Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. A taki słodki aniołek z wyglądu :evil_lol: Z czasem trochę wyluzuje.
  2. Przecież wiesz, że będę reflektowała :razz: Jeżeli chodzi o9 Fabianka, będę reflektowała na wszystko dla jego dobra. Fabianku, pamiętaj, że masz jeszcze jedną dobrą cioteczkę, zbanowaną E-S. Pewnie też ci dopinguje, tylko nie może o tym napisać.
  3. Z ludźmi nigdy nic do końca nie wiadomo. Chyba już nic nas ta tym forum nie zaskoczy:shake:
  4. Pan się nie odezwał i nie przyjechał po Zytę, dziwne bo jeszcze przedwczoraj dzwonił i mówił, że czeka aż przywiozą budę :shake: Poczekamy do jutra. Szkoda, bo były dwa logiczne telefony, w tym od pana z Lublina, może funia znajdzie jego numer zapisany w komórce.
  5. Nic nie wiem, cały dzień byłam po za zasięgiem komórki, a teraz nie mogę dodzwonić się do funi.
  6. Trzymam kciuki żeby się okazało, że jamniczek rzeczywiście ma dom, to byłoby dla niego najlepsze. Hotelik to tylko hotelik.
  7. Jeżeli możecie dowiedzcie się czy jest bezpieczny. Niestety przy tej ilości psów w potrzebie nie mogę czekać na pieska, tylko wybiorę następnego jamnikowatego w potrzebie. Przepraszam ale szkoda każdego dnia, żeby miejsce w hoteliku stało puste.
  8. Czy chciałby ją dowieźć , lub zapłacić za transport do hoteliku do Murki ?
  9. Kto się zajmuje Sonią i sponsoruje jej pobyt na DT, tym samym decyduje o jej dalszym losie ?
  10. Gdzie przebywa Sonia, nadal w domu swojej właścicielki ?
  11. Fabian, znowu cisza. Takie piękne allegro.
  12. U Sońki wszystko dobrze, wczoraj dzwoniłam, dzisiaj dostałam sms-a od nowej pani. Sonia szczęśliwa, dzieci też. :lol: Dzisiaj miałam smutny dzień. Za TM odszedł jeden z moich podopiecznych Filonek z hoteliku u Murki. Ten maluch nie doczekał swojego domu.
  13. [quote name='nescca']Bianka0....:cunao::cunao::modla::modla::modla: :modla::modla::modla: żałuję ,że Maxio nie może osobiscie podziekować.....ale jestem pewna ,że tuli się do Was wszystkich mocno.[/QUOTE] Ja też żałuję, przydałby mi się jeszcze jeden jamnik do przytulania ;)
  14. [quote name='nescca']Dziękuję Pani Marcie B.G za wpłatę 100zł na Maxia. Pieniążki przeznaczyłyśmy na dobre jedzonko dla psiaka. Dziękujemy Pani Marto :) I jeszcze jedno :) Umieściłyśmy psiaka u pewnej rodzinki....na czas leczenia. Dziękujemy bardzo ,że się zgodziłaś Aniu.To tam właśnie damy te 100zł.Psu trzeba podawać lek na serduszko..... potem beda szwy.... nie wyobrazam sobie aby byl w tym czasie w schronie. Dzięki Bogu są jeszcze współczujący ludzie. A Max..... cieszył się jak dziecko kiedy zobaczyl ludzi i wieelkie podworko. Postaram się o jakas fotke z ogrodka. I jeszcze jedno.... przybliżony koszt usunięcia kamienia i zoperowania przepukliny to około 150zł. Max pozdrawia wszystkie cioteczki obecne na Jego wątku :)[/QUOTE] Nescca Maxio- Jantarek będzie miał już z bazarku ok 200 zł :multi:.A jeszcze z jamniczej skarpety w razie potrzeby ma zapewnione. Możesz planować dalsze leczenie pieska.
  15. Drugi raz w życiu musiałam podjąć taką decyzję i mam nadzieję, że ostatni. Dopóki Filonek nie cierpiał można było ratować każdy jego dzień, ale teraz to byłoby nieludzkie. Żegnaj Filonku :-(
  16. Czy znacie już przybliżone koszty zabiegu ? Jaką podjęłyście decyzję, czy Maksio będzie miał jednocześnie czyszczone ząbki i operowaną przepuklinę ?
  17. Pamiętasz matrioszko moją Frytkę. Kiedy ją przywieźli najbardziej potrzebowała spokoju, nie chciała natręctwa. Do dzisiaj kiedy chce to przychodzi, kiedy nie chce to zaszyje się gdzieś w domu, że trzeba ją szukać. Ma takie dni, że siedzi przytulona do człowieka, ale długie głaskanie ją wkurza i odchodzi. Nie jest takim pieszczochem jak inne psy. Te straszne przeżycia odcisnęły ślad na jej psychice.
  18. Taki piękny pies, taki spokojny. Powinien mieć na imię Jonasz.
  19. Zbliża się nowy sezon grzybobrania i obawiałam się, że kolejny roczny zbiór pójdzie na Zytę. Będzie można przeznaczyć na kolejnego pieska :p
  20. Bardzo pusto, nawet TZet stwierdził, że smutno bez niej. Maluszek i Tuptuś co jakiś czas robią obchód domu w jej poszukiwaniu :razz: Tam jej będzie lepiej, więcej miejsca i młodsze towarzystwo :evil_lol:
  21. Zaryzykuję i zmienię tytuł. SONIA :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images43.fotosik.pl/324/d88432a6e0f04525med.jpg[/IMG]
  22. Od razu czuła się jak u siebie , zarówno w domu jak i na podwórku:p [IMG]http://images40.fotosik.pl/320/70bde2ac184e1041med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/324/4b832e52722674afmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/319/71665992bd3ab184med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/324/5a462fbb2c5e979dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/320/6d107367a640876emed.jpg[/IMG]
  23. Sońka w [B]nowym domku[/B] :loveu: Na razie wszystko w porządku, Pan Bartek bardzo zadowolony i Sonia również. Dzisiaj rozmawiałam przez telefon, wszystko na dobrej drodze, suczka niedługo nas zapomni, będzie żyła swoim życiem. [IMG]http://images38.fotosik.pl/320/75b0a150171bbf9dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/324/35116abcc5de8cbbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/320/06760fd478aca753med.jpg[/IMG] [IMG]http://http://images49.fotosik.pl/324/6dc970f1a933f127med.jpg[/IMG][IMG]http://images49.fotosik.pl/324/6dc970f1a933f127med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/324/724fb03f8f295d86med.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Kasia77']Gdybym mogła,zabrałabym malucha natychmiast,ale nie moge...w domu 7 piechów, w tym 4 tymczasy bardzo zasiedziałe. Ale jeśli sie uda,mały mieszkałby bliziutko,o krok ode mnie:)[/QUOTE] To też o krok od Danusi :multi:
×
×
  • Create New...