Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Marysiu, a ja nie zgadzam się na to, żebyś sama pokrywała pierwszy miesiąc pobytu suni. Bierzesz pod opiekę drugą sunię i to wystarczy. Nie uzbieram całej kwoty, ale wyproszę przyjaciół, żeby wsparli ten pierwszy miesiąc pobytu. Ty już o tym nie myśl proszę.
  2. Miałam już nie deklarować stałych, ale tu nie da się przejść obojętnie. Deklaruję 20 zł miesięcznie dla suni.
  3. Chcę pamiętać, że ponad 2 lata był szczęśliwy i zaopiekowany. Mimo to wielki mam żal w sobie, że tak krótko mógł cieszyć się spokojem, przyjaźnią i szczęściem. Biegaj szczęśliwy Wolfiku za TM [*] Bardzo to smutne, bardzo:(
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy kado za wpłatę 30 zł stałej na marzec Swoją stałą marcową 30 zł też wpłaciłam. Kilka dni temu pojawiła sie nadzieja, bo zadzwoniła bardzo fajna Pani w sprawie Brawurki do Alaskan. Bałyśmy się cieszyć, więc spokojnie czekałyśmy na rozwój sytuacji. Niestety Pani po pierwszej rozmowie i wymianie kilku smsów przestała się odzywać:(
  5. Bardzo serdecznie i z wielką wdzięcznością dziękujemy za ten bazarek dla Gucia. 103 zł jest już na jego koncie
  6. Na koncie Gucia pojawiło się 103 zł z bazarku Poker Bardzo, naprawdę z całego serca dziękujemy (Ellig i ja) Ci Poker za to, że zauważyłaś naszego podopiecznego. Szczęśliwie wyniki wyszły nieźle, ale Gucio to starszy psiak i w każdej chwili może coś u niego wyskoczyć. Tym ważniejsze dla nas jest stworzenie u niego poduszki finansowej, żeby mieć na jego badania i leczenie.
  7. Chciałabym wysłać Wolfikowi 100 zł na razie. Będe myśleć gdzie jeszcze znaleźć dla niego fundusze. W pośpiechu wysłałam przelew do agat, ale udało się wycofać go z banku. Wpłacam na konto ZEA, bo widzę, że większość tak robi. Kochani, kto ile może - wpłacajcie. Jeśli Palladia będzie na niego dobrze działała, to potrzebne będą spore pieniądze:(
  8. Palladię należy podawać w rękawiczkach gumowych z tego co pamiętam, bo może przenikać przez skórę. Kilka lat temu była bardzo droga, nie wiem jak teraz. No, ale bywa skuteczna, opóźnia rozrost niektórych nowotworów. Agata, podlicz finanse Wolfika. Przydałaby się jakaś zbiórka na jego leczenie. Może Tola zgodziłaby się zrobić mając dokumentację od weta?
  9. Boże jaka smutna wiadomość:( Mnie nadal serce płacze po odejściu mojej Peruszki, a tu takie wiadomości o Wolfiku. Bardzo lubie tego psiula, bardzo i trzymam mocno kciuki za to, żeby jak nadlużej mógł czuć się dobrze...
  10. Bardzo serdecznie dziękujemy siostrze elficzkowej za wpłatę 20 zł stałej na marzec
  11. Bardzo serdecznie dziękujemy Feryenne za wpłatę 30 zł, Dorci01 za wpłatę 30 zł i Agnieszce znajomej elik za wpłatę 40 zł. Wszystkie wpłaty, to stałe marcowe. Opłaciłam pobyt Brawurki w lutym i Simparicę. Razem 742 zł.
×
×
  • Create New...