[quote name='brazowa1']Dolar jest niesamowity.Mały twardziel,zawsze skory do zabawy i chetny do głaskania.Ten pies to urodzony optymista,jest wstretnym kundlem,ma klopoty z uszami,zyje od lat w schronisku,a energii i radości z samego faktu zycia,ze starczyloby i na kilkoro ludzi.Masz depresje? Dolar Cie z niej wyciagnie.[/quote]
Dolar, wstrętny kundlu, co ty jeszcze robisz w tym schronie ??!