-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!
bianka0 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']ktoś streści jej historię? watek liczy 50 stron ogłoszenie ma być o domek? bianko?[/quote] Przepraszam spóżniłam się, Lilith27 jest szybsza ode mnie. Popatrzyłam,że allegro Fryzi zakończyło się 06.02.,warto byłoby je wznowić lub dla odmiany,gdyby tamto się już obserwującym znudziło zrobić nowe. Dziękuję Lilith27 za odzew.Na str 48 i 46 są przygotowane przez Tolę teksty do poprzedniego allegra. Na str 30 są inne ogłoszenia Fryzi wznawiane przez dankę1234(bardzo dziękuję) Nowe zdjęcia Fryziastej z poprzedniej strony są super,można by je wykorzystać.Jeżeli będziesz mogła wystawić wyróznione ,to z chęcią pokryję koszty. -
[quote name='JamniczaRodzina.'][B][I][SIZE=5]W dniu Twojego Święta [/SIZE][/I][/B] [I][B][SIZE=5]przyjmij życzenia samych [/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=5]radosnych chwil [/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=5]i spełnienia marzeń.[/SIZE][/B][/I] [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/958/yurjbae4nt9.gif[/IMG][/quote] Jakie miłe zaskoczenie,nie sądziłam,że otrzymam życzenia imieninowe. Stukrotne podziękowania,to jest bardzo przyjemne.
-
Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!
bianka0 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Nie wiem co to bedzie z Fryzią:roll: Nikt nie dzwoni. A co z allegro?[/quote] Fryziu,przepraszam Cię to moja wina,od dwóch miesięcy obiecuję Ci allegro,i zapomniałam.Wyszłam na osobę nieodpowiedzialną. Sama osobiście nie przepadam za ludźmi ,którzy tak jak ja wobec Ciebie postąpiłam. Spróbuję to naprawić. -
Alta - łagodna dropiata sunia zostaje na zawsze u Ani w Jarocinie :):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Torusia']Tak zdjęcia naprawdę super,stonka jesteś WIELKA!!!:multi:[/quote] Po cichu obserwuję i popieram ! -
Być może,ona nam tego niestety nie opowie.
-
Ale chyba do tej pory dbali o nią ,jest taka grubiutka.
-
Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!
bianka0 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Żeby to naprawdę był tylko problem kosztów przewozu,to w tym momencie nie byłoby już problemu. Chodzi o niepewność co do przyszłej właścicielki.Jeżeli jej szkoda parę groszy żeby bezdomnego psa uratować,to ona nigdy tego psa szanować nie będzie. -
Co się dzieje z Rambusiem!Dlaczego ma niewydolność nerek?Czyżby po Luminalu,nic nie dałaś znać że Rambo choruje i niczego po nim nie było widać.
-
Isadora robi z aparatu świetny użytek Chyba go Jej pieski pożarły,bo od dwóch tygodni ani jednego nowego zdjęcia zakochanej pary nie ma.
-
Jamnika tak naprawdę nie da się ułożyć,jego się da tylko z wierzchu ugładzić. Niestety , psy dzielą się - jeżeli chodzi o charakter na jamniki i pozostałe psy.
-
Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!
bianka0 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Co u Fryzi,kiedy dziewczynka jedzie do nowego domku? Trzeba trzymać za nią kciuki,nie wiemy kiedy będzie punkt kulminacyjny. -
Alta - łagodna dropiata sunia zostaje na zawsze u Ani w Jarocinie :):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tolu czy możesz opróznić swoją skrzynkę,nie mogę Ci przesłać PW. -
Pan jamnik Plastuś - nie tylko przeżył, ale znalazł wspaniały dom!!!
bianka0 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Danusiu,dlaczego nie zakończyliście dzisiaj leczenia,czyżby jakieś komplikacje? Jeżeli możesz zlicz koszty transportu i leczenia Plastusia włącznie z dzisiejszym dniem,oraz napisz jakie są rokowania co do stanu zdrowia Plastka(na tyle ile poinformował Cię wet.) Musimy znać koszty które ponosisz na bieżąco,nie możesz ich ponosić,wystarczy że dajesz mu wspaniały tymczas. -
jamniczka z przepukliną znalazła wspaniały dom!!!
bianka0 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Masakryczna ta bania, masakryczna - dobrze cioteczki ze biede wypatrzyłyście. [B]Absolutnie sie zgadzam, że należy sie wspierać[/B], [B]dzięki temu psiaki zyskują.[/B] Natomiast nie zgadzam się, ze ja robie szum sensu stricte. Owszem lubię sarkazm wysublimowaną ironię (vide pewien post na skarpecie). Oby wszyscy tak "szumieli" na dogo jak ja nie byłoby tyle awanturek.[/QUOTE] Nie złość się Isadoro,jak zawsze jesteś czujna na wszystkich wątkach. Najważnielszy jest efekt i to ze sunia już w domu. Wilczku ----Gratulacje,ja zawsze się gubię w Warszawie,nigdy nie udaje mi się dojechać na miejsce.Ostatnio danka1234 odnalazła mnie na Starej Pradze,a miałam być po drugiej stronie Wisły. Podaj mi na PW swoje namiary do przelewu za transport suni,jutr po 15 tej zwrócę Wam pieniądzę. -
*FPR-ZwP*Łódź- ALA JAMNIK szuka domu lub własciciela - Presto ma dom
bianka0 replied to olgaj's topic in Już w nowym domu
Przepraszam Danusiu,wątek Presto obserwuję od początku powstania na ile mi czas pozwala,więc wybacz,że przeoczyłam Twoje ogłoszenia.Zapamiętałam wspaniałe zdjęcia jakie ma,zwłaszcza te kołami do góry.Jeżeli jeszcze ten słodki piesek nie znalazł domku,to znaczy że leżymy mimo wszystko na łopatkach z promocją psiaka.Musimy się sprężyć. -
WIDZĘ !Ale cudna. Kiedy Bianka zobaczyła pierwsze zdjęcie,zapytała czy to Tupek?.Potem zobaczyła cycuszki i zrezygnowała z dowodzenia że to nasz Tuptuś. Fajna psinka,nie wygląda na 10 lat.Dobrze że ją oddali ,zamiast trzymać bez miłości ,z niechęcią.
-
Wszyscy widzą jamniczkę ,a ja mogę tylko oczami wyobraźni.Nie otwiera mi się link ze zdjęciem jamnisi,może mogłybyście wstawić na wątek gotowe zdjęcia.
-
Pan jamnik Plastuś - nie tylko przeżył, ale znalazł wspaniały dom!!!
bianka0 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']zapewne chodzi o tą chorą jamnisie bez oczka :-( na co czekają skoro moze miec u Ciebie opieke i domek.[/quote] Nie wiem Danusiu już 2 razy rozmawiałam,mówiłam że koszty wszystkich operacji u mnie będą symboliczne(usunięcie gałki ocznej z oczyszczeniem i usunięciem chorych zębów 150 zł. potem sterylka 150 zł),mówiłam,że rozumiem że chcą sprawdzić na miejscu dom,więc zwrócę koszty dowiezienia jamniczki do mnie.I już czekam 2 dni na telefon,nie mogę ciągle dzwonić,bo wiem że tam też nie zawsze mają czas żeby paplać przez telefon. No cóż chyba ja jestem zbyt niecierpliwa,ale mam tylko 2 jej zdjęcia i ciągle nic więcej o niej nie wiem. Mam też dziwny niepokój,że mogę nie spełnić warunków,ze względu na ilość moich psów. -
*FPR-ZwP*Łódź- ALA JAMNIK szuka domu lub własciciela - Presto ma dom
bianka0 replied to olgaj's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']Długo juz czeka na ten domek a taki słodziaczek.[/QUOTE] Długo-taki śliczny szczeniaczek.Trzeba go Danusiu wrzucić na jamniczki w potrzebie i chyba zestaw ogłoszeń porobić. Dawałam znać Isadorze o Presto,ale ona ma tyle paróweczek na głowie. -
Magdenka1 wrzuć na wątek Lilith zdjęcia swoich piesków, z chęcią je poznamy. Nie martw się ,Joguś tydzień temu operowany z powodu wielodłamowego złamania prawej kości udowej ma również ogolony cały tyłek.Przypadki chodzą po psach i ludziach,ale kto nic nie robi,ten się nie myli.
-
Pan jamnik Plastuś - nie tylko przeżył, ale znalazł wspaniały dom!!!
bianka0 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Zazdroszczę Ci Danusiu,że masz go u siebie.Jestem tak daleko,na takim ,,zadupiu,, że nic nie mogę pomódz.Plastek jest taki wzruszający. A mnie nie chcą dać nawet bardzo chorej dziewczynki,już tydzień czekam na odpowiedż. -
jamniczka z przepukliną znalazła wspaniały dom!!!
bianka0 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczek007']:lol:tak jamnisia juz jest u mnie.Wykapana bidulka lezy na tapczanie. A W schronisku?...a co z tego jak napiszę?da to cos? ostatnio nie dało może jakos inaczej trzeba załatwiac takie rzeczy, nie szumem...[/QUOTE] Wilczku,jesteś młoda,ale mądra.Walczę z Isadorą,że czasami szum jest niepotrzebny,tylko podstęp.No cóż wszystkie musimy się wspierać i uzupełniać. Przewież pieska do Kariny i skontaktuj się ze mną na PW,zwrócę Wam koszty transportu. Jeżeli się wszystko uda,będziesz miała satysfakcjonujący start. -
Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!
bianka0 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Pusto mi będzie bez Fryzi.Pół roku obserwowania po cichu tego ,,szalonego babska,, Fryzia jest jednym z niewielu piesków na którym przejścia nie odcisnęły wogóle żadnego piętna. -
Pan jamnik Plastuś - nie tylko przeżył, ale znalazł wspaniały dom!!!
bianka0 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Co u Plastusia dzisiaj Danusiu,jak sobie radzicie,dlaczego taka cisza na wątku? Czyżby jakieś kłopoty? Daj znać jak ten biedaczek.