Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Dziękuję bardzo Elu. Płaczę za nią cały czas. Wszystko mi ja przypomina. Opłaciłam pobyt Gucia w lutym. Bardzo serdecznie dziękujemy Niesiowatej za wpłatę 10 zł dla Gucia
  2. Bardzo Ci dziękujemy! Mnie teraz nie będzie tu za dużo. Muszę swoje wypłakać po odejściu Peruszki. Wszystko mi ją przypomina, gdzie nie spojrzę widzę ją:(
  3. Dzisiaj pożegnaliśmy ukochaną Peruszkę. Od dłuższego czasu chorowała. Cushing, niewydolność nerek i bardzo chore serduszko. Była cały czas leczona, pod opieką wetów. Niestety kilka ostatnich dni było bardzo żle. Nie była w stanie jeść, wymiotowała, widać było, że leki nie działają. Nie było już możliwości robić kroplówek, bo żyłki pękały, a skóra była jak pergamin. Ostatnie miesiące woziłam ją w wózeczku, bo bardzo chciała być z nami na spacerach, ale siły starczało na kilka minut dreptania. Wózeczek pokochała. Układała się zawinięta w kocyki i obserwowała otoczenie. Czasami jakiś większy pies podchodził się przywitać, bardzo to lubiła. Peruszeńka była chudziutka, skóra i kości mimo, że karmiłam ją kilka razy dziennie. Ostatnie dni jadła tylko suszoną pierś indyka i kaczki. Sama jej suszyłam, żeby nie była za twarda. Ciasteczka, paszteciki, gotowany indyk i gotowane jedzenie ją odrzucały. Rano byliśmy z Jackiem u weta z Peruszką. Zbadali ją i powiedzieli, że nic więcej nie da się zrobić. Oboje wiedzieliśmy, że nie pozwolimy jej się męczyć… Umarła w domu, w moich ramionach, do końca kochana bezgranicznie. Płaczemy po niej bardzo, mam wrażenie, że ktoś wyrwał mi kawał serca. Była cudowna, kochana, dobra, oddana, wierna, troskliwa, dzielna i najgrzeczniejsza. Przeżyła prawie 17 lat… Do zobaczenie najwspanialszą suniu
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy Malwie za wpłatę stałej za 12'25 i 01-03.26
  5. W tym miesiącu również przelałam 100 zł od Rafała dla Samiego:) Przelew powinien dojść jutro.
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy Rafałowi za wpłatę 300 zł i Ellig za wpłatę 30 zl stałej na marzec
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy moim znajomym i przyjaciołom za wsparcie Gucia w tym miesiącu. Zakładam niestety, że będą potrzebne kolejne badania albo może operacja, dlatego staram się uzbierać choć część kwoty, która będzie potrzebna. Rafał - 200 zł Dorota Ś. - 100 zł Małgosia D. - 100 zł Kasia K. - 50 zł Ja też wpłaciłam - Ewa Marta - 100 zł
  8. ale ze szczerego serca, to najważniejsze:)
×
×
  • Create New...