-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Dziękuję funiu, kamień z serca mi spadnie:roll:
-
Nie obraź się matrioszko, ale Lubartów to jedno z dwóch najsłynniejszych ostatnio w Polsce[B] ciemnogrodów[/B]. To pismo do Ciebie chyba to potwierdza. :cool3:
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Funia obstrzygła Filonka w biegu na ,,pół gwizdka" ale wyraźnie poprawiło to jego wizerunek. Strzyżenie było gratisowe :p Tylko ten wiecznie zapluty pysiak, czy on taki jest, czy tylko na zdjęciach tak wygląda :evil_lol: -
Matrioszka to w Lublinie, czy w Lubartowie takie głupoty porządnym ludziom piszą :diabloti:
-
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Jeszcze[U] [B]Mania[/B][/U] [IMG]http://images47.fotosik.pl/274/c1b563077ebdfdd9med.jpg[/IMG] I [U][B]Maniek[/B][/U] ;) [IMG]http://images36.fotosik.pl/161/5b9eba90568a5088med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/270/e657cb6f4e47bcaemed.jpg[/IMG] -
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[U][B]Mania[/B][/U] [IMG]http://images50.fotosik.pl/275/878037e2b22bb2damed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/274/69e86d09f28265dbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/186/94cfdcaeb20728demed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/270/5da77976105e7f3fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/275/cb50a4a04c89d7demed.jpg[/IMG]....................... -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dziękuję funiu za rozliczenie, wstawiłam je w 6-ty post. Kończy się pierwszy miesiąc Fabiana w hoteliku, ale ten czas szybko leci :shake: -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
No ale chyba jest jednak jamnikowata, bo do charta ani dobermana raczej nie jest podobna :mad: -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dopiero teraz widać jaka śliczna maskotka z niego:p Oczywiście, Filonek pewnie w pierwszej kolejności będzie musiał mieć sanację uzębienia, nie był odpchlany, ani odrobaczony, nie miał szczepionych wirusówek. W schronie przed samym wydaniem go podali mu szczepienie przeciwko wściekliźnie, funia nie robiła Filonkowi nic, ponieważ miał jechać do drugiego hoteliku, więc wizyta u weta konieczna. Przy takim ekspresyjnym podejściu Filonka do płci pięknej, kastracja będzie obowiązkowa, żeby nie zrazić przyszłego domku jego kochliwością. Czyli Filonek będzie musiał mieć zrobione wszystko :cool3: -
Dziękuję po raz kolejny Lilith. W poniedziałek prawdopodobnie zmienią się namiary na Zytę. [B]Zytka będzie przebywała w hoteliku u funi.[/B] Ale na razie może zostać mój nr telefonu, dopiero jak to będzie pewne:p
-
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Elizce chyba ten brak prywatności nie przeszkadzał, wręcz cieszyła się jak prawdziwa gwiazda zainteresowaniem ;) [IMG]http://images40.fotosik.pl/270/04c6ffc33cfbdc64med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/269/689c9e6c87eb27bemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/274/1a7daaa548297fe1med.jpg[/IMG] To już wszystkie :p -
W strasznych miejscach żyjecie dziewczyny :shake: Moje sześć psów nikomu nie przeszkadza, listonosz głaszcze je przez furtkę, albo dzieli się z nimi kiełbaską ze śniadania. Złapałam go kiedyś na tym jak wyciągał z kanapki plasterki i karmił nimi moje tłuściochy :evil_lol: W sezonie letnim mój dom przy trasie spacerowej jest dla turystów atrakcją. Przychodzą je sobie pooglądać, porozmawiać z nimi, często się zatrzymują jak jestem na podwórku i o nie pytają. Nie spotkałam się nigdy z objawami agresji wobec nich. Raz nieszczęście przytafiło się mojemu lumpowi Jogiemu. Ale ten uciekinier musiał przeszkadzać kłusownikom i dlatego do niego strzelili.:angryy:
-
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
I jeszcze trochę pięknej Elizki od smakołyków :evil_lol: [IMG]http://images45.fotosik.pl/275/57ca8deb59f21855med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/274/e8371f36da42e8c7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/275/0f82ebcd8487cb2bmed.jpg[/IMG] -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie miałam czasu dzisiaj popytać o Filonka, ale myślę, że wszystko dobrze, Murka pewnie w nocy da znać. Bardzo dziękuję Toli i jej TZ-towi za transport kudłacza do hoteliku:lol: -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Funi coś się skopało z dodawaniem zdjęć, wychodzi znowu tylko doopka, cycuchy i trawka :evil_lol: Przesłała mi Elizkę na maila :lol: [IMG]http://images46.fotosik.pl/274/560e690f7fef370fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/274/76fc6d98241da8b0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/271/32a5eadf53050efemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/186/e64006534ac5f0e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/270/b6fcc059b96e58d4med.jpg[/IMG] -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Też tak myślę. -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Raczej wszystko z fryzurką w porządku. :cool3: Gorzej u funi z czasem. Praca na 2 etatach, poznawanie nowych psów i to od razu cały komplecik. Ciągłe zaległości w pracach wykończeniowych z powodu tej wściekłej, długiej zimy. A po za tym tak jak w każdej pracy, początki dla nikogo nie są łatwe :roll: -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Dllaczego z jęzorem ? W sobote zaplanowane są sesje zdjęciowe .Musicie sie wstrzymac[/QUOTE] Dlatego z jęzorem, że jak Cię liże z wysokości budy po głowie to myślałam że uwidacznia właśnie tą część swojego dostojnego ciała :roll: -
Ciągle mam nadzieję, że Zytka jest normalnym pieskiem po przejściach, nie mogę uwierzyć w jej zwichniętą psychikę. Myślę, że po pracy z nią w gronie innych psów, będzie się jednak nadawała do adopcji:roll:
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wcześniej, czy później ujawnienie nowego wizerunku Filonka jest nieuchronne Im dłużej będziemy na to czekać, tym bardziej nam się będzie podobało;) -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Funi nr telefonu jest podany do kontaktów do adopcji psów w hoteliku, więc go wyłączyć nie może. A co dwie godziny ta sama wiadomość może już doprowadzić do lekkiego obłędu i mobilizacji.:evil_lol: Jak wrzucę co dwie minuty, to ona mnie wrzuci na ignorowane, a tego raczej nie pragnę :shake: -
Magdenka jak ten łobuziak ma na imię ? Wszystkie śpiące pieski, nie tylko jamniki wyglądają tak słodko :p Co do sąsiadów, to profilaktycznie przy moich sześciu nie pytam ich o zdanie.:evil_lol: Mam wywieszoną tabliczkę ,,Uwaga jamniki", więc sumienie mam czyste.
-
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
W sobotę przygotuję sobie szablon z SMSami do funi , przypominający o zdjęciach i będę wysyłała wiadomości co 2 godziny :diabloti: Wzmocnienie pamięci murowane. -
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Nie ruszę z tekstem i ogłoszeniami do soboty. Funia obiecała, że w sobotę będą informacje do tekstów i zdjęcia Elizki.:crazyeye: [B]Molestowanie funi zawieszam do soboty[/B]:mad: -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, Filonek skorzysta z transportu Melisy do hoteliku i pojedzie razem z nią. Tam ma zarezerwowane miejsce.:p Filonek po podstrzyżynach