-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='Maks i Spark']Cześć Jolu:lol: My jeszcze leniwie:cool3:, na szczęście nie mam ociężałości poświątecznej:evil_lol:, za oknem cisza i spokój tylko ptaszki pitolą cudnie, słoneczko świeci i fajnie jest:p A.[/quote] Zazdroszczę ciszy i spokoju..... Chociaż w sumie, ja teraz w pracy też sama, w ciszy i spokoju, tyle tylko, że pracować muszę :( Buziaczki poświąteczne :)
-
[URL]http://img379.imageshack.us/img379/326/p4121929.jpg[/URL] - ale fajny portrecik ;)
-
Jak tam po świętach?
-
[quote name='Szarik']I już! ;) Odkleszczony, odalergiowany (?:hmmmm:?), odrobaczony, a ja odpieniężona, czyli wszystko w normie :diabloti:[/quote] No i bardzo dobrze ;) A czego używasz przeciw kleszczom? Wysyp nieziemski, codziennie kilka kleszczy ściągamy z każdego psa, chociaż użyliśmy środka przeciwkleszczowego...
-
Kopanie jest szalenie fascynujące ;)) Buźka dla Morka :)
-
Ewcia, Ty się zaraz do mnie przeprowadzasz! NATYCHMIAST! Będziesz piekła torty codziennie :)) Jaka szkoda, że panieńskiego już mieć nie będę....... Ale chętnie zjem na Twoim panieńskim, pod warunkiem, że zaprosisz teściową :)
-
Witam się po świętach ;) Mizianko dla Mickiego :)
-
[URL]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_2985.jpg[/URL] - do takiego ujęcia to trzeba mieć oko i szczęście ;) Jak tam sobota?
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Cześć Kwiatuszku :) Co do brudnych psów - u nas w domu brudnemu psu wolno wejść do łóżka - dzieciom wprost przeciwnie ;) nawet czystym :diabloti: Jak się masz? -
[URL]http://i42.tinypic.com/t8tgmr.jpg[/URL] - ślicznie wyszedł :) Jak tam po świętach?
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Ale z nich skakuny :)) Zwinne chłopaki :) -
Troszeczkę sobie pooglądałam :)) Buziaczki poświąteczne :)
-
Wiecie co, pomylić Froda z Arminem??? Wzrost inny, postura, kolor nawet! Nie mówiąc już o kształcie buziaczków cudownych :))
-
[quote name='Kaja10014']Witamy w ostatni dzień wolnego:-(:multi:[/quote] Się macie dobrze, ja od siódmej już w kieracie :(
-
Muszę przyznać, że pięknie się komponuje zielone z rudym :))
-
Moja mama też ma bzika kwiatowego, aktualnie orchideowego ;) Witanko Alutka :)
- 78403 replies
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
jbk replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
Jak tam po świętach? -
Przyszłam se poświątecznie :) Trzeba nadrobić zaległości ;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
jbk replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[URL]http://images44.fotosik.pl/102/270e5ad1c2e8c0f2med.jpg[/URL] - im więcej, tym lepiej ;) A jak trudno capnąć na fotę całą gromadkę...... Wiem z autopsji ;) -
Jak tam po świętach? Wreszcie powrót do normalnego trybu?
-
Witam po świętach :) Świetny bannerek nowy macie :)
-
[URL]http://img26.imageshack.us/img26/8332/dsc00129a.jpg[/URL] - a gdzie to jest? Już po zabiegach? Jak poszło?? Wstawię Ci tu zdjęcia z naszego spotkania w piątek, jak zrzucę na kompa, bo jeszcze nie miałam czasu ;)
-
Maśka w stójce wygląda dostojnie ;)
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
To kiedy wracacie pokazać nam zdjęcia z wsi?? Czekamy!