Jump to content
Dogomania

zula131

Members
  • Posts

    2109
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zula131

  1. Trochę ubrałam tych ludzików, ale u mnie ślicznie się mieściły w 2 rządkach, nic nie wystawało. No ale tak przeważnie jest, że własnych błędów się nie widzi ;). Dzięki, że to zauważyłaś, wolę się modom nie narażać :evil_lol:. Liweczko :loveu::loveu::loveu:
  2. Tuśka :loveu:. Powiało optymizmem :lol:
  3. Ale, Agatko, ja naprawdę nic nie widzę :crazyeye:. Że niby co u mnie jest wysunięte?
  4. Ranyjulek! A co tam, najważniejsze, że Liwka będzie szczęśliwa :loveu:
  5. Hihi, mod wiedział, co robi z tym podpisem :diabloti::evil_lol: Pani Marzenko [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/029.gif[/IMG]
  6. Agatko, czy to już najprawdziwsza PRAWDA??? Można już szaleć ze szczęścia?[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][COLOR=Green] [/COLOR]
  7. Piętnem byłoby, gdyby napis brzmiał np.: kradnie, porzuciła psa, znęca się nad zwierzętami i inne takie... A obecny "podpis", oprócz tego, że jest bardzo, hm... wyrazisty, niczego nie oznacza :lol:. No i nie jesteś z tym sama ;)
  8. Noooo... Agatki teraz nie sposób przeoczyć :evil_lol: Liwuś, pobawimy się piłeczką? [IMG]http://supergify.pl/images/stories/psy/p7.gif[/IMG]
  9. [quote name='pies?']miała być historia a wyszła dupa[/quote] to JEST HISTORIA przepełniona psim szczęściem i Waszym - Twoim i Twojej Mamy bólem, ogromną miłością i dobrocią i poczuciem niesprawiedliwości. Balbinka poznała, co to szczęście, Wam został ból - i Mars... Jeszcze raz - trzymaj się, Pies?
  10. On taki załamany jest, jak kiedyś mój Dino :placz::placz::placz:
  11. Niech sobie Agatka smacznie śpi [IMG]http://download1.klimacik.pl/e-gify.com/1488.gif[/IMG], a my po cichutku - na spacerek...
  12. [quote name='agata51']Co z tymi fotkami?! Dlaczego one są wciąż "czasowo niedostępne"?! I to akurat twoje, Liweńko![/quote] "Jesienna" Liwka działa :lol:
  13. W Tarnowskich Górach go nie ma. Dzwoniłam do Cichego Kąta.
  14. Czy on jeszcze potrafi i chce się tak tulić ? :-(
  15. Zimie mówimy: DOŚĆ!!! [IMG]http://www.gify.org/bazagif/pogoda/meteo022.gif[/IMG]Ile można?!
  16. Bardzo mi żal Balbinki [*]... Tyle jeszcze było przed Nią :-(...
  17. Agatko, jesteś niesamowita! :lol:. TAKIE zaklęcia muszą już pomóc na pewno, domek musi być, nie ma to tamto!
  18. Biedny Mars. Piesku, straciłeś najlepszą przyjaciółkę, ale masz kochanych Ludzi i wspaniały, ciepły dom. Trzymaj się, piesku - dla Nich.
  19. Wcięło gifa z mojego poprzedniego postu :crazyeye:. A taki fajny amorek był :placz:
  20. Ludzie, litości !!! Taki cudny pies :placz:
  21. To może chociaż jakieś czary pomogą?
  22. Pokażcie się, seniorzy!
  23. Może trafimy w jakiś fajny domek?[IMG]http://www.gifyzosi.friko.pl/smiles/20154.gif[/IMG]
  24. Wybieramy tereny dziewicze, nie tknięte ludzką nogą (i nie tylko), nie ma obaw :evil_lol:
×
×
  • Create New...