-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Qrczę tak cały czas myślę jak ta moja Larwa zareaguje na konkurencję w postaci drugiej suni Frytki. Prawdopodobnie obrazi się i zwiększy częstotliwość lania po dywanach.
-
Lilithka i pozostałe pieski które rozbestwiły się na poduszkach wogóle nie chcą wychodzić na dwór.Wybiegają ,podnoszą łapkę(Lililh kuca) i spowrotem na poduszeczki.Lilith jest...że tak powiem niepełnosprawna i jej spacer jest jednocześnie moim spacerem,wynoszę i wnoszę ją na rękach na dwór.
-
Pan jamnik Plastuś - nie tylko przeżył, ale znalazł wspaniały dom!!!
bianka0 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Witam. Danusia ma bardzo dobrą klinikę obok siebie i szczególne względy u szefa kliniki,który leczy jej pieski osobiście i zawsze po najniższych kosztach. Jast bardzo kontaktowy i nie udaje że wszystko wie co do stanu zdrowia psiaka od samego początku. Plastuś przebywał w bardzo złych warunkach od wielu lat,zrujnowane ciałko to nie jest efekt paru tygodni lub miesięcy.Ma powiększone serce i wadę serca(to co słyszała Danusia jako świst przy oddychaniu,to szmer zastawki z powodu wady).Jest bardzo odwodniony,ma znaczną anemię i wysoką leukocytozę.Dlatego przy tym wyniszczeniu organizmu dostał osłonowo antybiotyk.W płucach na razie w porządku,nie ma zapalenia.Łapki pozdzierane z naskórka prawdopodobnie z powodu uporczywego kopania betonu,żeby się wydostać z zagrody.No i oczywiście ząbki do naprawy,kiedy stanie solidnie na tych zdartych łapach. Możecie być dobrej myśli ,Danusia i dobry ,rozsądny weterynarz postawią go na nogi.Wet mówił że to był ostatni dzwonek ,w tym stanie wyniszczenia i w tych warunkach mógł nie przeżyć kolejnej doby. -
Magenka1 witamy na wątku Lilithki i jej współtowarzyszy.
-
jamniczka z przepukliną znalazła wspaniały dom!!!
bianka0 replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][FONT=Century Gothic][SIZE=3]Jamnicza Skarpeta ma propozycje, ale: [/SIZE][/FONT] [LIST] [*][FONT=Century Gothic][SIZE=3]proszę o więcej szczegółów co do diagnozy, czy to przypuszczenie czy już diagnoza[/SIZE][/FONT] [*][SIZE=3][FONT=Century Gothic][/FONT]czy można by wziąć ją na tymczas, operowana byłaby w dobrej klinice [/SIZE] [/LIST] [FONT=Century Gothic][SIZE=3]No to czekam na odpowiedzi z nadzieją, że będą aby można podjąć jak najszybciej działania mające pomóc jamnisi.[/SIZE][/FONT][/QUOTE] Dziewczyny dlaczego tylko biadolicie,tu jest zadane konkretne pytanie. Jest tymczas na dwa miesiące,ja pokryję koszty transportu ,obok tymczasu jest dobra klinika (i niedroga)w której operowana była moja jamniczka. Tylko odpowiedzi brak. Wczoraj mój 10-letni piesek był trzy godziny operowany(z powodu wiloodłamowego złamania kości udowej) w znieczuleniu ogólnym w prowincjonalnym miasteczku(oczywiście przyjechał doświadczony profesor z Lublina) i nikt nie dyskutował że operacji nie przeżyje. -
Isadora była dzisiaj w stadninie i w hoteliku u Murki.Wycieczka miała w planie jeszcze inne atrakcje ale pogoda dla niej jest niesprzyjająca.Jak wróciła i wypiła pół butelki koniaku ;) to po prostu padła.W nocy pewnie siądzie do komputera to nowe zdjęcia wstawi.
-
:diabloti: Przepraszam zdublowało mój post.
-
[quote name='deer_1987']Wow, duzo fotk dajesz!![/QUOTE] Tak ,Isadora oszalała na punkcie robienia fotek,pstryka wszystko co się jeszcze rusza i co już padło na myśl ,, że znowu leci ta baba z aparatem,,.
-
[quote name='Isadora7']Rambo kochanie przyjdziesz do mnie? [IMG]http://images6.fotosik.pl/361/1542a10efb6d39e4.jpg[/IMG] Już lecę najdroższa [IMG]http://images6.fotosik.pl/361/81d4f645dba927f9.jpg[/IMG] Co chciałas skarbie [IMG]http://images6.fotosik.pl/361/8ce87dfd5213d505.jpg[/IMG] No choć obejmę ciebie [IMG]http://images6.fotosik.pl/361/89f548989043a957.jpg[/IMG] Daj buzi [IMG]http://images6.fotosik.pl/361/3ff1b128e97914f3.jpg[/IMG] Reszta już rozgrywała się w alkowie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Isadora puszcza całe dnie pieskom pornosy,to co się dziwić że potem takie sceny rozgrywają się w alkowie.
-
[quote name='JamniczaRodzina.']Isadorko rozszalałaś się ztym aparacikiem :pBiedna psina :shake:jak ja niecierpię myśliwych a na lwy tygrysy niech polują.Isadorko ja podejżewałam ,że w tej Biankowej spiżarni pewnie jakieś buteleczki procencikami były :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Nie można mieć złego zdania na temat wszystkich myśliwych.Mój TZ jest myśliwym od 40 lat,ja jestem na stażu w kole łowieckim. Łowiectwo to piękna idea, ale niestety jak to w życiu wszystko psują ludzie,ci którzy popaprańcom wydają zgodę na posiadanie broni, i ci którzy swoje kompleksy odreagowują posiadaniem broni. Jamnicza Rodzino w mojej spiżarce jest mnóstwo butelek wina z naszego winogrona i aronii.To specjalność TZ-ta.Niestety Isadora nie ceni tego rodzaju trunku,woli koniaki.
-
Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!
bianka0 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Isadoro. Fryzia jest troszkę i moją podopieczną.Gdybym mogła Cię prosić o zrobienie allegro dla niej.Ma wszystkie ogłoszenia zrobione przez danka1234(str 30) tylko chyba allegra brak. Gdybym się myliła to proszę Murkę o sprostowanie. -
Dziękujemy za życzenia,przepraszam że z opóżnieniem,ale mam komputerowego agresora w domu:evil_lol:.My Wam również życzymy udanego,dobrego roku 2009.
-
[quote name='danka1234']Lilithka kochana moja:loveu:daj już spokój z tym szczaniem po dywanach w Nowym Roku:evil_lol: wymyśl inny sposób by dokuczyć cioteczkom :eviltong: Wszystkiego dobrego kochani w tym Nowym Roku:loveu: buziaki dla wszystkich a największe dla biednego Maluszka oby wyzdrowiał jak najszybciej.[/QUOTE] Dziękujemy Danusiu. Maluszek całe szczęście jest zdrowy,to Jogusia okaleczyli ludzie.Został w drugi dzień świąt postrzelony na moim podwórku z dubeltówki,gdzie śrucina zdruzgotała mu doszczętnie kość udową.W piątek będzie miał operację,a ja dostanę naboje do badania balistycznego.I przysięgam że nie daruję.
-
[quote name='AMIŚKA']Tylko nie poprawiaj profilu rudasów Isadory:cool3: ,one juz sa tłustawe;);):lol:[/QUOTE] Rudaski Isadory są strasznie zagłodzone,zresztą ona twierdzi że profil im się poprawia.Ja jeszcze tego nie widzę i nad nim pracuję. Właśnie skończyłam gotować gar z mięskiem z dzika,kurczakiem,wątróbką i ryżem. Ciekawe czy będzie im smakować?Moim jak widać na zdjęciach chyba smakuje.
-
Tak deer,Isadora ulitowała się nade mną i przyjechała do naszej gromadki na święta i nowy rok,naprawić mój profil użytkownika. Tak też od tygodnia naprawiamy ten mój profil,ale mam również wrażenie że i profil Isadory nieco się poprawił. Tylko na drugi dzień ciężko mi do pracy wstać. No i masz a ja myślałam,że mi tylko w oczach dzisiaj posty skaczą
-
Tuptuś skacze podobnie jak Wasze pieski.Goliat szorściuszek sunie jak czołg. A oba jamniczki Isadory stanowczo są patologicznie chude,nawet nie można po doopkach poklepać bo ich po prostu nie mają.
-
Na wątku Tuptka serdecznie już dziękowałam Isadorze za pomoc.Dzięki Niej jestem nareszcie pełnowartościowym użytkownikiem Dogo. Na pewno będą zdjęcia Lilith,a przede wszystkim perfidnie zasikanych przez nią dywanów,natychmiast po zdjęciu pampersa.
-
Bardzo dziękuję Isadorze za wklejenie zdjęć Tuptka. A jeszcze bardziej dziękuję Jej za uporządkowanie mojego profilu użytkownika,który skopał się 2 miesiące temu i paru informatyków nie mogło sobie z tym poradzić,a prośby do admina i modów były jak kamień rzucony w wodę. Tuptek też dziękuje Isadorze. Tuptuś był testerem widocznej na zdjęciu nowej zabawki od Isadory,niestety pozostała ona po kontakcie z jego ząbkami wspomnieniem. 1:0 dla Tuptka.
-
Skarbonka jamnicza wita.
-
[quote name='deer_1987']Moge Wasza 4 dodac do przyjaciol na mojej stronie www?[/QUOTE] Deer z wielką chęcią,bardzo dziękujemy.
-
Danusiu Rambo ma ciemne ,podpalane uszka, Fergie jest jednolicie ruda,a na dodatek warczy na ludzia.