Jump to content
Dogomania

zula131

Members
  • Posts

    2109
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zula131

  1. Ufff... Dzięki, Odi. Już nikt go nie skrzywdzi :-(
  2. [quote name='Odi']Pies fizycznie przebywa w Schronisku dla Zwierząt w Wieluniu i jest pod opieką Pogotowia i Straży dla Zwierząt. Wszyscy mogą już odetchnąć z ulgą - Pani Krysia, czyli Pani Kierownik schronu wieluńskiego na pewno zapewniła psisku dobrą opiekę.[/QUOTE] Czyli, jak rozumiem, na 100 procent pies już nie wróci do oprawcy? Bo w naszym cudownym kraju już niczego nie można być pewnym :shake:
  3. Pokaż się, Kleksiku :Dog_run:
  4. [quote name='ARKA']Nie wiem czy ten pies jeszcze zyje, jak stado zaczelo to bedzie chcialo skonczyc:placz:[/QUOTE] Najgorsza jest ta porażająca niemoc, nie da się pomóc na odległość :placz::placz::placz: Ciągle mam go przed oczyma :-(
  5. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/038.jpg[/IMG][/QUOTE] Boże! :placz::placz::placz: Jak mu pomóc? :-(
  6. Brazowa, super tytuł :lol:
  7. Witamy na dogo Fiksiową Panią :loveu: No, poryczałam się z radochy ... To teraz można się już cieszyć [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best52_(www.e-gify.pl).gif[/IMG] [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best30_(www.e-gify.pl).gif[/IMG] [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best1_(www.e-gify.pl).gif[/IMG] [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best50_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  8. Ufff... wygląda na to, że można odetchnąć pełnymi płucami :lol: "Chodzi i merda ogonkiem" - będzie dobrze [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best43_(www.e-gify.pl).gif[/IMG] Dla nowej Pańci Fixiowej [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_duze/milosne/milosc16_(www.e-gify.pl).gif[/IMG] Teraz już będziesz szczęśliwy, piesku :loveu::loveu::loveu:
  9. Fixiu... ????? Ręce mi już zdrętwiały - można już puścić kciuki?:cool3:
  10. [quote name='Agnieszka P']Jutro założę kolejny watek schroniska w Augustowie , usmiercaja tam 66% zwierzat, w 2001 uspili 500 psów bylo to 89% calego stanu schroniska.To tez schronikso miasta[/QUOTE] Uśpili czy zatłukli?...:-(::angryy: Już powoli przestaję wierzyć, że coś się zmieni w tym "wybranym" katolicko-moherowym kraju :-(
  11. Kciuki cały czas zaciśnięte ... [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best10_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  12. Ależ ona jest śliczna :loveu:
  13. Pies? Ile Twoje Muństwo ma lat? OKoło 17-tu? Bo jakoś tak mi wynika z pierwszych postów, ale jak się patrzy na foty, to nie bardzo chce się w to wierzyć. Takie wątki jak ten potrafią człowieka podtrzymać na duchu :loveu:
  14. Pomiziam cię troszeczkę, Liwuniu [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_26.gif[/IMG]
  15. Śliczna sunia i taka przerażona :-(. Niczego dobrego nie spodziewa się po ludziach... Maleńka, lepiej nie mogłaś trafić, przekonasz się :loveu:
  16. I wcale ci się nie dziwię. Człowieka nie prześwietlisz... Miejmy nadzieję, że teraz to już będzie TEN dom i CI ludzie, na zawsze
  17. Widziałam, ktoś wkleił link na wątku skierniewickim... Bo o tym zakatowanym piesku W Skierniewicach pewnie czytałaś :-(:-(:angryy::angryy: Można się załamać :-(
  18. Brązowa Wszyscy wiemy, że i w ogóle...
  19. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...........
  20. Czy to się nazywa "przeznaczenie" ? :razz:
  21. Fajny psiak :loveu:. Z tą sierścią to prawie tak, jak u Kleksa - Smuta. Czy miał badaną tarczycę?
  22. Liweczko, [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_129_5.gif[/IMG]
  23. Ponieważ mój kofany sopociak nie ma kciuków :hmmmm:, trzymam też w jego imieniu [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_204.gif[/IMG]
  24. Ech, czarna rozpacz ogarnia - tyle psów pokutuje za kratami, z powodu człowieka :-( Czy to się nigdy nie skończy? :-( Ktoś kiedyś napisał: "człowiek to nie brzmi dumnie", coraz bardziej przychylam się ku temu poglądowi...
×
×
  • Create New...