Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty stałych majowych:
mari23 za wpłatę 20 zł
Dorci01 za wpłatę 30 zł
synowi b-b za wpłatę 30 zł
Alaskan za wplatę 50 zł
Ja też wplaciłam swoją stała na maj - 30 zł.
Na początku kwietnia minęły 4 lata od przyjazdu Bonusa do Kikou. 4 lata dobrego, bezpiecznego życia, obecności Kasi, którą Bonus po prostu kocha. To dzięki Wam darczyńcom było to możliwe. Nie był mu pisany DS, ale czy to ma jakieś znaczenie jak nazywa się dom, w którym Bonus czuje się jak u siebie?
Kasiu, pięknie dziękujemy za wspaniałą opiekę nad Bonuskiem i wielką do niego cierpliwość