozna bylo częściej odwiedzać. Tyle, że buda :([/QUOTE] Mysza, gdybyś zobaczyła w jakich on warunkach żył, to porządna buda wydałaby Ci się pałacem. Pewnie, że hotelik były lepszym rozwiązaniem, ale narazie trzeba się psu przyjrzeć. Byc może jego agresja była spowodowana pilnowaniem jedynego miejsca, w którym czuł się bezpiecznie, ale trudno bez zorientowania się jaki jest wpychać kogoś na minę:-( Tak jak pisalam wcześniej. Początkowo był bardzo agresywny i najchętniej zjadłby mnie tam. Ania w pewnym momencie, kiedy chciałam się wychylić i zobaczyć co z nimi i on mnie zauważył zawołala do mnie, żebym schowała sie kompletnie, bo jak on jej sie urwie ze smyczy, to nie będzie miała nawet mi jak pomóc, jak sie na mnie rzuci. Ta metamorfoza Rufusa była niesamowita. Z groźnego "bandyty" zrobił się z niego pies liżący po rękach, milutki i kochany. Trzeba przez kilka dni zorientować się, jak zachowuje się na spacerach, zaszczepić go, odrobaczyć i zbadać. A potem pewnie trzeba mu szukać dobrego hoteliku, a docelowo DS. Ja taki jeden hotel poznałam dzień przed wigilią;-) ale czy będzie tam miejsce dla Rufusa? Zobaczymy, co napisze Ania po powrocie od niego dzisiaj. Ja postaram się do niego wyrwać jutro, chociaż nie wiem, czy mi się uda. Poza tym lepiej chyba, żeby Ania wpadala do niego codziennie, żeby poczuł się bezpiecznie. W sprawie finansowania psiaka... Aniu, zapłace za jego szczepienia na wściekliznę i choroby zakaźne. Czy ktoś zasponsorowałby mu odrobaczanie i kolejne dni w lecznicy? Zostawiłyśmy z Anią karmę dla niego, każda przyniosła coś od siebie. Nie chcialabym wtrącać się w rozliczenia, bo to powinna robic jedna osoba. Gdybyś Aniu mogła napisać ile kosztuje doba w lecznicy, jak przedstawiają sie koszty jego utrzymania. Czas najwyższy zacząć zbierać jakieś pieniądze, bo troche pewnie potrwa, zanim znajdzie dom.
-
Rudolf ma DT! Teraz jest Idolem :) Aktualizacja z dnia 25 czerwca 2010 Idolek jest już po operacji. Jeszcze wczoraj jego stan był kiepski, ale nagle koło południa nastąpiło gwałtowne polepszenie, Maluszek zaczął jeść i powoli wraca do formy!!!! Bardzo dzięujemy wszystkim trzymającym za niego kciuki, wspierającym operacje i kosztowne leczenie po operacji i prosimy - nie zostawiajcie nas:-) Zapraszamy na nasz wątek, bo lubimy towarzystwo dobrych ludzi:loveu: Aktualizacja z dnia 2 czerwca 2010 Niestety stan Idola pogorszyl się ostatnio. Liczne złogi w woreczku żółciowym uniemożliwiają mu życie bez bólu. Dlatego po zrobieniu badań krwi oraz EKG i echa serca, zostanie podjęta decyzja o możliwości przeprowadzenia operacji. Pozostawienie malucha z takim bólem jest niemożliwe. Zdaniem lekarzy, jeśli badania na to pozwolą, trzeba usunąć woreczek. Aktualizacja z dnia 7 kwietnia 2010 Od początku pobytu w DT, Idol jest pod stałą kontrolą lekarską. Jest leczony, dostaje specjalistyczna karmę i to daje rewelacyjne efekty! Nasz kochany staruszek czuje się bardzo dobrze, bywają dni, w których jest troszkę gorzej, ale w jego wieku to niestety normalne. Bardzo zżył się z nowym stadem, które doskonale go przyjęło. Pokochał swoją tymczasową opiekunkę i nie lubi tracić jej z oczu. Widać, jak bardzo ten psiak chce żyć i dzięki Waszemu wsparciu finansowemu i rzeczowemu, jest to możliwe. Bardzo za to dziękujemy, a Idolek dziękuje w najpiękniejszy dla miłośników zwierząt sposób - jest szczęśliwym i uśmiechniętym psem!!! [FONT=Tahoma]WPŁATY NA IDOLKA:[/FONT] [FONT=Tahoma]3 lutego 50 zł. od Ellig[/FONT] [FONT=Tahoma]4 lutego 30 zł. od Talcott[/FONT] [FONT=Tahoma]16 lutego 100 zł. na RTG od Ellig (na konto Mru)[/FONT] [FONT=Tahoma]16 lutego 100 zł. figa 33 na leczenie Idolka[/FONT] [FONT=Tahoma]17 lutego 40 zł. Ma6da[/FONT] [FONT=Tahoma]19 lutego 100 zł. Iga_Maya[/FONT] [FONT=Tahoma]22 lutego 350 zł. darnczyńcy Stefana [/FONT] [FONT=Tahoma]04 marca 30 zł Pani Ewa i Guru z górki.[/FONT] [FONT=Tahoma]08 marca 20 zł. Ewa Marta [/FONT] [FONT=Tahoma]11 marca 30 zł Reid[/FONT] [FONT=Tahoma]16 marca 40 zł kmurdz[/FONT] [FONT=Tahoma]17 marca 20 zł Reid - dla Idola na przysmaki przy piekarniku.[/FONT] [FONT=Tahoma]06 kwietnia 100 zł. Iga_Maya[/FONT] 07 kwietnia 30 zł Pani Ewa i Guru z górki 08 kwietnia 25 zł kmurdz 28 kwietnia 100 zł Pani Laura (sąsiadka Ewy Marty) 30 kwietnia 100 zł Pani Agnieszka i Lepek z górki 04 maja 100 zł. Iga_Maya 09 maja 30 zł Pani Ewa i Guru z górki 25 maja 25 zł kmurdz 30 maja 100 zł Pani Ela i Czako z górki 02 czerwca 100 zł Pani Agnieszka i Lepek z górki 04 czerwca 100 zł Pani Kasia S. (od Pani Laury) 11 czerwca 100 zł Pani Agnieszka W. 16 czerwca 50 zł Ewa Marta 18 czerwca 100 zł Figa33 23 czerwca 20 zł Pani Ewa i Guru z górki 23 czerwca 20 zł Pani Agnieszka i Lepek z górki 25 czerwca 20 zł Mysza1 [FONT=Tahoma]BAZARKI dla Idola:[/FONT] [FONT=Tahoma]31 marca 58 zł z bazarku książek od Ellig - Ewy Marty (cała kwota podzielona na Idola i Rufusa)[/FONT] [FONT=Tahoma]07 kwietnia 35,50 zł z bazarku ciuszkowego AniGucio (cała kwota podzielona na Idola i Rufusa)[/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]27 kwietnia 24,50 zł z bazarków AniGucio (cała kwota podzielona na Idola i Rufusa)[/FONT] [FONT=Tahoma]13 maja 36,00 zł z bazarków Aka_niny (cała kwota podzielona na Idola i Rufusa)[/FONT] [FONT=Tahoma]13 maja 67,00 zł z bazarków AniGucio (cała kwota podzielona na Idola i Rufusa)[/FONT] [/FONT][FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]02 czerwca 125,25 zł z bazarku książek od Ellig - Ewy Marty (cała kwota podzielona na Idola i Rufusa)[/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]16 czerwca 11,00 zł z bazarku książkowego AniGucio (cała kwota podzielona na Idola i Rufusa)[/FONT] [/FONT][FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]16 czerwca 9,00 zł z bazarku ciuszkowego AniGucio (cała kwota podzielona na Idola i Rufusa)[/FONT] [FONT=Tahoma]16 czerwca 93,50 zł z bazarku ciuchowego i nie tylko AniGucio (I rata podzielona na Idola i Rufusa)[/FONT] [FONT=Tahoma]20 czerwca 35,00 zł z bazarku ciuchowego i nie tylko AniGucio (II rata podzielona na Idola i Rufusa)[/FONT] [FONT=Tahoma]21 czerwca 167,00 zł z bazarku biżuteryjnego Ewy Marty (I rata z 70% dla Idola)[/FONT] [FONT=Tahoma]22 czerwca 52,00 zł z bazarku biżuteryjnego Ewy Marty (II rata z 70% dla Idola)[/FONT] [FONT=Tahoma]24 czerwca 62,00 zł z bazarku kosmetycznego AniGucio [/FONT] [/FONT] [FONT=Tahoma]W sumie zebrano w gotówce: 2805,75 zł[/FONT] [FONT=Tahoma]WYDATKI IDOLKA [/FONT] [FONT=Tahoma]LECZENIE:[/FONT] [FONT=Tahoma]29 stycznia 115,57 zł USG (30 zł), leki: Essentials, Hepatil, Ursocam (85,57) (Ewa Marta)[/FONT] [FONT=Tahoma]02 lutego 46 zł. badanie moczu + Lotensin (Ewa Marta)[/FONT] [FONT=Tahoma]05 lutego ok. 206 zł. Essential Forte x 4, Hepatil x 6 i Lotensin x 1 (figa33)[/FONT] [FONT=Tahoma]15 lutego 50 zł. wizyta i zastrzyki (Combivit, Tolfine, Synergal) (zapłacono z datków darczyńców)[/FONT] [FONT=Tahoma]16 lutego 25 zł. Zastrzyki (Tolfine, Synergal) (z datków darczyńców)[/FONT] [FONT=Tahoma]17 lutego 45 zł. Zastrzyki + Synergal w tabletkach (z datków darczyńców)[/FONT] [FONT=Tahoma]18 lutego 14,50 zł[/FONT][FONT=Tahoma] Trilac (z datków darczyńców)[/FONT] [FONT=Tahoma]23 lutego 20 zł za wizytę kontrolną (z datków darczyńców)[/FONT] [FONT=Tahoma]24 lutego 260 zł. prześwietlenie i usg (w tym 100 zł. od Ellig i 160 zł. z datków darczyńców)[/FONT] [FONT=Tahoma]25 lutego 90 zł badanie krwi i moczu oraz 5 tabletek Synergalu (z datków darczyńców)[/FONT] [FONT=Tahoma]27 lutego 6,43 zł Encorton (z datków darczyńców)[/FONT] [FONT=Tahoma]03 marca 150 zł. (z datków darczyńców) usunięcie kamienia z zębów pod narkozą[/FONT] [FONT=Tahoma]08 marca 114,12 zł. Ursocam 100 tabl i Chomadil (z datków darczyńców) [/FONT] [FONT=Tahoma]29 marca 52,60 zł 2 opakowania Lotensinu (z datków darczyńców) [/FONT] 08 kwietnia 43 zł 4 zastrzyki (Introvit, Combivit, antybiotyk, rozkurczający) (z datków darczyńców) 08 kwietnia 81 zł 3 opakowanie Essential Forte (Figa33) 09 kwietnia 25 zł Zastrzyk antybiotyk i rozkurczający w gabinecie (z datków darczyńców) 10 kwietnia 20 zł Zastrzyk antybiotyk w gabinecie (z datków darczyńców) 24 kwietnia [FONT=Tahoma]150[/FONT] [FONT=Tahoma]zł[/FONT]puszka 500 gr Galacan (preparatu na stawy)[FONT=Tahoma](Ellig)[/FONT] 29 kwietnia 85 zł badanie krwi i moczu (z datków darczyńców) 12 maja 133 zł Rentgen kręgosłupa, stawów biodrowych i kolanowych (z datków darczyńców) 12 maja 89 zł Zastrzyk przeciwzapalno-przeciwbólowy, lek na stawy Artro... (z datków darczyńców) Poprawiłam kwotę 59 zł na 89 zł. Pomyłka w czasie wpisywania, Skan r-ku w poście 692. Odpowiednio zmieniła się kwota na koncie Idola 18 maja 30 zł Zastrzyk przeciwzapalno-przeciwbólowy (z datków darczyńców) 25 maja 30 zł Zastrzyk przeciwzapalno-przeciwbólowy (z datków darczyńców) 29 maja 199,20 zł 6 x Hepatil, 2 x Essentiale, 2 x Lotensin 5mg (Figa33) 30 maja 38 zł badanie USG i badanie poziomu glukozy (z datków darczyńców) 01 czerwca 30 zł Zastrzyk przeciwzapalno-przeciwbólowy (z datków darczyńców) 10 czerwca 150 zł Badanie EKG i Echo serca (z datków darczyńców) 16 czerwca 60 zł Badanie krwi (z datków darczyńców) 21 czerwca 700 zł Operacja usunięcia pęcherzyka żółciowego (z datków darczyńców) 21 czerwca 22,42 zł Podkłady i Poltram 5 ampułek (z datków darczyńców) 22 czerwca 55,00 zł wet. zastrzyki (p.bólowy, antybiotyk, p.krtotoczny)i kroplówka 1000 ml (z datków darczyńców) 24 czerwca 70,00 zł wizyta domowa doktora Macieja Czajki , 1500 ml kroplówki, 2 x 3 zastrzyki (witaminy, aminokwasy i wzmacniający), opakowanie Poltramu 100 mg na 10 iniekcji (z datków darczyńców) 26 czerwca 58,64 zł zakup słoiczków dietetycznych, piersi z kurczaka, podkładów na posłanie (Ewa Marta) 28 czerwca 18,98 zł Podkłady 10 sztuk (z datków darczyńców) [FONT=Tahoma]KARMA:[/FONT] [FONT=Tahoma]29 stycznia 116 zł Trovet 2x3kg (figa33)[/FONT] [FONT=Tahoma]08 lutego 21 zł.[/FONT][FONT=Tahoma] puszki weterynaryjne (zapłacono z datków darczyńców)[/FONT] [FONT=Tahoma]15 lutego 20 zł.[/FONT][FONT=Tahoma] puszki weterynaryjne (zapłacono z datków darczyńców)[/FONT] [FONT=Tahoma]16 lutego 87 zł.[/FONT][FONT=Tahoma] 7 puszek RC (Ellig)[/FONT] [FONT=Tahoma]03 marca Karma Hills wątrobowa 14 kg z darów (Ellig)[/FONT] [FONT=Tahoma]28 marca 20 zł 2 puszki karmy (zapłacone z datków darczyńców)[/FONT] 08 kwietnia 50 zł 5 puszek weterynaryjnych (Anna J.) 24 kwietnia 50 zł 5 puszek Puriny EN (z datków darczyńców) 12 maja 30 zł 3 puszki Puriny EN (z datków darczyńców) 29 maja 30 zł 6 puszek Puriny EN (z datków darczyńców) 16 czerwca 50 zł 5 puszek Puriny EN (z datków darczyńców) [FONT=Tahoma]INNE:[/FONT] [FONT=Tahoma]kubraczek 60 zł (Ellig)[/FONT] [FONT=Tahoma]W sumie wydano z datków darczyńców i bazarków: 2648,05[/FONT] [FONT=Tahoma]Pomoc rzeczowa dla Idolka: 1169,41[/FONT] Skany rachunków do dnia 18.05.2010 znajdują się w postach 691 i 692. Kolejne będą pojawiały się sukcesywnie w miarę ponoszenia kosztów. [FONT=Tahoma]Aktualnie na koncie Idola pozostaje 157,70 zł[/FONT] [FONT=Tahoma]W związku z odejściem Idolka za TM w dniu 28 czerwca, pozostała kwota została w dniu 2 lipca 2010 przekazana na rzecz:[/FONT] [FONT=Tahoma]Tosca 57,70 zł - [FONT=Calibri][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/threads/116269-TOSCA-głód-odcisnął-nieodwracalne-piętno-prosimy-o-pomoc[/FONT][/FONT][FONT=Tahoma] [/FONT] [FONT=Tahoma]Emi 50 zł - [FONT=Calibri][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/threads/188177-SZKIELET-ONka-Emi-3ma-łapami-na-tamtym-świecie.-Walczy-o-życie.[/FONT][/FONT][FONT=Tahoma] [/FONT] [FONT=Tahoma]Misiek 50 zł - [FONT=Calibri][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/threads/183882-Połamany-Misio-z-budowy-prosi-o-wsparcie-na-hotel-i-czeka-na-dom-Saba-już-w-DS[/FONT][/FONT][FONT=Tahoma] [/FONT] Idol jest psem zaniedbanym, prawdopodobnie nigdy nie był leczony. Podjęcie kompleksowego leczenia doprowadziły do stanu, w którym udało się zaleczyć nerki, ale wątroba jest w bardzo słabym stanie. Wymaga stałego podawania leków Można to spowalniać, ale nie da się tego wyleczyć :-(
-
Luna- młoda onka ze schronu już w swoim domu :)))
Ewa Marta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Boże, ta wariatka znowu zamęcza psy i niewiele z tym można zrobić. Emir, Arka i w zasadzie niewiele zdziałali. Handluje szczeniakami głodzi psy na śmierć, ja nie wiem co począć. [url]http://www.dogomania.pl/threads/119313-Wielka-akcja-KrAE-A-el-k-Chynowa-KOSZMAR-PSOW-POWRACA/page338[/url][/QUOTE] Czytałam to, jestem załamana:-( Jak dla mnie, to jej się należy absolutny wycisk. Ona jest bezkarna i bezczelna. Sama mam ochotę jej wpierniczyć... -
[quote name='carolinascotties']:) :) Rufus jest super :) to jak? zmieniac imie w linku?[/QUOTE] Rufus pasuje;-)