-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Kawy o tej porze nie bede proponowac, ale moze piweczko: :popcorn:
- 78403 replies
-
Kalisz.... W Kaliszu odbieralismy Fialusie :) Piekny tort, czy Twoj tata grzyby zbiera?
-
Kalisz.... W Kaliszu odbierali
-
[quote name='black_madonna']śliczny piesio :loveu: i ten języczek. dziękuję bardzo już się nie mogę doczekać jak będę mieć takiego :) a tu jeszcze trzeba czekać całe 1,5 roku :([/quote] I jak, masz juz Samka? PS. Jesli o mnie chodzi, to najlepsza hodowla to Sonata Arctica :) W Elblagu.
-
[quote name='Tengusia']niebezpiecznie jest tak wpadac :eviltong: witam sie wieczorkiem :grins: telefonik zapisalam :multi: wiec do zobaczenia wkrotce :loveu:[/quote] Ja raz wpadlam, dzieki temu teraz moge z komputera skorzystac :evil_lol: Pusc sygnal Tengusiu, zapisze sobie tez Twoj numer :)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Witaj Kwiatuszku wieczorowa pora ;) -
SZLAG!! Wlasnie poszly mi sie czesac wszystkie odpowiedzi....... Wrrrr.....
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
jbk replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
Ale duzo fotek ;)) Pieknie :) -
A wlasnie, zapomnialam zapytac, skad sie wzielo imie Zyzia? Bo moja przyjaciolka miala taka ksywke w podstawowce, dawno temu ;)
-
[quote name='Izuuus']No właśnie nie wiem czy go tu pokaże! Wygląda jak nieszczęscie krzywo obcięty.. z reszta i tak w niektórych miejscach na tylnych łapach mu jeszcze sierść nie odosła (kiedyś wpadł w taki krzak co ma kulki, które się strasznie lepią i wszysko plątają)a już musze znowu czekać aż mi odrośnie :placz: Nie mam pojęcia jak ja mogłam go tak zaniedbać.. :angryy: Aż wtyd go w ogóle pokazać i zastanawiamy się czy go na krótko nie obciąć.. A babeczki się pieką :cool3: Oczywiście, że się podzielę. Dziekuje ale z wf'u najłatwiej dobre oceny załapać :lol:[/quote] Jak to jak nieszczescie? Powinnas zalozyc, ze to nowa moda jest i tym bardziej pochwalic sie wszem i wobec ;)
-
[URL]http://img5.imageshack.us/img5/5724/p1090351ku9.jpg[/URL] - pasujecie do siebie :)
-
[URL]http://img8.imageshack.us/img8/7098/p1040929.jpg[/URL] - ach, te przytulanki :) [URL]http://img9.imageshack.us/img9/8518/p1040998.jpg[/URL] - a tu bym sie bala, ze spadnie.....
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
jbk replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
[quote name='Dozia_13']Na początek Nikolcia w okularkach. Śmiesznie w nich wygląda:evil_lol: [/quote] Kurde, ale posty skacza ;) -
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
jbk replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
Za powaznie wygladaja okularki u dziecka, nawet starszego, moj mlody nosil niedlugo, jak mial siedem lat, na szczescie juz nie musi ;) -
Jako, że mam w zwyczaju śledzic Jabłuszkową, to i tu trafiłam :) No i z miejsca sie zakochałam..........
-
Wyrzuciłam dziecko na basen, żeby zają mu kompa i przyszłam ;)
-
[quote name='Doginka']A pewnieże Ci wolno:diabloti: Witaj i zapraszam częściej:p:razz:[/quote] Przyjdę, bo mi się podobają ;) Już zaczęłam od początku oglądać ;) Śliczną masz Miśkę ;)
- 21590 replies
-
[quote name='Iza i Avanti']Cześć Kobitki :loveu: Ja też! :placz: Mam strrrrrrrrrrrrrrrraszny zajob dzisiaj! :shake:[/quote] Ucieknijmy!
-
Piękna Pandzia :) Mizianko dla niej :)
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
jbk replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
Przyszłam zobaczyć dziewczynki :)) Mizianko dla nich :) -
Przyszłam se obejrzeć sznaucery :) A co, wolno mi ;) Faaaaajoskie :)
- 21590 replies
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='Doginka']Widze, że dogo pomału obumiera, tu też pustki:cool3:[/quote] Ależ nie u wszystkich wena zrobiła sobie wolne ;)