Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='Maks i Spark']Cześć Jolu:lol: My jeszcze leniwie:cool3:, na szczęście nie mam ociężałości poświątecznej:evil_lol:, za oknem cisza i spokój tylko ptaszki pitolą cudnie, słoneczko świeci i fajnie jest:p A.[/quote] Zazdroszczę ciszy i spokoju..... Chociaż w sumie, ja teraz w pracy też sama, w ciszy i spokoju, tyle tylko, że pracować muszę :( Buziaczki poświąteczne :)
  2. [URL]http://img379.imageshack.us/img379/326/p4121929.jpg[/URL] - ale fajny portrecik ;)
  3. Jak tam po świętach?
  4. [quote name='Szarik']I już! ;) Odkleszczony, odalergiowany (?:hmmmm:?), odrobaczony, a ja odpieniężona, czyli wszystko w normie :diabloti:[/quote] No i bardzo dobrze ;) A czego używasz przeciw kleszczom? Wysyp nieziemski, codziennie kilka kleszczy ściągamy z każdego psa, chociaż użyliśmy środka przeciwkleszczowego...
  5. Kopanie jest szalenie fascynujące ;)) Buźka dla Morka :)
  6. Ewcia, Ty się zaraz do mnie przeprowadzasz! NATYCHMIAST! Będziesz piekła torty codziennie :)) Jaka szkoda, że panieńskiego już mieć nie będę....... Ale chętnie zjem na Twoim panieńskim, pod warunkiem, że zaprosisz teściową :)
  7. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    Witam się po świętach ;) Mizianko dla Mickiego :)
  8. jbk

    Galeria eMosława!

    [URL]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_2985.jpg[/URL] - do takiego ujęcia to trzeba mieć oko i szczęście ;) Jak tam sobota?
  9. Cześć Kwiatuszku :) Co do brudnych psów - u nas w domu brudnemu psu wolno wejść do łóżka - dzieciom wprost przeciwnie ;) nawet czystym :diabloti: Jak się masz?
  10. [URL]http://i42.tinypic.com/t8tgmr.jpg[/URL] - ślicznie wyszedł :) Jak tam po świętach?
  11. Ale z nich skakuny :)) Zwinne chłopaki :)
  12. Troszeczkę sobie pooglądałam :)) Buziaczki poświąteczne :)
  13. jbk

    Mój Ukochany:*

    Wiecie co, pomylić Froda z Arminem??? Wzrost inny, postura, kolor nawet! Nie mówiąc już o kształcie buziaczków cudownych :))
  14. [quote name='Kaja10014']Witamy w ostatni dzień wolnego:-(:multi:[/quote] Się macie dobrze, ja od siódmej już w kieracie :(
  15. jbk

    Fiodorek.

    Muszę przyznać, że pięknie się komponuje zielone z rudym :))
  16. Moja mama też ma bzika kwiatowego, aktualnie orchideowego ;) Witanko Alutka :)
  17. Przyszłam se poświątecznie :) Trzeba nadrobić zaległości ;)
  18. [URL]http://images44.fotosik.pl/102/270e5ad1c2e8c0f2med.jpg[/URL] - im więcej, tym lepiej ;) A jak trudno capnąć na fotę całą gromadkę...... Wiem z autopsji ;)
  19. Jak tam po świętach? Wreszcie powrót do normalnego trybu?
  20. Strasznie się cieszę, że już jest ciepło i możemy pieski do wody wpuścić ;) Są przeszczęśliwe ;)) Barti jak Vadir ;)
  21. Witam po świętach :) Świetny bannerek nowy macie :)
  22. [URL]http://img26.imageshack.us/img26/8332/dsc00129a.jpg[/URL] - a gdzie to jest? Już po zabiegach? Jak poszło?? Wstawię Ci tu zdjęcia z naszego spotkania w piątek, jak zrzucę na kompa, bo jeszcze nie miałam czasu ;)
  23. Maśka w stójce wygląda dostojnie ;)
  24. To kiedy wracacie pokazać nam zdjęcia z wsi?? Czekamy!
×
×
  • Create New...