-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Świetny wątek ;) To ja też coś wkleję, na polecenie Eli z Luną ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/322/9487fa689bf52fc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/253/cdee1d6ec3ca59a4.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='furciaczek']Cudowny widok:loveu: Ile taka kosc w PL kosztuje?? bo tu za 1f idzie juz dostac takie cacuszko:loveu:[/quote] [quote name='AngelsDream']6 złotych :)[/quote] Kurde, dwie takie kości [URL]http://images37.fotosik.pl/7/8213186079fcf17d.jpg[/URL] kupiłam za 0,49 złotych, jakie 6 zł??
-
[URL]http://images32.fotosik.pl/351/73c5f66a77839bfb.jpg[/URL] - zadanie: znaleźć Fukashiego w stoku siana :)
-
[URL]http://images29.fotosik.pl/270/2085f361089da0f8.jpg[/URL] - jak te psiuśki się potrafią poświęcić dla smakołyka ;)
-
Metrem w Londynie z psem to chyba lepiej nie, bo by się psina udusiła, tam jest OKROPNIE! gorąco i duszno.
-
[URL]http://img230.imageshack.us/img230/4374/p8172191wf4.jpg[/URL] - podobny do Mikiego York chodzi po moim osiedlu ;)
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
jbk replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://i35.tinypic.com/jb60wj.jpg - Szarikowa to płacze, czy się śmieje :evil_lol: -
[URL]http://images29.fotosik.pl/270/11511a1723ab078b.jpg[/URL] - biedaczek :( strasznie mi szkoda psów w kagańcach zawsze.
-
[URL]http://images28.fotosik.pl/272/1266f66197c0b2dc.jpg[/URL] - przyznaj się, masz na sobie ślady tych igiełek ;)
-
[quote name='lolka75']noo....mlody ma kremowa siersc..... a moja sucz jest dosc biala. Ale malego mama jest kremowa to moze byc jego taka uroda:loveu:[/quote] To się nazywa, że Samoyedek jest biszkoptowy ;) Aż się go schrupać chce :evil_lol:
-
[URL]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/P8310127.jpg[/URL] - zabawa na 102 :) Widzę, że więcej psów kocha się taplać w kałużach i farbować na czarno w błotku ;)
-
[quote name='Isia & Chester']no prawie jak xD mi też się podoba :loveu: no bo mój apart jest powolny a wyżełek szybki i wyszła z tego ucięta głowa :evil_lol: [COLOR=sandybrown][B]idę już z kompa :([/B][/COLOR] [B][COLOR=sandybrown][URL]http://s526.photobucket.com/albums/cc344/fairytalle3/[/URL] link do albumu, są fotki ze szkolenia i większość z wczoraj [/COLOR][/B] [B][COLOR=sandybrown]miłego oglądania ![/COLOR][/B] [/quote] A może masz kartę pamięci za wolną? Nie aparat? Też mam taką jedną, co to zanim zapisze, to Vadir jest dwa kilometry dalej....
-
[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]Dzień doberek [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-412.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] O matko, Alicja, o której Ty wstajesz, kobieto??
-
Po zjedzeniu takiej kości kamień poszedł w zapomnienie ;) A ile było szczęścia... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/7/af8c0534c5bc93fb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/7/16c73be73a60a625.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/7/8213186079fcf17d.jpg[/IMG][/URL] Vadir nie dał sobie rady z całością, natomiast Fialka i owszem ;) Trzeba też zauważyć, jak się maluch ubrudził, a jaka czysta jest moja królewna :)
-
A teraz pokażemy, jak pieski pozbywają się kamienia nazębnego ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/322/9487fa689bf52fc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/253/cdee1d6ec3ca59a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/253/edfd1c2979a2ab3a.jpg[/IMG][/URL]
-
Moje cudeńko :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/1eb5f9df34d9960f.jpg[/IMG][/URL] HOP! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/253/ba8144690bde834d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/819a49080caf08db.jpg[/IMG][/URL]
-
Zmokła kura :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/252/08ad9c57641d6954.jpg[/IMG][/URL] Odpoczynek po kałużowych harcach :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/dc06631433cc3a0d.jpg[/IMG][/URL] "Co by tu jeszcze spsocić?" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/bd19268f06b8ad67.jpg[/IMG][/URL] "Może się schowam w trawie?" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/0178f5c1b3ff320a.jpg[/IMG][/URL] A królewna, jak zawsze, ze stoickim spokojem przygląda się małemu szaleńcowi ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/6f4242dfa7380267.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='lolka75']czyli ze mnie tez czeka takie lazenie po kaluzach? Maxina kazda wode omija ale potfforek to widze bedzie podobny do Vadira z tym kapaniem:evil_lol:[/quote] Ja noszę specjalne sandałki na spacery, żeby móc wbiec do rzeki za Vadirem, jak mi się wypuści za daleko ;) Ale nie jest powiedziane, że Borys będzie robił podobnie ;) [quote name='pusia2405'][URL]http://images31.fotosik.pl/327/c265db416f8bae3b.jpg[/URL] Słodkie;)[/quote] Dzięki :) [quote name='Ela i Luna']ajajaj... taki biały piesek w takim błocie :lol:[/quote] Wyschnie, wyczesze się ;) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a ja podziwiam ...biały , w błocie a nadal czysty :razz::razz:...śliczne :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]pozwolę sobie wkleić 1 post ...zajrzyjcie proszę ...to z Twoich stron [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10812863&postcount=21554"]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10812863&postcount=21554[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] Jak gdzieś zobaczę panią Reginę, to zaraz daję znać komu trzeba. [quote name='Tofik1']Ten troszkę ubrudzony pies [URL]http://images31.fotosik.pl/327/3c2d6ba284f225b6.jpg[/URL] i ten śnieżnobiały [URL]http://images29.fotosik.pl/252/532cc0afed0fc165.jpg[/URL] to nie ten sam prawda:eviltong: Piękne masz tereny do spacerowania:loveu:[/quote] Piękne, rzeczywiście, mam szczęście, że mieszkam blisko rzeczki, lasu, stawów i w ogóle zieleni ;)
-
[URL]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/P8280017.jpg[/URL] - ale oczy :) jak tak spojrzy, to pewnie oddałabyś mu ostatni kawałek.... :evil_lol: [URL]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/P8310092.jpg[/URL] - a tu jaki roześmiany ;)) szczęście bije z niego :)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/3c2d6ba284f225b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/252/1a04da13a6fbcffb.jpg[/IMG][/URL] Królewna za to się nie brudzi :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/1131c1530f7ecbde.jpg[/IMG][/URL] Wreszcie się znudził kałużą :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/ec2f125dfe3a4a94.jpg[/IMG][/URL] I znowu wystawiamy zwierzynę ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/fb5482d16ce7f886.jpg[/IMG][/URL]
-
I znowu się dziecko upaprało ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/b9f3281f3ecb5fbd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/253/3507ea1da744e4ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/c1fa7c3a84780219.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/6ef3bd0e05036285.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/252/7cf64a79a601a23c.jpg[/IMG][/URL]
-
I znowu jesteśmy na spacerku :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/252/532cc0afed0fc165.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/253/926f2a8a03052309.jpg[/IMG][/URL] Woda z kałuży smakuje jak nektar ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/253/db981fff0018f23e.jpg[/IMG][/URL] Poza tym jest przyjemnie chłodna :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/bdd866f219c85eff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/cb92205d1370e27f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL]http://images32.fotosik.pl/354/6a983123acf70a87.jpg[/URL] - ale się różnią kolorem jeszcze :)