Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Pytałam Anecik i tak, bezgłośnie pokazała zęby. Usiłuje zaanektować Anetkę dla siebie, ale musi nauczyć się dzielić z innymi.
  2. Maleńka bardzo grzecznie wraca przywołana, w związku z tym po ogródku spaceruje bez smyczy. Teraz tylko jej zęby spędzają mi sen z powiek. Jak je zrobimy, odetchnę z ulgą. Nie wygląda na wystraszoną większymi psami.
  3. Aska, bardzo dziekuję Spodziewam się wysokiego rachunku za te zęby Zaraz prześlę numer konta. Wspólnymi siłami jakoś damy radę.
  4. Abażur trochę ją wystraszył, bo Samiś energicznie nim obija, ale powoli przyzwyczaja się do niego. Wizyta u wetki od zębów umówiona na wtorek na 9:40. Na pewno szybko trzeba będzie coś z nimi zrobić. w tej chwili chodzi za Anetka krok w krok. Nie chce spuścić z oka czlowieka
  5. Noc minęła spokojnie, maleńka spała. Nie bardzo chciała jeść, ale smaczka chętnie złapała. Anecik zaraz zadzwoni do weta i umówi się na pierwszy możliwy termin. Bardzo serdecznie dziękuję Limonce80 za wpłatę 50 zł na kwiecień
×
×
  • Create New...