-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
[quote name='ania90']no no Dufell rewelacja:)[/QUOTE] :) [quote name='evel']Śmieszne foty, ale i tak lepsze robisz Ty ;) Fajnie jest obserwować psy w takiej grupie, ich interakcje i w ogóle... Chociaż do tego w kolcach to bym swojego psa nie puściła, bo moja jako wzorowa pierdoła by się zaraz zaczepiła kudłami czy coś i byłaby heca :roll: W ogóle co to za okazja? Czemu u nas nie ma takich imprez... :( A powiedz mi, jeden z ONków miał czekoladowe znaczenia, znaczy czaprak? Niesamowite...[/QUOTE] Dzięki :oops: No z tymi kolcami to trzeba uważać...Duffel kiedyś bawiąc się z labradorem w kolczatce zaczepił łapą o kolce i wpadł w panikę, piszczał, miotał się :-( A to była taka psia sesja zdjęciowa na powitanie wiosny :) Tak, ONek był czekoladowy ;) [quote name='*anusia&ajlu*']nadrobilam fotki :) ale ich duzo :D ale lubie sobie tak poogladac spacerkowe wariactwa :loveu: a na tym spotkaniu to najwiekszego lakomczucha wygrala Aira, sunka tez z dogo ;)[/QUOTE] Tak, Arię też znamy ;) [quote name='Sylwia K']rety ile psiaków! Moja Luska czuła by się pewnie przez chwilkę zakłopotana, ale później podejrzewam że tylko głupoty i zabawy miała by w głowie[/QUOTE] Na PM to zawsze jest pełno psów, nie tylko na sesji ;) Musicie kiedyś wpaść na spacerek to się dziewczyna wyszaleje :D [quote name='Amber']To już niestety też chyba kwestia temperamentu, co tu dużo mówić, ale jednak golden jest nieco mniej impulsywny od dobermana. Ja z utęsknieniem czekam na dzień, aż Jari dojrzeje (bo dorosnąć to już dorósł wystarczająco :evil_lol:) ale chyba nie nie doczekam :lol: A dla Duffla mogło by być i tysiąc psów, a on i tak by się tym nic, a nic nie przejął :p Co do fot, fakt, ty robisz 100x lepsze. Dobry aparat nic się nie zda jak ktoś nie umie go prawidłowo ustawić :siara: :lol: Ta jest chyba najlepsza (czyt. najostrzejsza :diabloti:) [URL]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/215505_147309722002150_128526163880506_282059_3822271_n.jpg[/URL] Oj tak, te świnki są świetne, Jari też je uwielbia...ł :evil_lol: Miał jedną różową, a drugą czarną, ala guziec... Teraz obie leżą wypatroszone, a ja zbieram się na zakup trzeciej ;) [URL]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/207736_147310002002122_128526163880506_282083_6639279_n.jpg[/URL][/QUOTE] Odnośnie temperamentu, to na pewno masz rację, rasa też ma znaczenie. Dufflowi już przeszła fascynacja psami, w młodości wystarczająco się popisał na tym polu :diabloti: Dziękuję :oops: Ja nie uważam, że robię jakieś świetne zdjęcia, ale jednak chyba widać po nich, że są z lustrzanki, a te sesji wyglądają jak z najzwyklejszego kompakta... Ja też muszę zakupić taką swinke, spodobała mi się :cool3:
-
Pasuje do Misi taka kolorystyka :) [url]http://img16.imageshack.us/img16/3888/dsc09893s.jpg[/url] Przypominam o moim PW, smyczy Rogz Funky Retro XL 120 cm i obroży Rogz lekkie i miękkie pomarańcz XL półzacisk.
-
O szarpak polarowy wzbogacił się Duffel i jest nim zachwycony, także polecamy :) Czekamy w takim razie na te fotki ;)
-
A u nas zawsze Fiprex się dobrze sprawdzał, od 3 lat, ale ostatnio wyciągałam Dufflowi kilka wbitych kleszczy i praktycznie codziennie ściągam łążące po sierści. Zastanawiam się nad zmianą preparatu, może jakoś przestał na niego działać ?
-
A mi się ten zestaw bardzo podoba :) [url]http://images46.fotosik.pl/749/b5fbf0835a23a608.jpg[/url] Zapraszam do podpisu + jeszcze smycz Rogz Funky Retro XL 120 cm i obroża Rogz XL pomarańcz miękkie i lekkie półzacisk ;)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
A tak btw. to te łąki, po których spacerowaliście, są na Białołęce, prawda ? Bo jakoś kojarzę te okolice, tylko nie wiem dokładnie, gdzie to jest ;) -
Ebola & Luśka -czyli staffikowo kundelkowa ferajna
Ewa&Duffel replied to Sylwia K's topic in Foto Blogi
Cudne portreciki, dziewczyny takie wpatrzone :loveu: -
Mi też się bardzo podoba ten komplecik :loveu: [B]Marchewkowy, [/B]masz przepełnioną skrzynkę ;)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Jamnik-porównanie wielkości z lasem :lol: [url]http://i54.tinypic.com/t0ol0m.jpg[/url] -
[quote name='gops']ale nie placilas za to prawda? bo zdjecia sa moze i ladne ale TY robisz lepsze wedlug mnie :lol: to jakis konkurs byl ze byly nagrody ?[/QUOTE] Nie, nie płaciłam ;) Szczerze mówiąc ja myślałam, że te zdjęcia trochę lepsze będą, bo ci fotografowie mieli dość wypasione aparaty... Było kilka konkursów (na żebraka, na najbardziej witalną parę, na najbardziej podobnych psa i właściciela, na najbardziej energicznego psa i na maskotkę sesji), ale każdy uczestnik dostał torbę z różnymi prezentami :) [quote name='sator_k_']Jakby Sator tyle psów zobaczył to, albo by mi ręce wyrwał, albo w ręcz przeciwnie grzeczniutki by był, bo nie wiedziałby do którego psa się wyrywać:evil_lol: Bardzo mi się konkurs na żebraka podoba :D[/QUOTE] My jak jesteśmy w takiej grupie to Duffel albo wcale się z psami nie bawi, albo wybiera jednego, max dwóch z którymi szaleje ;) Tak, bardzo to wychowawcze :diabloti:
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
Ewa&Duffel replied to kajkoowa's topic in Galeria
Jaki ekstra nietoperek :lol::lol::lol: [url]http://img820.imageshack.us/img820/7246/dsc5953a.jpg[/url] -
Dufflowi bardzo się spodobała chrumkająca świnka :cool3: [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/207491_147309982002124_128526163880506_282078_4397709_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/207736_147310002002122_128526163880506_282083_6639279_n.jpg[/IMG] Zresztą nie tylko jemu :cool3: [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/218087_147310015335454_128526163880506_282084_3255790_n.jpg[/IMG] No i koniec, wszystkie można obejrzeć pod podanym wcześniej linkiem :)
-
[img]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/217017_147309628668826_128526163880506_282051_1523124_n.jpg[/img] Konkurs na największego żebraka-o dziwo Duffel nie wygrał :evil_lol: [img]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/216798_147309682002154_128526163880506_282056_2384078_n.jpg[/img] [img]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/207092_147309702002152_128526163880506_282057_4381229_n.jpg[/img] [img]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/215505_147309722002150_128526163880506_282059_3822271_n.jpg[/img] Wybieranie maskotki sesji ;) [img]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/207156_147309772002145_128526163880506_282064_2761233_n.jpg[/img]
-
[img]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/206339_147309225335533_128526163880506_282019_3675862_n.jpg[/img] Biegamy :D [img]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/215253_147309238668865_128526163880506_282020_7566787_n.jpg[/img] [img]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/208115_147309255335530_128526163880506_282022_2013244_n.jpg[/img] [img]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/207121_147309275335528_128526163880506_282023_5004024_n.jpg[/img] [img]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/207963_147309462002176_128526163880506_282038_3013949_n.jpg[/img]
-
Powklejam te, na których jest Duffel, bo może nie każdy ma fb ;) Autorem zdjęć jest Wojciech Drzagowski . Powyższe fotografie są ograniczone prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie mogą być kopiowane, publikowane i rozprowadzane w żadnej formie. Cała grupa [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/207745_147308772002245_128526163880506_281984_5592013_n.jpg[/IMG] Duffel, Sasza i Kado :) [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/216555_147308808668908_128526163880506_281987_1266120_n.jpg[/IMG] Duffel i Sasza [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/216520_147308818668907_128526163880506_281988_6320371_n.jpg[/IMG] Mizianko ;) [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/207812_147308832002239_128526163880506_281989_1580295_n.jpg[/IMG] Oczywiście trochę się musiał powydzierać :cool3: [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/215201_147308858668903_128526163880506_281992_6112683_n.jpg[/IMG]
-
Mogę zadeklarować 10 zł miesięcznie, niestety więcej nie dam rady.
-
[quote name='gops'] bo ona taka pocieszna wogole :lol: biegnie merda ogonem cieszy sie bo ja sie ciesze , nie chce zeby ciagniecie ciezarow traktowala jako przymus i sie bala czy cos , dlatego jak ktos na nas patrzy z boku to czesto sie nawet smieja , bo ja nie biore tylko ciezarka/opony ja biore tez caly zestaw , czyli pilka ([B]mamy nowego jezyka to teraz hit wogole bo piszczy jeszcze[/B] :evil_lol:) , serek , czasami parowka no i co chwila wrzeszcze "dawaj misku, dobry pies, extraaa, dobra suka " miny przechdoniow czasami sa bezcenne :evil_lol:[/QUOTE] Ooo gratulacje, nareszcie Ci się udało kupić podobną zabawkę :cool3:
-
Ebola & Luśka -czyli staffikowo kundelkowa ferajna
Ewa&Duffel replied to Sylwia K's topic in Foto Blogi
Jakie zgodne dziewczyny :) One rozrywają rolki po papierze toaletowym ? -
Śliczne są te szarpaki, najbardziej chyba nr 2 mi się podoba :loveu:Taki właśnie chcę :cool3: A tak w ogóle, jak Ci poszły egzaminy ? :)
-
Mała niespodzianka :cool3: Są już zdjęcia z sesji, w której uczestniczyliśmy 2 kwietnia na Polu Mokotowskim :) Można je zobaczyć tutaj [URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=159831984071924&ref=ts#%21/album.php?aid=32816&id=128526163880506"]http://www.facebook.com/event.php?eid=159831984071924&ref=ts#!/album.php?aid=32816&id=128526163880506[/URL]
-
[quote name='deer_1987']Na smaki to kazdy chetny :loveu:[/QUOTE] Pewnie :D [quote name='evel'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI38nCjc8I/AAAAAAAAC_I/DweoxAY_MKA/DSC06635.JPG[/URL] a ten co taki obrażony, hahaha :D A wodą utlenioną polałaś? Ja kiedyś musiałam kawałek szkła wyjmować z psiej poduszki, brrr :shake:[/QUOTE] Nikt się z nim bawić nie chciał :diabloti: Nie, przemyłam tylko zwykłą wodą, akurat nie miałam utlenionej w domu. To jest straszne, wszędzie te szkła leżą, ja to i tak się dziwię, że pies ma tak rzadko zranione opuszki, patrząc na zaśmiecenie naszej okolicy :shake: [quote name='Amber']Gratulacje :klacz: :happy1: :multi: Ale szczerze mówiąc Duffel to jest moim zdaniem typ z żelaznymi nerwami i on chyba rzadko kiedy bywa zdenerwowany ;). Co innego Jari, jak byliśmy teraz na wystawie, to zamiast stanąć w postawie zaczął mi siadać, warować i robić wszystko byle się nie wystawić :diabloti: a na próbach jest aniołkiem. Trema go zżarła jak nic :cool3: Całe szczęście hodowczyni była na miejscu i go przywołała nieco do porządku :lol: W sumie z takimi zdolnościami Duffel mógłby sobie świetnie poradzić na wystawach ;) [/Quote] Tak, chyba masz rację ;) Duffel generalnie jest spokojny i cierpliwy, mało która sytuacja robi na nim wrażenie. Myślę, że jest to spowodowane tym, że jeżdżę z nim w różne miejsca, styka się z różnymi ludźmi, sporo podróżuje komunikacją miejską i jest przyzwyczajony do tłumów ludzi, dziwnych odgłosów itp. Myślę, że na wystawach dałby sobie radę i w sumie żałuję, że nie możemy spróbować. A Jari jest przecież jeszcze młodziutki, opanowanie przychodzi też z wiekiem ;) [quote name='Amber']Miałam dokładnie to samo niedawno... Jari zobaczył na późno wieczornym spacerze kota na drzewie (tak btw mieszkam na osiedlu, w blokach, a chodzących sobie domowych (żeby to jeszcze dzikie były) kotków z obróżkami jest od groma, gdzie ci ludzie mają rozum, żeby je tak puszczać samopas? :shake: ) i zaczął go oszczekiwać, opierając się przednimi łapami o pień, zanim go odwołałam, to zdążył sobie rozwalić przednią łapę, kawałek poduszki i pazur. Krew się lała, ale przemyłam mu to, zatamowałam krwawienie gazą, owinęłam bandażem i do rana już wszystko było OK. Nie na darmo mówi się, że coś "goi się jak na psie" ;). Zdjęcia ze spaceru cudowne, widać, że psy miłe i łagodne... Labradorka Hermiona mi się spodobała :evil_lol: Zacna "ofiara" Potteromanii :lol:[/QUOTE] Dziwne, że się nie boją o te koty, przecież wiele psów naprawdę ich nienawidzi i może się stać poważna krzywda :roll: Z Dufflową łapą już wszystko w porządku, samo się zagoiło na szczęście. To jednak było tylko niegroźne rozcięcie. Dziękuję, miło mi, że się podobają :) A na Hermionę i tak wszyscy mówią Hera :cool3:
-
Genialne połączenie :loveu: Super to wygląda razem ;) [url]http://img34.imageshack.us/img34/619/dsc1264a.jpg[/url]
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Ewa&Duffel replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
A ja uwielbiam po prostu, kiedy ktoś pyta "pies czy suka" i po uzyskaniu korzystnej odpowiedzi od razu puszcza swojego pupila, nie zważając na moje zdanie co do zapoznania piesków....Albo kiedy na widok obcego psa wołam swojego, sadzam i każę zostać, a drugi właściciel krzyczy: "Pani się nie boi ! ". -
Dwa kabanosy, królik który myśli że też jest kabanosem i Niunia [']
Ewa&Duffel replied to taxelina's topic in Galeria
Pięknie zapozowała, taka dumna ! :loveu: [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_50522bf6.jpg[/url] A w wodzie się prezentuje jak zawodowa pływaczka :lol: