Szeryf w super kondycji Figa jest bardzo aktywna i bardzo często zaczepie Balutka do zabawy
Bardzo dziękujemy
Nam sen z powiek spędza ostatnio Peruszka. Co poprawimy stan wątroby, to siadają nerki. jak podleczymy nerki, to siada wątroba i tak w kółko Macieju. Do tego wczoraj miała podaną ostatnią butelkę kroplówki (Optilyte). Nie ma tego preparatu nigdzie. Innych zastępczych (PWE i Plasmolyte) też nie ma. Kilka minut temu w jedynej w W-wie aptece znalazłam preparat Sterofundin. Ma troszkę inny skład, ale jak weci pozwolą na jego podawanie, to wezmę na niego receptę i pojadę przez całą Warszawę po kilka butelek. Peruszka odżywa po każdej kroplówce.
Na wątrobę od wczoraj znowu robimy zastrzyki z Ornipuralu. Dodatkowo bierze Hepa Merz. I tak walczymy o dobre samopoczucie naszej kochanej staruszki. Coraz słabiej widzi, prawie nie słyszy, ale uparcie chce z nami chodzić na długie spacery. Tak bardzo chce uczestniczyć na równi z młodymi psami w naszym życiu... Moja zdalna praca pozwala na opiekę nad nią, częste wychodzenie na siusiu. To naprawdę sytuacja idealna. Żeby tylko mogła być z nami jeszcze długo. Ma w tej chwili 15 lat i 4 miesiące.