Jump to content
Dogomania

zula131

Members
  • Posts

    2109
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zula131

  1. Ciekawe, o kogo chodzi :hmmmm: W nocy znów Dino mnie przestraszył, bo taki miał jakiś ciężki oddech i charczał. I miał ciepły nos. Ale dzisiaj jest jak nowy, wybiegał się, pobuszował w śniegu, apetyt ma, na koty warczy, humor dopisuje... Może jestem przewrażliwiona... [SIZE=2]Akuszko, ja ten program mam ściągnięty, tylko przy samej instalacji coś mi nie działa (może dlatego, że sypnął mi się legalny windows, a teraz mam pirata :oops:). Muszę chyba poprosić o pomoc moich synów, bo samej coś mi nie idzie...
  2. Śliczny Koksik jest :loveu: ONI też by wyładnieli, gdyby mieli swoje domki i swoich ludzi...:-(
  3. Czekamy i czekamy na ten domek...
  4. No to biegniemy, słodziutka :loveu: [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/zwierzeta/psy/psy94.gif[/IMG]
  5. Biegniemy na nocny spacerek? Taka ładna zima... (brrr...)
  6. Biedny Dolar, bardzo chciałabym, żeby i do niego los się w końcu uśmiechnął... Tylko on się ostał ze starej paczki...
  7. Diństwo już zapomniało o bolącej łapce, szaleje na śniegu jak szczeniak :lol:
  8. To jest na pewno piesek, czy może sunia ?
  9. To w takim razie liczymy na cud... :roll:
  10. Ale gdzie on jest, ten domek?...
  11. Agatka zmieniła pory spacerków :-o. Czy to maleńka Dagunia wpłynęła na Babcię ? :lol:
  12. Takie foty powinno się dawać w prezencie tym wszystkim byłym "właścicielom"
  13. Upss... znów posty przeskakują
  14. Nie przepadły, już się wykopują spod śniegu (kiedy ta zima wreszcie się skończy?)
  15. Całuski dla Barusia [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/milosc/milosne24_%28www.e-gify.pl%29.gif[/IMG]
  16. Czy możemy się (razem z Dino) dołączyć? [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/zima/zima19_%28www.e-gify.pl%29.gif[/IMG]
  17. Liwuś, pójdziesz z nami ulepić bałwanka? [IMG]http://supergify.pl/images/stories/aaaaaaaaaaaaaa/108magiagifsnatal.gif[/IMG]
  18. Walcz, Karuniu, jeszcze będziesz szczęśliwy! A ten s...syn:angryy: prędzej czy później za to zapłaci...
  19. Żadnych afer, absolutnie!:mad: Tylko zaczynam mieć wyrzuty sumienia, bo jeśli z powodu jakiegoś nieopatrznego słowa Liwka straciła szansę na dom, to :flaming:
  20. Na [B]tym [/B]wątku ??? :-o
  21. W przeciwieństwie do zwierząt ludzie potrafią pięknie grać, udawać, pokazywać swoją najlepszą stronę. Nie da się prześwietlić do końca, prawda zawsze wychodzi "w praniu"
  22. [COLOR=green][B][SIZE=4]gdzie [COLOR=darkorange]jesteś[COLOR=green], [COLOR=red]człowieku [COLOR=cyan]?????[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR]
  23. [quote name='ponka1']i jaki on nieszczęśliwy, jak można tak pieska męczyć :evil_lol:[/quote] Noo, trafiło mu się babsko - było ze trzy wizyty przedadopcyjne zrobić :mad:
  24. [quote name='akucha']Jakim programem obrabiałaś Zulu fotki?[/quote] Miałam paint.neta, ale mi się wysypał, a ta jest jak diament - nieobrobiona :evil_lol:
  25. :-o Chyba za mocno powiększa się ta moja kupka nieszczęścia... znów technika mnie przerosła :oops:
×
×
  • Create New...