Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bonus jak widać na zdjęciach wyluzowany, zadbany i szczęśliwy. Czego chcieć więcej? Bardzo serdecznie dziękujemy Kate1 za wpłatę 40 zł stałej i Asce7 za wpłatę 10 zł stałej Obie na wrzesień
  2. Widzę, że stała grupa (Kamila, Ellig i ja) na posterunku J aniestety ruszam dzisiaj na działkę i będzie mnie mniej
  3. Każdy pilnuje wybranego imienia Ja zrezygnowałam z mojej Meli, bo moim zdaniem Sali bardziej do niej pasuje Ale nie pogniewam się, jak wygra Haczi, bo też pasuje
  4. Szeryf w super kondycji Figa jest bardzo aktywna i bardzo często zaczepie Balutka do zabawy Bardzo dziękujemy Nam sen z powiek spędza ostatnio Peruszka. Co poprawimy stan wątroby, to siadają nerki. jak podleczymy nerki, to siada wątroba i tak w kółko Macieju. Do tego wczoraj miała podaną ostatnią butelkę kroplówki (Optilyte). Nie ma tego preparatu nigdzie. Innych zastępczych (PWE i Plasmolyte) też nie ma. Kilka minut temu w jedynej w W-wie aptece znalazłam preparat Sterofundin. Ma troszkę inny skład, ale jak weci pozwolą na jego podawanie, to wezmę na niego receptę i pojadę przez całą Warszawę po kilka butelek. Peruszka odżywa po każdej kroplówce. Na wątrobę od wczoraj znowu robimy zastrzyki z Ornipuralu. Dodatkowo bierze Hepa Merz. I tak walczymy o dobre samopoczucie naszej kochanej staruszki. Coraz słabiej widzi, prawie nie słyszy, ale uparcie chce z nami chodzić na długie spacery. Tak bardzo chce uczestniczyć na równi z młodymi psami w naszym życiu... Moja zdalna praca pozwala na opiekę nad nią, częste wychodzenie na siusiu. To naprawdę sytuacja idealna. Żeby tylko mogła być z nami jeszcze długo. Ma w tej chwili 15 lat i 4 miesiące.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy synowi b-b za wpłatę 30 zł stałej i Agnieszce znajomej elik za wpłatę 40 zł stałej na wrzesień Chociaż u Bonusa nie zamartwiamy się o finanse, bo mamy prawie komplet deklaracji. Brakuje 70 zł do opłaty za hotel. No i co kwartał kupujemy worek karmy. Ale to i tak luksusowa sytuacja w stosunku do innych naszych podopiecznych. Bardzo Wam drodzy Darczyńcy dziękujemy za ten spokojny sen
×
×
  • Create New...