-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
bianka0 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
A taki słodki aniołek z wyglądu :evil_lol: Z czasem trochę wyluzuje. -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Przecież wiesz, że będę reflektowała :razz: Jeżeli chodzi o9 Fabianka, będę reflektowała na wszystko dla jego dobra. Fabianku, pamiętaj, że masz jeszcze jedną dobrą cioteczkę, zbanowaną E-S. Pewnie też ci dopinguje, tylko nie może o tym napisać. -
Z ludźmi nigdy nic do końca nie wiadomo. Chyba już nic nas ta tym forum nie zaskoczy:shake:
-
Pan się nie odezwał i nie przyjechał po Zytę, dziwne bo jeszcze przedwczoraj dzwonił i mówił, że czeka aż przywiozą budę :shake: Poczekamy do jutra. Szkoda, bo były dwa logiczne telefony, w tym od pana z Lublina, może funia znajdzie jego numer zapisany w komórce.
-
Nic nie wiem, cały dzień byłam po za zasięgiem komórki, a teraz nie mogę dodzwonić się do funi.
-
Trzymam kciuki żeby się okazało, że jamniczek rzeczywiście ma dom, to byłoby dla niego najlepsze. Hotelik to tylko hotelik.
-
Jeżeli możecie dowiedzcie się czy jest bezpieczny. Niestety przy tej ilości psów w potrzebie nie mogę czekać na pieska, tylko wybiorę następnego jamnikowatego w potrzebie. Przepraszam ale szkoda każdego dnia, żeby miejsce w hoteliku stało puste.
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Fabian, znowu cisza. Takie piękne allegro. -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
U Sońki wszystko dobrze, wczoraj dzwoniłam, dzisiaj dostałam sms-a od nowej pani. Sonia szczęśliwa, dzieci też. :lol: Dzisiaj miałam smutny dzień. Za TM odszedł jeden z moich podopiecznych Filonek z hoteliku u Murki. Ten maluch nie doczekał swojego domu. -
Jamnik staruszek tak bardzo chce żyć ...Pomóżcie!!!
bianka0 replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='nescca']Bianka0....:cunao::cunao::modla::modla::modla: :modla::modla::modla: żałuję ,że Maxio nie może osobiscie podziekować.....ale jestem pewna ,że tuli się do Was wszystkich mocno.[/QUOTE] Ja też żałuję, przydałby mi się jeszcze jeden jamnik do przytulania ;) -
Jamnik staruszek tak bardzo chce żyć ...Pomóżcie!!!
bianka0 replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='nescca']Dziękuję Pani Marcie B.G za wpłatę 100zł na Maxia. Pieniążki przeznaczyłyśmy na dobre jedzonko dla psiaka. Dziękujemy Pani Marto :) I jeszcze jedno :) Umieściłyśmy psiaka u pewnej rodzinki....na czas leczenia. Dziękujemy bardzo ,że się zgodziłaś Aniu.To tam właśnie damy te 100zł.Psu trzeba podawać lek na serduszko..... potem beda szwy.... nie wyobrazam sobie aby byl w tym czasie w schronie. Dzięki Bogu są jeszcze współczujący ludzie. A Max..... cieszył się jak dziecko kiedy zobaczyl ludzi i wieelkie podworko. Postaram się o jakas fotke z ogrodka. I jeszcze jedno.... przybliżony koszt usunięcia kamienia i zoperowania przepukliny to około 150zł. Max pozdrawia wszystkie cioteczki obecne na Jego wątku :)[/QUOTE] Nescca Maxio- Jantarek będzie miał już z bazarku ok 200 zł :multi:.A jeszcze z jamniczej skarpety w razie potrzeby ma zapewnione. Możesz planować dalsze leczenie pieska. -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Drugi raz w życiu musiałam podjąć taką decyzję i mam nadzieję, że ostatni. Dopóki Filonek nie cierpiał można było ratować każdy jego dzień, ale teraz to byłoby nieludzkie. Żegnaj Filonku :-( -
Jamnik staruszek tak bardzo chce żyć ...Pomóżcie!!!
bianka0 replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Czy znacie już przybliżone koszty zabiegu ? Jaką podjęłyście decyzję, czy Maksio będzie miał jednocześnie czyszczone ząbki i operowaną przepuklinę ? -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
bianka0 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Pamiętasz matrioszko moją Frytkę. Kiedy ją przywieźli najbardziej potrzebowała spokoju, nie chciała natręctwa. Do dzisiaj kiedy chce to przychodzi, kiedy nie chce to zaszyje się gdzieś w domu, że trzeba ją szukać. Ma takie dni, że siedzi przytulona do człowieka, ale długie głaskanie ją wkurza i odchodzi. Nie jest takim pieszczochem jak inne psy. Te straszne przeżycia odcisnęły ślad na jej psychice. -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Taki piękny pies, taki spokojny. Powinien mieć na imię Jonasz. -
Zbliża się nowy sezon grzybobrania i obawiałam się, że kolejny roczny zbiór pójdzie na Zytę. Będzie można przeznaczyć na kolejnego pieska :p
-
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Bardzo pusto, nawet TZet stwierdził, że smutno bez niej. Maluszek i Tuptuś co jakiś czas robią obchód domu w jej poszukiwaniu :razz: Tam jej będzie lepiej, więcej miejsca i młodsze towarzystwo :evil_lol: -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Zaryzykuję i zmienię tytuł. SONIA :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images43.fotosik.pl/324/d88432a6e0f04525med.jpg[/IMG] -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Od razu czuła się jak u siebie , zarówno w domu jak i na podwórku:p [IMG]http://images40.fotosik.pl/320/70bde2ac184e1041med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/324/4b832e52722674afmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/319/71665992bd3ab184med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/324/5a462fbb2c5e979dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/320/6d107367a640876emed.jpg[/IMG] -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Sońka w [B]nowym domku[/B] :loveu: Na razie wszystko w porządku, Pan Bartek bardzo zadowolony i Sonia również. Dzisiaj rozmawiałam przez telefon, wszystko na dobrej drodze, suczka niedługo nas zapomni, będzie żyła swoim życiem. [IMG]http://images38.fotosik.pl/320/75b0a150171bbf9dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/324/35116abcc5de8cbbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/320/06760fd478aca753med.jpg[/IMG] [IMG]http://http://images49.fotosik.pl/324/6dc970f1a933f127med.jpg[/IMG][IMG]http://images49.fotosik.pl/324/6dc970f1a933f127med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/324/724fb03f8f295d86med.jpg[/IMG] -
Jamnik staruszek tak bardzo chce żyć ...Pomóżcie!!!
bianka0 replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia77']Gdybym mogła,zabrałabym malucha natychmiast,ale nie moge...w domu 7 piechów, w tym 4 tymczasy bardzo zasiedziałe. Ale jeśli sie uda,mały mieszkałby bliziutko,o krok ode mnie:)[/QUOTE] To też o krok od Danusi :multi: