-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
[quote name='magenka1']nie działa link bianko[/QUOTE] Już ok......
-
Potrzebne są deklaracje dla niej na tym wątku, miejsce jest. [B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/191207-Czy-stare-sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-nadaj%C4%85-si%C4%99-do-czegokolwiek-Zag%C5%82odzona-ON-ka[/url] [/B]
-
Bardzo proszę wejdźcie na ta stronę, będą potrzebne pilnie miejsca, może ktoś ma znajomych na forum haskich, bo na razie bez odzewu, a tu już o ich życie chodzi. [B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy[/url] [/B]
-
[IMG]http://images49.fotosik.pl/329/01246e00335f9da1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/329/7652bd2e474c1e57med.jpg[/IMG] Z tej szopy pozamykanej na kłódki dochodziły słabe piski pozostałych psów. [IMG]http://images41.fotosik.pl/324/2097a98366af67d4med.jpg[/IMG]
-
Kotka [IMG]http://images47.fotosik.pl/328/729b6ed1a722d945med.jpg[/IMG] Garnek był pusty, zawierał resztki błota [IMG]http://http://images45.fotosik.pl/329/8e181ed3231d60c3med.jpg[/IMG][IMG]http://images45.fotosik.pl/329/8e181ed3231d60c3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/324/be506eb5693c316fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/329/e9938c3815cbb090med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/329/d99e302e02034500med.jpg[/IMG]
-
[B]O nic nie pytajcie[/B] tak jak napisała MaDi, obejrzyjcie tylko zdjęcia ,, gospodarstwa " Czy ktoś widział świnię trzymaną w klatce na króliki ? [IMG]http://images50.fotosik.pl/329/5405358a29fb253amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/324/234f763e7bab95bamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/324/700b6a7ed716f696med.jpg[/IMG] Kogut [IMG]http://images43.fotosik.pl/328/4ed69805fd5766femed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/329/6ddead5f5fba1bf9med.jpg[/IMG]
-
Tak namiary na hotelik u Murki.
-
[quote name='magenka1']ciekawe co dzisiaj ciekawego zrobi Kubuś :) Ostatnio dużo psiaków odchodzi za TM...[/QUOTE] Ludzi też, zbliża się jesień, zawsze zbiera żniwo wśród starych i chorych.:shake:
-
No nie, on nie ma żadnej ,, tłustej sierści"" :mad: On jest po prostu do kąpieli, wtedy będzie miał puszystą i pachnącą. Myślę że w schronie raczej nie bywał kąpany. Dziękuję za wiadomości o największym przystojniaku w hoteliku.:lol:
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wrzucam link do allegro Fabiana, trzeba je od czasu do czasu otworzyć. [URL]http://upload.allegro.pl/item1196728866_fabian_pies_w_typie_sznaucera_szuka_domu.html[/URL] W poprzedniej edycji miał jednego obserwatora.:crazyeye: Fabian do domu :mad: -
[quote name='magenka1']To my już jesteś wielką Kubusiową Edową rodziną :) ps. pewnie Kubusiowi to bez różnicy jak cioteczką go nazywają[/QUOTE] Na razie Kubuś ma w nosie wszelkie imiona, podchodzi do nich bezstresowo i nie reaguje wcale :evil_lol: Prawda Isadoro, Edi to był Twój jamniczek, może to imię przyniesie szczęście w ogłoszeniach.:roll:
-
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
bianka0 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Jaka słodka, kto by pomyślał, że to taka diablica. Pieski upodabniają się z wyglądu i charakteru nie tylko do właścicieli, ale też do sponsorek :diabloti: -
Dobrze, do ogłoszeń niech będzie Edi, jeżeli Wam pasuje :razz: A Jakub zostanie dalej Kubusiem.
-
Jamnik rudy krótkowłosy 12-letni MA DOM W OLSZTYNIE!
bianka0 replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagoda1']On mieszkał w bloku, ale dla pewności, poszukamy dt, by sprawdzić...[/QUOTE] To bardzo ważna wiadomość o piesku. -
Więc zdecydujcie, czy mam mu wybrać inne imię, chociaż nie ukrywam że Kuba był bliski mojemu sercu, tak miał na imię mój pierwszy jamnik. Ale bezpieczeństwo na przyszłość jest najważniejsze.
-
Jamnik rudy krótkowłosy 12-letni MA DOM W OLSZTYNIE!
bianka0 replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Czy wiecie coś o naturze Dino ? Czy nadawałby się do bloku, czy wyje pozostawiony sam ? -
[quote name='BasiaD']Trzeba ja zabrać za wszelką cenę...Już dość tej gehenny..Ja naprawdę nie rozumiem po co niektórzy biorą zwierzęta !!!![/QUOTE] To pseudohodowca najgorszej maści. Od 10 lat uprawiał ten proceder. Kiedy suki padały z głodu, zostawiał kolejne z następnego miotu. Sprzedawał szczenięta za 50 zł kiedy jeszcze ssały mleko matki i nie były zagłodzone. Suczki zabijał zaraz po urodzeniu, chłopstwo chciało brać tylko pieski. To jego słowa do osoby która miała nieszczęście zobaczyć tą hodowlę :nie trzeba dawać jeść jak świniom, a pieniądze lepsze niż z prosiąt.
-
Jakubek miał dzisiaj dzień pełen wrażeń. Tyle się wokół działo. Przenoszony był dziki olbrzym Lori do kojca zewnętrznego, zbudowanego specjalnie dla niego. Jakub ma apetyt, popłakuje zostawiony w boksie, jest wesoły. Zmiany na nosie i uszach obejrzał wet. Wziął wyskrobiny. Więcej napisze w nocy Murka, jak już będzie miała czas. Nie sądzę żeby w tej masie ogłaszanych psów znaleźli go pracownicy, jeżeli nie będzie nigdzie w tytule nazwy schroniska.
-
Jutro po osiemnastej zabierzemy stamtąd chociaż jednego psa. Młody chłopak z dziadkiem przyjadą i wybiorą któregoś. Mam nadzieję ze ten człowiek nas wpuści, będziemy z weterynarzem. Pod telefonem będzie znajomy policjant.
-
Kuba w ogóle nie reaguje na swoje imię, wiec myślę że na tym etapie przyzwyczaiłby się do każdego. Julia mówiła, że kiedy chce to reaguje, kiedy nie chce to nie. Kuba w ogóle na nic dzisiaj nie reagował :cool3:, ani na gwizdanie ani na wołanie, tylko na smakołyki natychmiast zapalała się czerwona lampka. Już wiadomo, że musi trafić w mocne ręce jak każdy jamnik, na pewno przy swoich humorach nie do małych dzieci. Ma silny charakter i niezależną naturę, organizm ma silny jak tur. Ma małego tłuszczaka na klp, 10 minut roboty. Chyba grzybka w uszach i na nosie. Wcale nie jest gruby, ja bym go trochę podtuczyła. W zabawie przewracał się kołami do góry i dawał sobie robić wszystko, łapiąc mnie bardzo delikatnie ząbkami. Ząbki do czyszczenia z kamienia i obowiązkowo kąpiel. Może potem wejdzie Murka i coś więcej napisze, teraz to ona będzie najwięcej o nim wiedziała :razz:
-
[IMG]http://images39.fotosik.pl/323/7403bcb8605677a9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/324/c8c7c86e03121d13med.jpg[/IMG] Tu jest smutny, że musi zostać w boksie. W momencie zamykania prześlizguje się pod dolną ramą drzwi i zwiewa. Murka pisała, że już 2 razy to zrobił :evil_lol: [IMG]http://images47.fotosik.pl/328/86159f8b7fd15b70med.jpg[/IMG] To juz na dzisiaj koniec, chyba wszystkim wystarczy ;)
-
[quote name='MaDi']Matrioszka napisał piękny tekst, który zamieściłam w pierwszym poście( dokonałam malutkiej korekty). Jak można zmienić tytuł? Czy osoby które tu zaglądały go odnajdą?[/QUOTE] Tak, otworzy się ten wątek, pomimo zmiany tytułu. Edytuj pierwszy post, wejdź w opcje zaawansowaną i pierwsza ramka jest z tytułem, który będziesz mogła zmienić.
-
Funia ma chyba wolne miejsce, ktoś nie dowiózł psa. Tylko jak zwykle...deklaracje.
-
[IMG]http://images35.fotosik.pl/182/9775fb0bcc834a48med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/323/952cc2bcd5838d0bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/323/68a0a1e1ef5f6a52med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/327/b2b0afefecd5af2bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/327/16238ddae15a0600med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images37.fotosik.pl/323/80eac77d269d1388med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/328/303b2c5abfdeb293med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/327/1647e60569bbe082med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/323/b3240130f95673e5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/328/9365b88bdf185863med.jpg[/IMG]