Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. [quote name='magenka1']nie działa link bianko[/QUOTE] Już ok......
  2. Potrzebne są deklaracje dla niej na tym wątku, miejsce jest. [B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/191207-Czy-stare-sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-nadaj%C4%85-si%C4%99-do-czegokolwiek-Zag%C5%82odzona-ON-ka[/url] [/B]
  3. Bardzo proszę wejdźcie na ta stronę, będą potrzebne pilnie miejsca, może ktoś ma znajomych na forum haskich, bo na razie bez odzewu, a tu już o ich życie chodzi. [B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy[/url] [/B]
  4. [IMG]http://images49.fotosik.pl/329/01246e00335f9da1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/329/7652bd2e474c1e57med.jpg[/IMG] Z tej szopy pozamykanej na kłódki dochodziły słabe piski pozostałych psów. [IMG]http://images41.fotosik.pl/324/2097a98366af67d4med.jpg[/IMG]
  5. Kotka [IMG]http://images47.fotosik.pl/328/729b6ed1a722d945med.jpg[/IMG] Garnek był pusty, zawierał resztki błota [IMG]http://http://images45.fotosik.pl/329/8e181ed3231d60c3med.jpg[/IMG][IMG]http://images45.fotosik.pl/329/8e181ed3231d60c3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/324/be506eb5693c316fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/329/e9938c3815cbb090med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/329/d99e302e02034500med.jpg[/IMG]
  6. [B]O nic nie pytajcie[/B] tak jak napisała MaDi, obejrzyjcie tylko zdjęcia ,, gospodarstwa " Czy ktoś widział świnię trzymaną w klatce na króliki ? [IMG]http://images50.fotosik.pl/329/5405358a29fb253amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/324/234f763e7bab95bamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/324/700b6a7ed716f696med.jpg[/IMG] Kogut [IMG]http://images43.fotosik.pl/328/4ed69805fd5766femed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/329/6ddead5f5fba1bf9med.jpg[/IMG]
  7. Tak namiary na hotelik u Murki.
  8. [quote name='magenka1']ciekawe co dzisiaj ciekawego zrobi Kubuś :) Ostatnio dużo psiaków odchodzi za TM...[/QUOTE] Ludzi też, zbliża się jesień, zawsze zbiera żniwo wśród starych i chorych.:shake:
  9. No nie, on nie ma żadnej ,, tłustej sierści"" :mad: On jest po prostu do kąpieli, wtedy będzie miał puszystą i pachnącą. Myślę że w schronie raczej nie bywał kąpany. Dziękuję za wiadomości o największym przystojniaku w hoteliku.:lol:
  10. Wrzucam link do allegro Fabiana, trzeba je od czasu do czasu otworzyć. [URL]http://upload.allegro.pl/item1196728866_fabian_pies_w_typie_sznaucera_szuka_domu.html[/URL] W poprzedniej edycji miał jednego obserwatora.:crazyeye: Fabian do domu :mad:
  11. [quote name='magenka1']To my już jesteś wielką Kubusiową Edową rodziną :) ps. pewnie Kubusiowi to bez różnicy jak cioteczką go nazywają[/QUOTE] Na razie Kubuś ma w nosie wszelkie imiona, podchodzi do nich bezstresowo i nie reaguje wcale :evil_lol: Prawda Isadoro, Edi to był Twój jamniczek, może to imię przyniesie szczęście w ogłoszeniach.:roll:
  12. Jaka słodka, kto by pomyślał, że to taka diablica. Pieski upodabniają się z wyglądu i charakteru nie tylko do właścicieli, ale też do sponsorek :diabloti:
  13. Dobrze, do ogłoszeń niech będzie Edi, jeżeli Wam pasuje :razz: A Jakub zostanie dalej Kubusiem.
  14. [quote name='Jagoda1']On mieszkał w bloku, ale dla pewności, poszukamy dt, by sprawdzić...[/QUOTE] To bardzo ważna wiadomość o piesku.
  15. Więc zdecydujcie, czy mam mu wybrać inne imię, chociaż nie ukrywam że Kuba był bliski mojemu sercu, tak miał na imię mój pierwszy jamnik. Ale bezpieczeństwo na przyszłość jest najważniejsze.
  16. Czy wiecie coś o naturze Dino ? Czy nadawałby się do bloku, czy wyje pozostawiony sam ?
  17. [quote name='BasiaD']Trzeba ja zabrać za wszelką cenę...Już dość tej gehenny..Ja naprawdę nie rozumiem po co niektórzy biorą zwierzęta !!!![/QUOTE] To pseudohodowca najgorszej maści. Od 10 lat uprawiał ten proceder. Kiedy suki padały z głodu, zostawiał kolejne z następnego miotu. Sprzedawał szczenięta za 50 zł kiedy jeszcze ssały mleko matki i nie były zagłodzone. Suczki zabijał zaraz po urodzeniu, chłopstwo chciało brać tylko pieski. To jego słowa do osoby która miała nieszczęście zobaczyć tą hodowlę :nie trzeba dawać jeść jak świniom, a pieniądze lepsze niż z prosiąt.
  18. Jakubek miał dzisiaj dzień pełen wrażeń. Tyle się wokół działo. Przenoszony był dziki olbrzym Lori do kojca zewnętrznego, zbudowanego specjalnie dla niego. Jakub ma apetyt, popłakuje zostawiony w boksie, jest wesoły. Zmiany na nosie i uszach obejrzał wet. Wziął wyskrobiny. Więcej napisze w nocy Murka, jak już będzie miała czas. Nie sądzę żeby w tej masie ogłaszanych psów znaleźli go pracownicy, jeżeli nie będzie nigdzie w tytule nazwy schroniska.
  19. Jutro po osiemnastej zabierzemy stamtąd chociaż jednego psa. Młody chłopak z dziadkiem przyjadą i wybiorą któregoś. Mam nadzieję ze ten człowiek nas wpuści, będziemy z weterynarzem. Pod telefonem będzie znajomy policjant.
  20. Kuba w ogóle nie reaguje na swoje imię, wiec myślę że na tym etapie przyzwyczaiłby się do każdego. Julia mówiła, że kiedy chce to reaguje, kiedy nie chce to nie. Kuba w ogóle na nic dzisiaj nie reagował :cool3:, ani na gwizdanie ani na wołanie, tylko na smakołyki natychmiast zapalała się czerwona lampka. Już wiadomo, że musi trafić w mocne ręce jak każdy jamnik, na pewno przy swoich humorach nie do małych dzieci. Ma silny charakter i niezależną naturę, organizm ma silny jak tur. Ma małego tłuszczaka na klp, 10 minut roboty. Chyba grzybka w uszach i na nosie. Wcale nie jest gruby, ja bym go trochę podtuczyła. W zabawie przewracał się kołami do góry i dawał sobie robić wszystko, łapiąc mnie bardzo delikatnie ząbkami. Ząbki do czyszczenia z kamienia i obowiązkowo kąpiel. Może potem wejdzie Murka i coś więcej napisze, teraz to ona będzie najwięcej o nim wiedziała :razz:
  21. [IMG]http://images39.fotosik.pl/323/7403bcb8605677a9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/324/c8c7c86e03121d13med.jpg[/IMG] Tu jest smutny, że musi zostać w boksie. W momencie zamykania prześlizguje się pod dolną ramą drzwi i zwiewa. Murka pisała, że już 2 razy to zrobił :evil_lol: [IMG]http://images47.fotosik.pl/328/86159f8b7fd15b70med.jpg[/IMG] To juz na dzisiaj koniec, chyba wszystkim wystarczy ;)
  22. [quote name='MaDi']Matrioszka napisał piękny tekst, który zamieściłam w pierwszym poście( dokonałam malutkiej korekty). Jak można zmienić tytuł? Czy osoby które tu zaglądały go odnajdą?[/QUOTE] Tak, otworzy się ten wątek, pomimo zmiany tytułu. Edytuj pierwszy post, wejdź w opcje zaawansowaną i pierwsza ramka jest z tytułem, który będziesz mogła zmienić.
  23. Funia ma chyba wolne miejsce, ktoś nie dowiózł psa. Tylko jak zwykle...deklaracje.
  24. [IMG]http://images35.fotosik.pl/182/9775fb0bcc834a48med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/323/952cc2bcd5838d0bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/323/68a0a1e1ef5f6a52med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/327/b2b0afefecd5af2bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/327/16238ddae15a0600med.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://images37.fotosik.pl/323/80eac77d269d1388med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/328/303b2c5abfdeb293med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/327/1647e60569bbe082med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/323/b3240130f95673e5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/328/9365b88bdf185863med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...