-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
7 lat Rudy Jamnik do uspienia - Juz w DS w Oswiecimiu :))
bianka0 replied to Caragh's topic in Już w nowym domu
Jeżeli dacie radę zorganizować transport jamniczka do hoteliku do Murki, to czeka tam na niego miejsce ze sponsorowaniem. Niestety ale blokuje to miejsce od tygodnia, więc transport musiałby być sprawnie zorganizowany. Miejsce było zarezerwowane dla czekoladowego jamniczka ze Szczecina, ale tam sytuacja się trochę wyjaśniła. -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wszyscy o tobie Fabianku zapomnieli :shake: Nawet funia wkleja na wątek ulubienicy Misi twoje zdjęcia :mad: Więc je przekopiowuję. [URL="http://img842.imageshack.us/i/p8152225.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2532/p8152225.jpg[/IMG][/URL] -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
bianka0 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']Znaczy się: normalna- facetów lubi.[/QUOTE] Znaczy się: normalna- facetów lubi...tych bez jajek :evil_lol: -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
bianka0 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
To mój niezwykle przystojny Fabianek :cool3: -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']Na łapach, pod pośladkami ... Wory mogą zaskoczyć ,ho,ho !:evil_lol:[/QUOTE] No nie :diabloti: -
Jamnik staruszek tak bardzo chce żyć ...Pomóżcie!!!
bianka0 replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Nescca podaj mi na PW dane do przelewu, żebyście miały czym jutro za operację zapłacić. Chyba też troszkę na karmę zostanie w DT. -
Jamnik staruszek tak bardzo chce żyć ...Pomóżcie!!!
bianka0 replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B][SIZE=5][SIZE=3]Dzięki osobom biorącym udział Maksio zebrał na bazark[/SIZE][SIZE=5][SIZE=3]u[/SIZE] [/SIZE][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Red]339 zł [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=Black]Wszystkim bardzo dziękuję[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=6][COLOR=Red] :loveu: [/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=6][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] -
[quote name='lucySxy']O Jessuuu, zamarlam.Zawsze moge podrzucic wam karme.Nic wielkiego ,ale jakas karme Boscha moge,tylko prosze dane na Pw z adresem ,kodem i nr tel. Umieszcze tez watek na swojej stronce-Bassety Adopcje,Ok?[/QUOTE] Witaj Lucynko:lol:
-
Postaram się znaleźć te preparaty. Zadzwonię do mojego przyjaciela weta i poproszę, żeby mi sprowadził po cenie hurtowej na robale i to co najtaniej wyjdzie na pchły i kleszcze. Co do uszu, to trzeba pędzlować pioctaniną na wodzie i potem popryskać neomycyną w aerozolu, tak jest dość łatwo je pielęgnować. Tak robię innym wiejskim zaniedbanym psom i ładnie się goi, a trwa sekundy. Kiedy wyślę paczkę z preparatami, włożę tam też pioctaninę i neomycynę. Rany, jak zwykle, chociaż ich zdjęcie.
-
MaDi czy możesz zliczyć w przybliżeniu na jaką łączną wagę psiaków potrzeba tabletek od robali i preparatów od pcheł ?
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
A gdzie jeszcze Fabian może mieć wory :crazyeye: On jest ciachnięty matrioszko.:evil_lol: -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Fabian idź dzisiaj wcześniej spać, żebyś jutro nie miał worów pod oczami. -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Danusiu :loveu: -
Jeszcze nie zmieniam tytułu, poczekam.....
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Fabian ciągle spadasz i spadasz na koniec postów. Na razie pozostałeś moim jedynym podopiecznym w hotelikach, więc na reszcie mam dla ciebie czas. Oj zasiedziałeś się piękny Fabianku.:shake: -
Wiadomości od funi , dzwonił nowy pan i przekazał telefonicznie : Zyta nawet w nowym, profesjonalnym kojcu znalazła dziurkę , poszerzyła i....zwiała. Ale na jedno polecenie powrotu, natychmiast wróciła. Pięknie, głośno i groźnie obszczekuje wszystkich przechodzących obok domu, niestety mamę pana również. Będzie ją musiała przekupić smakołykami :evil_lol: Pan jest zadowolony, Zyta też:loveu:
-
Te wszystkie psy zabrane z jednego domu ?
-
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
bianka0 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']To się z niej prawdziwa smakoszka zrobiła zaczęła kurczaczkami a teraz pierogi, ciekawe co będzie następne?[/QUOTE] Funia....... -
Szczecińskie jamniki i jamnikowate do adopcji!
bianka0 replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
Witam na wątku szczecińskich jamników.:p Bardzo proszę wpiszcie na watek transportowy info o poszukiwaniach transportu dla Maksia. Jest to naprawdę kawał drogi, a ja nie mogę zbyt długo blokować miejsca w hoteliku. Bardzo by mu się przydało to miejsce, ale ta podróż, to jest cała Polska po przekątnej. -
Jamnik staruszek tak bardzo chce żyć ...Pomóżcie!!!
bianka0 replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Dobrze że poczekacie, te parę dni niczego nie zmieni. Bazarek skończy się w niedzielę, więc od razu dostaniecie kaskę na zabieg, będzie już znana ostateczna suma. Obecnie jest ok 250 zł.:lol: Dobrze że się rozbestwił, jak na jamnika przystało :evil_lol: -
Zyta grzybowa panienka nareszcie w domu :loveu: Nie mogę w to uwierzyć, po tylu miesiącach. Dziękuję [B]funiu [/B]za opiekę nad suczką :lol: Dziękuję[B] dance1234[/B] , [B]ali123[/B] oraz[B] lilith27[/B] za ogłoszenia . Oraz wszystkim osobom zaglądającym na wątek Zyty i pomoc w podnoszeniu go :multi: Ze zmianą tytułu poczekam parę dni.
-
Zyta pojechała do domu :multi::multi::multi: Pan zadzwonił, uprzedził funię i o 18- tej Zytka wskoczyła do samochodu i pojechała ze swoimi ludźmi. Resztę pewnie opisze funia.
-
Dobrze, że nie wszyscy przechodzą obojętnie obok bezdomnego psa.
-
Jamnik staruszek tak bardzo chce żyć ...Pomóżcie!!!
bianka0 replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jaką decyzję podjęła nescca co do terminu operacji. Już jutro jest piątek. -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Fabian ma bardzo ładne zdjęcia na allegro i ......cisza. Może te profesjonalne szczęście mu przyniosą.