-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
[IMG]http://img202.imageshack.us/img202/636/dsc03294b.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9767/dsc03295k.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/782/dsc03296vu.jpg[/IMG] A to już po paradzie ;) [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5738/dsc03298o.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3524/dsc03299n.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2825/dsc03288n.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9161/dsc03289dj.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9948/dsc03290a.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/448/dsc03292us.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7250/dsc03293n.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5347/dsc03280c.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9658/dsc03286p.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8922/dsc03287tt.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/4823/dsc03273w.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7443/dsc03276re.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9228/dsc03262v.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/7241/dsc03264iu.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9141/dsc03265j.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3322/dsc03269pn.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/3822/dsc03279w.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8453/dsc03281b.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1609/dsc03251o.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1330/dsc03256v.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/1479/dsc03260ng.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/6295/dsc03261x.jpg[/IMG]
-
Ale wielki dół wykopała :D Duffel też uwielbia kopać i nie pozwala innym psom podejść do jego dołka. Skoczna panienka :) Fajnie wygląda taki latający golden :) Pasuje jej ta fioletowa obroża :loveu:
-
To teraz mała przerwa w zdjęciach ze zjazdu (których pewnie już macie dosyć :diabloti:) i wstawię fotki z parady labradorów ;) Nie ma ich zbyt dużo, bo tak jak wspominałam, ze względu na beznadziejne miejsce i organizację nie byliśmy tam zbyt długo. [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6426/dsc03253j.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8417/dsc03252jk.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2355/dsc03258r.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8513/dsc03267td.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1719/dsc03270uk.jpg[/IMG]
-
[quote name='dOgLoV']Super zdjęcia :loveu: Widzialam ze byliscie na paradzie labradorów :lol:[/QUOTE] Dzięki :) Tak, byliśmy, ale krótko i w samej paradzie (to znaczy tym spacerze) nie braliśmy udziału ;) [quote name='Molowe']super zdjęcia wszystkie goldenki piekne:D[/QUOTE] Pewnie :loveu: [quote name='deer_1987']No wlasnie mialam pytac czy na ta parade sie wybierasz :diabloti: [/QUOTE] :D [quote name='cockermaister'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-XYGZWltBYoQ/Tgo3Rc1JRuI/AAAAAAAAF4o/O5ID88H-Li8/DSC00941.JPG[/URL] moczy dupsko :cool3::lol: zapraszam do nas na fotki[/QUOTE] Gorąco było :D Na pewno zajrzę :) [quote name='lora']Ale świetny pływak z niego![/QUOTE] Tak, pływać to on uwielbia :) [quote name='Maalwi']Super fotki! czy to dobrze,że niektore goldeny są ciemnozłote a niektóre baardzo jasne?[/QUOTE] [quote name='motyleqq']tak, mogą być i złote i jasne wg wzorca :)[/QUOTE] Dokładnie tak :) [quote name='Talucha'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-kI4sSaILCnQ/Tgo3qALdsFI/AAAAAAAAF6w/J9gAPe9Agj4/DSC00977.JPG[/URL] Uwielbiam takie fotki :loveu:[/QUOTE] Ja też :D [quote name='Marta_Ares'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-kI4sSaILCnQ/Tgo3qALdsFI/AAAAAAAAF6w/J9gAPe9Agj4/DSC00977.JPG[/URL] swietnie to wyszło!![/QUOTE] Dzięki :D [quote name='ania90']ladnie plywa:)[/QUOTE] :)
-
Biedny Maks :( Ciężko jest psa odczulać na takie rzeczy, bo nigdy nie wiadomo, kiedy jacyś idioci postanowią to zrobić przed jego nosem... Swoją drogą nie wiem, co takiego fajnego ludzie widzą w tym strzelaniu-ani to tanie nie jest, ani bezpieczne :shake:
-
W jakiej postaci najlepiej podawać psu ziemniaki ? Wiadomo, że ugotowane, ale przeczytałam gdzieś, że najlepiej trawione są takie rozgniecione na papkę. Czy to prawda ? Ziemniaki podaję jako wypełniacz do gotowanego jedzenia.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Niestety teraz już tak wcześnie się ciemno robi...:( Jari jak zwykle piękny :loveu: My też się stęskniliśmy, ale nie wiem, czy wspólny spacer będzie jeszcze możliwy... -
Pasują Jetsanowi te szelki :)
-
Piękny pies, do tego młody, bezproblemowy i zdrowy-myślę, że raczej nie będzie problemu ze znalezieniem mu nowego domu. Fundacje pomagajace goldenom działają dość prężnie na szczęście :)
-
[quote name='motyleqq']dumne, bo chustki pomocne mają :cool3: aczkolwiek tak naprawdę Etna później robiła co mogła, by się owej chustki pozbyć, prawie się na przejściu położyła celem tarzania :p[/QUOTE] A Duffel swoją chustę zgubił :( Nawet nie wiem, kiedy, w pewnym momencie się zorientowałam, że jej nie ma...ale mamy z zeszłego roku jeszcze, były lepsze, bo trochę mniejsze.
-
[quote name='Amber']Rozumiem, że Duffel robił za długowłosego laba, a Etna za laba długowłosego-minaturkę :mdrmed:[/QUOTE] Tak, to są nowe odmiany :lol: A swoją drogą, kiedyś wracaliśmy ze spaceru razem z Dufflowym kolegą Brutusem, również goldenem, i mijali nas 2 faceci, którzy skomentowali to tak:"Ale zajebiste długowłose labradory" :evil_lol: [quote name='motyleqq']dzięki Ewa za zdjęcia, super są :) [/QUOTE] :)
-
Słodko-gorzkie rude życie... Brando i Karmel (oraz Presto w sercu)
Ewa&Duffel replied to Darianna's topic in Galeria
Spóźnione najlepsze życzenia urodzinowe dla Karmelka :) Ale ten czas szybko leci...dopiero taki maluch był,a teraz 2-letni pies już...;) -
Oj, ale mnie tu długo nie było... Lexie pięknie rośnie :loveu: Gratuluję tylu sukcesów wystawowych !!! Zazdroszczę wyjazdu nad morze, ja chciałam z Dufflem we wrześniu jakoś jechać, ale raczej się nie uda...
-
Przepiękne są te szelki :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Amber']Tak, też czytałam na temat niedoczynności tarczycy, że podaje się hormony i obserwuje czy występuje poprawa. Goldeny są w grupie ryzyka, więc pewnie Duffla to dopadło. Co Duffel je gotowanego? Mam kontakt do taniej wołowiny dobrej jakości w Warszawie, gdybyś chciała to służę pomocą :)[/QUOTE] Niestety bardzo dużo goldenów cierpi na niedoczynność tarczycy, szukałam trochę informacji na innych forach i aż się zdziwiłam, jak powszechna jest to wśród nich choroba... Na razie Duffel je na zmianę kurczaka i indyka, mam też mu wprowadzić rybę, do tego warzywa oraz ryż lub ziemniaki. A kontakt poproszę, na pewno się przyda :)
-
I sama Etna :) [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7443/dsc03276re.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7250/dsc03293n.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/636/dsc03294b.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9767/dsc03295k.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/782/dsc03296vu.jpg[/IMG]
-
Etna i Duffel na dzisiejszej paradzie labradorów :) [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/4823/dsc03273w.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2825/dsc03288n.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9161/dsc03289dj.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9948/dsc03290a.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/448/dsc03292us.jpg[/IMG]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-wOi5wCq0NrE/Tgo3u6uee1I/AAAAAAAAF7M/7N_KWLJH2qc/DSC00984.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-NnQisLkZ_Zk/Tgo3wQ1RmkI/AAAAAAAAF7U/xRC12juiWGo/DSC00986.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-hQYGCcTku7k/Tgo3w83zfOI/AAAAAAAAF7Y/TPDnDVk_Kt0/DSC00988.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-3e0myt399jM/Tgo3ynFTSvI/AAAAAAAAF7g/LZ66tSoaK3U/DSC00993.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-EUksYqGvs4k/Tgo3zGikJLI/AAAAAAAAF7k/eZuAEXbv8pc/DSC00994.JPG[/img] Na razie wystarczy ;)
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-kI4sSaILCnQ/Tgo3qALdsFI/AAAAAAAAF6w/J9gAPe9Agj4/DSC00977.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-lG-UgXFuwH4/Tgo3rk7c5nI/AAAAAAAAF64/TfdK90cR_d0/DSC00979.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-BwYQ4zF8EX8/Tgo3sHPRogI/AAAAAAAAF68/_W6xN5DiVLo/DSC00980.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-GzlTZd8y4gI/Tgo3s9Jpa2I/AAAAAAAAF7A/NH8pueN_nXo/DSC00981.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-pq4-TC0eerU/Tgo3tlHz6kI/AAAAAAAAF7E/uenz_9TNdY8/DSC00982.JPG[/img]
-
[quote name='motyleqq']daj :cool3:[/QUOTE] Zaraz wstawię do Ciebie do galerii ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ErfFiU_8ZHc/Tgo3mjSl0PI/AAAAAAAAF6c/GtuxGY9MrwQ/DSC00972.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-3hNm-hyvDV0/Tgo3nI9nCjI/AAAAAAAAF6g/rgMMl0wvcZg/DSC00973.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-7Ds72nxO-ew/Tgo3n3MFsdI/AAAAAAAAF6k/ITgM1naTbdc/DSC00974.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-rU3rTc_E21U/Tgo3oiRiHhI/AAAAAAAAF6o/oF7mLJ0NSTs/DSC00975.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-drGUUafvPEw/Tgo3pUblYzI/AAAAAAAAF6s/gryu_5f_4qg/DSC00976.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-ZgTCwzRgzCU/Tgo3hDp3XhI/AAAAAAAAF6A/WR1-1bvJuEs/DSC00965.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-uawMmIR0PG4/Tgo3h2pL4YI/AAAAAAAAF6E/S1uXAh1EKGM/DSC00966.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-wBfmB9zlr5k/Tgo3ja5Ar1I/AAAAAAAAF6M/Yja92kKOoIM/DSC00968.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-qqlTKpDeEdg/Tgo3kVn8smI/AAAAAAAAF6Q/DdIGJ3hmPug/DSC00969.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-sMmtIiVs4Y0/Tgo3l620QvI/AAAAAAAAF6Y/A8gVeXN7-zc/DSC00971.JPG[/img]