-
Posts
29109 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Marysiu, a ja nie zgadzam się na to, żebyś sama pokrywała pierwszy miesiąc pobytu suni. Bierzesz pod opiekę drugą sunię i to wystarczy. Nie uzbieram całej kwoty, ale wyproszę przyjaciół, żeby wsparli ten pierwszy miesiąc pobytu. Ty już o tym nie myśl proszę.
-
Bardzo serdecznie dziękujemy kado za wpłatę 30 zł stałej na marzec Swoją stałą marcową 30 zł też wpłaciłam. Kilka dni temu pojawiła sie nadzieja, bo zadzwoniła bardzo fajna Pani w sprawie Brawurki do Alaskan. Bałyśmy się cieszyć, więc spokojnie czekałyśmy na rozwój sytuacji. Niestety Pani po pierwszej rozmowie i wymianie kilku smsów przestała się odzywać:(
-
Na koncie Gucia pojawiło się 103 zł z bazarku Poker Bardzo, naprawdę z całego serca dziękujemy (Ellig i ja) Ci Poker za to, że zauważyłaś naszego podopiecznego. Szczęśliwie wyniki wyszły nieźle, ale Gucio to starszy psiak i w każdej chwili może coś u niego wyskoczyć. Tym ważniejsze dla nas jest stworzenie u niego poduszki finansowej, żeby mieć na jego badania i leczenie.
-
Chciałabym wysłać Wolfikowi 100 zł na razie. Będe myśleć gdzie jeszcze znaleźć dla niego fundusze. W pośpiechu wysłałam przelew do agat, ale udało się wycofać go z banku. Wpłacam na konto ZEA, bo widzę, że większość tak robi. Kochani, kto ile może - wpłacajcie. Jeśli Palladia będzie na niego dobrze działała, to potrzebne będą spore pieniądze:(
-
Palladię należy podawać w rękawiczkach gumowych z tego co pamiętam, bo może przenikać przez skórę. Kilka lat temu była bardzo droga, nie wiem jak teraz. No, ale bywa skuteczna, opóźnia rozrost niektórych nowotworów. Agata, podlicz finanse Wolfika. Przydałaby się jakaś zbiórka na jego leczenie. Może Tola zgodziłaby się zrobić mając dokumentację od weta?