-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
[quote name='Yv1958']Wczoraj wyslalam 100 zl na pieski. Bede sledzic watek.[/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję :lol: Funia nie może ich trzymać zupełnie za darmo, a jestem za nie odpowiedzialna. Czyli mała puchatka jest do odrobaczenia i odpchlenia funiu.
-
Jo37 witamy Cię razem z Kubusiem :lol:
-
[quote name='Sayrel']Jak rozmawialam przez telefon, z ktoras z Was. Jesli suczki husky bede mialy jechac do naszego hoteliku sterylke maja gratis. Koszt jak mowilam to 7,50 za dobe[/QUOTE] Dziękuję.:lol: Przekazałam już MaDi telefon kontaktowy.
-
Tak........
-
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
bianka0 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']a przyjmiesz nas w takiej ilości :P[/QUOTE] Oczywiście że Was przyjmę.:lol: Jeden pies więcej czy mniej, przy tej ilości nie robi różnicy :diabloti: -
To mały puchatek. Również dzikuska. Funia pisze,że ma duży brzuszek, ale tych dwoje maluchów we wtorek MaDi chyba nie odrobaczała. [IMG]http://images49.fotosik.pl/329/e03a563130772701med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/329/10708238b5181a01med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/330/a80272c119624a71med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/330/ddb0d93e67a0b9c8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/329/666db02c0bba1e4dmed.jpg[/IMG] Dziękuję również organizacji EMIR w Zamościu, która zgodziła się przyjąć pod opiekę do siebie jednego z małych piesków. Jednak obydwa maleństwa są bardzo ze sobą zżyte, a i tak zajmują boks. Więc postanowiłyśmy z funią ich na razie nie rozdzielać, żeby ograniczyć stres. [B]Wszystkie pieski przebywają w hoteliku, będą potrzebowały stałych deklaracji, o które bardzo proszę wszystkie życzliwe osoby.[/B]
-
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
bianka0 replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='fibi:)']powiem tyle- doprowadzę tą sprawę do końca i zamykam swoją działalnośc na dogo. skoro jestem tak szkodliwa osobą to nie jestem tu potrzebna. ostatnio zostałam obrzucona błotem przez jedną z dziewczyn za to że nie mogłam wziąść na DT suni.... wysyłałam wiadomości ale nie trafiłam na nikogo kto ma blisko do tej miescowości- nie orientuje się w tych terenach, pańtwo R mówili zawsze że to koło Lublina. a poza tym nie stac mnie na to żeby tymczasowiczów leczyc za 600 zł!!!! wiec przepraszam że wzięłam od nich zwrot kosztów sterylki... poza tym skąd wiesz ile maialów wysłałam?? ile razy dzwoniłam??? wiem- w momencie gdy oddawałam Sonię w Warszawie powinnam była spisać umowę adopcyjna- tu przyznaje się do błędu. ale to już było po wizycie bianki u nich- napisała mi wtedy taką cudowną wiadmośc o nich, że doszłam do wniosku że nic się nie stanie jak mi ja wyślą pocztą poza tym z umowa czy bez, i tak by to nie zmieniło tego co się stało. o ile coś się dzieje... napisałam wczoraj maila że chce zdjęcia z aparatu nie telefonu, umowe. same widzicie- raz dostaje maila pełnego wyrzutów, a za tydzień że niby jest ok...[/QUOTE] Dlaczego dalej kłamiesz, nie chcę mi sie pisać wszystkiego od początku więc wklejam część poprzedniego swojego postu. Zresztą wystarczy wrócić na poprzedine strony, żeby sprawdzić, że nie było szans na wizytę przdadopcyjną, bo p. Jola była w szpitalu w Warszawie i od razu stamtąd wróciła z psem. Kiedy zadzwoniłam do przyszłej właścicielki okazało się, że wszystko między wami uzgodnione i wraca ona wraz z psem z Warszawy, więc mnie zatkało. Ale potem przyszło polecenie wizyty poadopcyjnej, którą zrobiłam i udokumentowałam zdjęciami. Żeby ją zrobić jeździłam ta trzy razy, bo żadne terminy nie były dogodne. -
To jest mała wściekła , bardzo płochliwa pinczerka. Dziabnęłą MaDi, a potem mnie przy wyciąganiu z klatki :diabloti: Wcisnęła się za budę i za żadne skarby przez pierwsze godziny nie chciała wyjść. [IMG]http://images47.fotosik.pl/329/52eefc604cc41900med.jpg[/IMG] Maleństwa biegały po podwórku, nie były uwiązane, więc nie są tak skrajnie wychudzone. [IMG]http://images45.fotosik.pl/330/f347a76418750e6cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/325/419db869aac4e750med.jpg[/IMG]
-
Murko, może tego tłuszczaka wytniemy, jak będziecie jechali do lecznicy z innym psem. Ciekawe czy ząbki nie będą do czyszczenia.
-
To jest Punia, worek ze skóry wypełniony kośćmi, stopień wychudzenia przerasta ludzkie wyobrażenie. Cicha wylękniona absolutnie bez agresji. Na początku bardzo się bała, wtuliła się w kącik , chciała być niewidoczna. [IMG]http://images45.fotosik.pl/330/635938a784499955med.jpg[/IMG] Potem już zaczęła rozglądać się z ciekawością i widać, że sprawiało jej przyjemność drapanie za uszkami. [IMG]http://images40.fotosik.pl/325/5887db9609e4b0fdmed.jpg[/IMG] Potem zjadła troszkę z saszetki miękkiej karmy, nie miała apetytu, bo w czasie podróży wymiotowała. Stawiała uszka i przyglądała się z ciekawością pozostałym psom, w czasie gdy szybko kończyłyśmy przygotowywanie dla niej kojca. Zrobiła koopę dosłownie samym błotem. [IMG]http://images41.fotosik.pl/325/7459de2bb3adbf6fmed.jpg[/IMG]
-
[quote name='anita_happy']czytam i mi słabo.... nie mozecie ZGŁOSić TEGO do jakiejs SZANUJACEJ sie Fundacji LUB TOZ..POLICJA płakać sie chce... jak oglądam AnimalPlanet i podziwiam działalność Spca to płakać mi się chce :( myśleć..myśleć..myśleć.. u szydłowiaków krucho z kasą....bardzo..ale moze jakims bazarem sie podzielim :/[/QUOTE] Anitko uwierz mi ta akcja była zorganizowana znacznie sprawniej niż te przez Spca, w Polsce też można. To jest niezwykle budujące. Jako że sunia ONKa trafiła pod opiekę fundacji, czy zechcecie przerzucić swoje deklaracje na hotelik dla suni haski Pusi, która zabrała zamiast Sary funia ? [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4737/p8130330.jpg[/IMG]
-
[quote name='bico']ale nie ma żadnej gwarancji, że ten "człowiek" nie zechce znowu rozkręcić biznesu i pozyskać nowych psów??[/QUOTE] Nie ma gwarancji, ale ja tam jestem na miejscu i nie będzie problemu żeby co parę tygodni go skontrolować, czy nie ma nowych psów.
-
Przepraszam że tak późno, ale w nocy dopiero wróciłam z Zamościa :roll: [B]Chciałam bardzo podziękować Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt za wzorową akcję.[/B] To było przygotowane super profesjonalnie, niezwykle sprawnie. Taka akcja przywraca wiarę w to, że warto walczyć o poprawę warunków zwierząt nawet na wsi.Myślę, że wczorajsza akcja była sprawniejsza niż te które oglądamy w telewizji, bardzo szybko i z zaskoczenia, dzięki temu nie udało się człowiekowi ukryć zwierząt. Facet prawdopodobnie zhandlował suczkę DON-ka wraz z 40 kg karmy, którą otrzymał. Wmawiał wszystkim, że przez tydzień nakarmił nią psy. Kundelek prawdopodobnie zsunął obrożę z chudego karku i uciekł. [B]Chciałam bardzo podziękować funi[/B], która pomimo, że nie miała przygotowanego zaplecza przyjęła do siebie trzy psy, które nie mają deklaracji, nie pytała o pieniądze. Przyjechała osobiście na miejsce i po prostu zabrała psy. Niewiele osób prowadzących hotel na to byłoby stać. Suczki są tak ciche, spokojne i wypłoszone, że w ogóle w czsie podróży nie było ich słychać. Zaraz wstawię ich zdjęcia po przyjeździe do hoteliku u funi.
-
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
bianka0 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
To już wiem gdzie się podziewałaś przez tyle tygodni. Pozdrowienia dla mamy i psiaków, tych które znam i i tej której jeszcze nie miałam okazji poznać :cool3: -
Przeklejam zdjęcia Kubusia z wątku hoteliku u Murki, specjalnie dla Julii :lol: [IMG]http://img1.vpx.pl/up/20100821/daryy693.jpg[/IMG] [IMG]http://img1.vpx.pl/up/20100821/daryy747.jpg[/IMG] [IMG]http://img1.vpx.pl/up/20100821/daryy853.jpg[/IMG]
-
[quote name='anita_happy']czytam i mi słabo.... nie mozecie ZGŁOSić TEGO do jakiejs SZANUJACEJ sie Fundacji LUB TOZ..POLICJA płakać sie chce... jak oglądam AnimalPlanet i podziwiam działalność Spca to płakać mi się chce :( myśleć..myśleć..myśleć.. u szydłowiaków krucho z kasą....bardzo..ale moze jakims bazarem sie podzielim :/[/QUOTE] Dziękuję Anitko.:p
-
[quote name='matrioszka2']Czy te konie nadają się jeszcze do życia ? A może temu-jemu wydaje się, że jest to morska świnka ?:shake:[/QUOTE] Konie jeszcze tak, są za drogie żeby je zagłodzić, przy sprzedaży liczy się [B]kilogram konia[/B]. Ale ich nogi i kopyta są w takim stanie, że niedługo nie będą mogły chodzić. A świnię trzyma tu. To było najbardziej przerażające. [IMG]http://images50.fotosik.pl/329/5405358a29fb253amed.jpg[/IMG]
-
[quote name='matrioszka2']Ja dam od siebie stałej 20 zł. Lidan - oczywiście, że się przydadzą.Dziękujemy :loveu:[/QUOTE] Dziękuję matrioszko.:p Można się odwrócić i pójść do swoich codziennych spraw, ale w ten sposób wiedząc o tym i nic nie robiąc skazujemy te wszystkie zwierzęta na powolną, głodową śmierć. Tam są 2 konie, kot drób, w potwornym stanie i świnia trzymana w klatce na króliki :crazyeye:
-
Dziękuję, tam wszystkie zwierzęta przechodzą piekło na ziemi.
-
[quote name='lilk_a']dziękuję Bianko za zaproszenie .... z miejscami to ja nie bardzo... ale nad bazarkiem jakimś pomyślę[/QUOTE] Dziękuję, każda pomoc jest w tym przypadku bardzo ważna, tych zwierząt jest dużo, są tam też 2 konie.:-(
-
[B] [U][/U][/B]Konieczne miejsca dla psiaków na cito ![B][U][/U] [/B]
-
Funia obniżyła cenę miejsca w hoteliku do 400 zł. Funiu bardzo dziękujemy :loveu: Deklaruję 30 zł miesięcznie.
-
[LIST] [*][B] [/B] [INDENT] [IMG]http://images49.fotosik.pl/329/01246e00335f9da1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/329/7652bd2e474c1e57med.jpg[/IMG] Z tej szopy pozamykanej na kłódki dochodziły słabe piski pozostałych psów. [IMG]http://images41.fotosik.pl/324/2097a98366af67d4med.jpg[/IMG] [/INDENT] [INDENT] [/INDENT] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/progress.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/editpost.php?do=editpost&p=15232501"] [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/newreply.php?do=newreply&p=15232501"] [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/newreply.php?do=newreply&p=15232501"] [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/newreply.php?do=newreply&p=15232501"][/URL] [/LIST]
-
Garnek był pusty, zawierał resztki błota [IMG]http://http//images45.fotosik.pl/329/8e181ed3231d60c3med.jpg[/IMG][IMG]http://images45.fotosik.pl/329/8e181ed3231d60c3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/324/be506eb5693c316fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/329/e9938c3815cbb090med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/329/d99e302e02034500med.jpg[/IMG]