Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='deer_1987']No dobra nowy dzien to czas na fotki :D[/quote] Już wsadzam :)
  2. [quote name='lolka75']Aguniu...ale masz oko:evil_lol:[/quote] Na moje nieszczęście :oops: [quote name='AngelsDream']No ładnie, ładnie ;)[/quote] Eeee.... w kwestii psów, mam nadzieję? :diabloti: [quote name='bonsai_88']Witam... wpadłam zobaczyć te twoje letnie kule śnieżne :cool3:...[/quote] I jak Ci się podobają? [quote name='M&T']ten drugi plan to boski jest :roflt: xD[/quote] Od dziś będę BAAAARDZO dokładnie sprawdzać, co jest na zdjęciu :evil_lol:
  3. Super się psiak wyhasał :)
  4. A może to nie była prawdziwa wetka?? Bo jak takie wetki są, to ja się boję! Nie pójdę z psami do żadnego i żadnej, bo mi jeszcze psy otrują albo co.....
  5. Nie widać Cię zza tej mgły!
  6. Baaaaaaaczność! W dwuszeregu zbiórka! Pierwszy szereg w prawo rusza odbijać słońce tym dwóm, co je ukradli, drugi szereg rusza w lewo na pogodynki, co kłamały, że dziś będzie lepiej :mad: Glany mam, bejsbola mam, za mną marsz!
  7. jbk

    Anioły i Demony

    A ja mam gości i muszę lecieć i nie pogadam o pająkach już :(
  8. [URL]http://images27.fotosik.pl/277/683f5f370ee05644.jpg[/URL] - w tańcu z gwiazdami mógłby wystąpić ;)
  9. [quote name='agbar']No to sobie popatrzalam:grins: bardzo mi sie podoba ta fotka: [URL]http://images29.fotosik.pl/235/78323b3b018ac60b.jpg[/URL] szczegolnie drugi plan:diabloti::evil_lol:[/quote] :oops: NIE ZAUWAŻYŁAM!!
  10. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='agbar']W zyciu bym go nie dotknela jakby zjadal pajaki...fuuuuuuuuuuj:evil_lol:[/quote] Eeeee, kwestia przyzwyczajenia ;) Przecież Ty nie musisz pająka dotykać :eviltong:
  11. [quote name='agbar']Jasne,ze probowalam:grins: wybor jest prosty-ale zeby MOJ jogurt???niech se kupi:diabloti:[/quote] Następnym razem musisz wziąć i psa pod uwagę przy zakupie jogurtu :) Co do karmy, to chyba wolę taką w saszetkach :evil_lol:
  12. [quote name='bonsai_88']Naprawdę? Nie zauważyłam że to juz miesiąc minął :lol:... A... żeby wam pokazać zakręcone zwyczaje mojej rodzinki to... urodziny mam 4 października, ale wszyscy składają mi życzenia 5 :evil_lol:... A dlaczego? Bo moja mama i mój brat urodzili się 5 i wszystkim się myli :mad:. A... no i Kamil jest z 5 lutego - wpasował się w rodzinką :eviltong: Ps. Henry mi się bardziej podoba od Patryka :oops:[/quote] No patrz, u nas też z liczbami fajnie, młody i mężu mają urodziny 23-ego a imieniny 17-ego, ja mam urodziny 17-ego ;) Zaczęliśmy być parą z mężem 17-ego a ślub wzięliśmy 23-ego ;) I tak by można więcej ;) Dzisiaj mi się też Henry bardziej podoba, ale 14 lat temu nie wiedziałam, że tak będzie ;) Ciekawe, co Ty powiesz przy Smoku za lat na przykład 5 ;) Czy Maciuś będzie Ci się podobał, czy może coś innego ;)
  13. [quote name='AngelsDream']U nas nadal pada... :( A u was?[/quote] Leje, niestety :( Spacery oczywiście trzeba uskuteczniać, ale fotek za bardzo się nie da :(
  14. Samki za to mają naturalny uśmiech na pysku, więc zawsze wyglądają, jakby do zabawy zapraszały ;) Ja warczę w ich imieniu, hehe, jak ktoś za blisko podchodzi :)
  15. jbk

    Anioły i Demony

    Trza psy wytrenować, co by się pająkami zajęły ;) Kiluś mojej mamy to zjada komary i ćmy, może i nasze by się nauczyły ?
  16. [quote name='agbar']no tak jakby....malinowy:grins: nie lubie RC-smakuje jak papier:evil_lol:[/quote] Jak papier?? Próbowałaś?? Ja nigdy, bo moje to idą po tym jak przecinaki ;) Powiedzmy, że malinowy może jeszcze być ;) A w ogóle co się dziwić psu, papier czy jogurt? Wybór jest prosty ;)
  17. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='agbar']Ja tez nie zabijam...no chyba ze z daleka,jak nie ma meza wolam sasiadke:evil_lol:Przeciez sie nie zblize do wroga:shake:jeszcze by sie na mnie rzucil albo co:niewiem:[/quote] Zawsze jest przecież możliwość, że zagryzie albo łyknie w całości :evil_lol:
  18. [quote name='agbar']A gdzie ja tam o foceniu myslalam ...to byl moj OSTATNI jogurt:mad:dzien bez jogurtu to dzien stracony...wpadne w depresje teraz:placz:[/quote] Ukradnij mu trochę karmy, żeby się poczuł jak Ty :evil_lol: A ten jogurt to chociaż truskawkowy??
  19. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='agbar']nie lubie cie.....:diabloti:pamietaj: PAJAK TWOJ WROG!!!!:mad::evil_lol:[/quote] Pająk NASZ WRÓG! Od tego mam męża :eviltong: "Honey!! Ratunku!! Pająk!! Zrób z nim coś!!" :p
  20. [quote name='agbar'] Moj kochany pies ukradl mi wlasnie jogurcik:mad:Postawilam na stoliczku i poszlam odebrac telefon,wracam -na stoliczku nie ma nic....Zglupialam nieco i wrocilam do kuchni upewnic sie czy aby na pewno...na pewno....wolam psa-nie ma go...cicho wszedzie....za cicho......:diabloti:podchodze do bestii a ona uchachana z bialymi fafelkami lezy na swoim miejscu i wlasnym cialem nakrywa pusty kubeczek:mad::evil_lol: WYPCHAM[/quote] Fotę strzeliłaś??? Ja chcę Dealera jogurtowego!!
  21. [quote name='bonsai_88']E tam, mało kto zna samoyedy ;). Skoro mi wychodzi straszenie pudlem, to tobe tym bardziej się uda z samkami :)[/quote] Może by wyszło, jakby tak ogonami nie wachlowały ;)
  22. [quote name='bonsai_88']Jaki Maciek? Ja znam tylko Maciusia ;)... zawołaj "Maciek" to on nawet nie będzie wiedział o kogo chodzi :D... bo i tak on WIE, że nazywa się Smoku i koniec :)[/quote] [quote name='bonsai_88']E tam... mój kuzyn, Michał bardzo długo przedstawiał się jako Zdzichu... bo taki ma "rodzinny" pseudonim :evil_lol:[/quote] [quote name='bonsai_88']Tak... a mój 2 kuzyn, brat Michała to Marcel o imieniu Marcin... za to Antoś tak naprawdę nazywa się Mateusz :D[/quote] Coś tak widzę, że się tu chyba zadomowię ;) Macie identyczne zwyczaje rodzinne, jak my ;) Mój syn to Patryk, wszyscy mówią Henry, tak dla przykładu ;) Birma - cudo ;)) i w ogóle to widzę, że dziś pierwsza miesięcznica Waszej galerii ;) :tort:
  23. [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]A witajcie :loveu: "białaski " u Armaniego .......[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]oczywiascie Pania tez serdecznie witamy :lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]szkoda ze sie w realu zapoznac nie możecie [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]a i ja bym chetnie was poznała na żywo[/COLOR][/B] :loveu: [/quote] Rzeszów to jednak kawał drogi od nas, ale jeśli będziemy w okolicy, to macie jak w banku, że się odezwiemy :) Vadir i Fialka na pewno chętnie poznają Armaniego :)
  24. [quote name='Selket']:niewiem: Tego nikt nie wie:diabloti:[/quote] To zobaczymy jutro, jak słoneczko nie wróci, to ruszymy na pogodynki zamiast na tych dwóch, co słońce ukradli :mad:
×
×
  • Create New...