Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. Tu było jamnicze dziabnięcie w palec Murki :razz: [IMG]http://images40.fotosik.pl/323/aff00e1ac886fdc9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/182/5be74b0094b0b257med.jpg[/IMG] Tu było trzepanie uszami i paskudną kufą [IMG]http://images37.fotosik.pl/323/fd9d3ed1e621a390med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/323/20d938c31514d089med.jpg[/IMG] Poszedł buszować w trawie [IMG]http://images39.fotosik.pl/323/09e458bc4c3f04e0med.jpg[/IMG]
  2. [B]Moja hotelikowa miłość od pierwszego wejrzenia.[/B] Właśnie przyjechał :p [IMG]http://images35.fotosik.pl/182/623903c3bd5e5bddmed.jpg[/IMG] Napił się wody [IMG]http://images41.fotosik.pl/323/fe14af3e2747f8d8med.jpg[/IMG] I zaczął zwiedzać teren [IMG]http://images35.fotosik.pl/182/50105d197f03855fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/327/649ddcaa2da98402med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/328/54a600a604015b20med.jpg[/IMG]
  3. Jak na jamnika delikatnie :cool3:
  4. Schronisko w Olsztynie macie dobre, ale nawet najlepsze dla tej rasy jest zabójcze. Jamniki muszą być z człowiekiem, nawet parę godzin dziennie.
  5. Cytuję odpowiedź na Twój post : To ci matrioszka, a to cholera jedna :diabloti:
  6. Piękne zdjęcia, pięknego Fabiana :loveu: E-S nie płać za sesję, ja już mam podany nr konta, zrobię dzisiaj przelew.
  7. [quote name='matrioszka2']No weeeeź ... przeeeestań.:roflt::roflt: Nie wprowadzaj ludzi w błąd ... no weeeź ...:eviltong::evil_lol: Kto Ci zabronił ?:mad:[/QUOTE] Matrioszka jak to przeczytałam TZtowi to powiedział, że jak Cię teraz dorwie to Cię kopnie w doopkę :diabloti: ( było mniej delikatnie )
  8. Do operacji przepukliny nie otwiera się jamy brzusznej, jeżeli nie ma uwięźniętych jelit i nie trzeba ich resekować. To bez sensu narażanie psa na podwójną narkozę. Jeżeli będzie można, to lepiej zaplanować to podczas jednego uśpienia.
  9. Może w sobotę uda mi się porobić jeszcze trochę zdjęć.
  10. Nie, MaDi pisze, że to stasza sunia. To chyba tylko dysproporcja spowodowana dużą głową , reszta ciałka jest skurczona, wyniszczona.
  11. [quote name='akaka']widocznie on czekał na Panią :)[/QUOTE] Nie akaka Kubuś ciągle czeka na swoich ludzi, przyjechał tylko na moje miejsce w hoteliku. Mnie już nie wolno wziąć ani jednego psa.:placz:
  12. Właściwie dopiero teraz wróciłam od Kuby. Jest niesamowity :evil_lol: Chłopak przyjechał wypoczęty, odprężony, pełen energii. Wariat nie pies. Szalał po podwórku, strasznie ciągnie na smyczy, a siły ma jak doberman :evil_lol: Natychmiast obsikał co się dał i nie dało, 2 x posadził klocka i zabrał się do przekąszania suchej karmy. Zobaczył misia i pięknie się nim bawił, potem poszła w ruch piłeczka. Nie widać było grama stresu, czy przeżyć związanych z nowym miejscem. Potem chciałam mu zrobić trochę zdjęć, więc ze względu na jego ruchliwość była próba przytrzymania tej paskudnej kufy. Kubuś zachował się jak 100% jamnik, dziabnął Murkę w palec :diabloti: Jest jak jamnik standard z kufą posokowca. Silny, mocnej budowy, zdrowie z niego kipi. Dziękuję zadrze i mężowi Toli za przywiezienie i przepraszam, że Kubuś natychmiast porwał mnie w siną dal , po prostu skradł mi serce od pierwszego wejrzenia.:p Wieczorem jak mój TZ skończy marudzić wstawię zdjęcia.
  13. Bardzo ładny piesek, nie wygląda na swoje lata. Słyszałam o nim, ale chyba nie jest jeszcze umieszczony na stronie jamników.
  14. [quote name='Tola']:multi: Neska przekazana:loveu: Bardzo sie cieszę, ze ta sunia ma dom:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188867-NESKA-czyli-PR%C4%98GOWANA-AKITA-MIX-%29-SZUKAMY-TRANSPOTU-JAN%C3%93W-LUB.-WARSZAWA"]http://www.dogomania.pl/threads/188867-NESKA-czyli-PRĘGOWANA-AKITA-MIX-)-SZUKAMY-TRANSPOTU-JANÓW-LUB.-WARSZAWA[/URL]!!! Teraz jej miejsce w aucie zajmie Kubuś:cool3:[/QUOTE] Bardzo dziękuję, że pomogliście Julii w zorganizowaniu transportu Kubusia :lol:
  15. A ja z niecierpliwością czekam na koniec pracy i Jakuba, żeby go jak najszybciej zobaczyć w hoteliku.
  16. Kuba miał być zabrany z hoteliku koło jedenastej.
  17. Dzisiejszy dzień był kolejnym terminem operacji, nie wiadomo czy była, czy znowu przełożona.
  18. [quote name='danka1234']widaz nadal cisza z domkiem dla Fabiana.[/QUOTE] Tak, o Fabianka nikt nie pyta :shake:
  19. Marinkaa dzięki za wklejenie zdjęć Fabianka. :loveu: Istne ciasteczko ;)
  20. [quote name='magenka1']rozbawił mnie wpis :) ja pracuję w Olsztynie a mieszkam na wsi niedaleko miasta, jestem z tych co lubią wieś choć różnie tutaj się żyje[/QUOTE] A pomagasz pieskowi z Warszawy :p
  21. Bo jamniki standardy to skrócone posokowce.
  22. Transport już dograny, Kubuś dzisiaj koczuje w hoteliku. Dziękuję Anita :loveu:, pozostało szukanie dobrego domu.
  23. Och matrioszko, coraz mniej na dogo bezpłatnych DT, bezpłatnych ogłoszeń, a psów coraz więcej :-(
  24. To Julia przez dwa lata życia w schronie, przenosiła Jakuba , dbała o niego i ona robiła wszystko, żeby nie został zapomniany. A Ty magdenka1 pomimo odległości (czytam że z Olsztyna )założyłaś mu wątek, który był prowadzony bardzo ciepło i spokojnie, aż przyjemnie go się czyta. Mój będzie tylko finał znalezienia mu domku. :evil_lol:
  25. Dziękuję Danusiu, kabelek może już dalej gdzieś w kącie leżeć.
×
×
  • Create New...