Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Moja przesyłka już u mnie. Butki super! Bardzo dziękuję Kasa w drodze
  2. Ja poproszę jeszcze 4 serduszka
  3. Ja niestety z covidem nie podjadę. Poproszę numer konta i kwotę do zapłaty z przesyłką.
  4. Dzień dobry, czy jest możliwość kupienia jeszcze nr 6 i 8 za wywolawcze?
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej na sierpień
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy Malwie za wpłatę 100zł stałych za czerwiec i sierpień z bonusem
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł stałej na sierpień
  8. Bardzo serdecznie dziękujemy Kate1 za wpłatę 40 zł stałej na sierpień
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 40 zł stałej na sierpień
  10. Pięknie dziękuję za potwierdzenie wpłat , a Pani Ani G-R za wpłatę na sierpień Serdecznie dziękujemy też za wpłaty sierpniowe mari23 - 20 zł i synowi b-b - 30 zł Wprawdzie Bonus nie ma kompletu deklaracji, ale spośród naszych podopiecznych ma ich najwięcej. To daje nam poczucie bezpieczeństwa, za co jesteśmy bardzo wdzięczne Wam darczyńcom. Dziękujemy z całego serca, że jesteście z Bonusem
  11. Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wpłatę 20 zł stałej na sierpień
  12. Wpłaciłam swoją stała na sierpień i przelałam 370 zł wyrównania do faktury lipcowej na konto ZEA.
  13. Bardzo serdecznie dziękujemy Maarit za niespodziankę - wpłatę 100 zł dla Bonusa
  14. Bardzo serdecznie dziękujemy Alaskan za wpłatę 50 zł stałej na lipiec
  15. Bardzo serdecznie dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł stałej i Dulskiej za 30 zł stałej na lipiec
  16. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 40 zł i Kate1 stałych na lipiec
  17. Pięknie dziękujemy synowi b-b za wpłatę 30 zł stałej na lipiec dla Bonusa
×
×
  • Create New...