Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. To prawda ! Słuch trzeba sprawdzić, choć jak pies jest czymś zaaferowany to często nie zwraca uwagi na wołanie...... Nasza Klara jak zobaczy koszatniczkę to stoi jak zahipnotyzowana i sprawia wrażenie, że żaden zewnętrzny bodziec na nia nie działa :evil_lol:
  2. Fokusiak i Śnieżka szukają domków i potrzebuja pięknych fotek :lol: Składamy to w Twoje ręce Sylwia :evil_lol: No i niestety chyba będziesz musiała oswoić się z zawodem fotografa :diabloti::evil_lol: Jak to mówią : Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :evil_lol::diabloti:
  3. Pajuniu ! Dzięki za pomoc dla Pani Joli ! :Rose:Tu naprawdę bardzo jest ona potrzebna a Dziewczyny na tylu wątkach pomagają, że chyba już po trochu zadyszki dostają :shake::shake::shake:
  4. No to ćwiczymy :multi::multi::multi::multi::multi:
  5. [IMG]http://lh3.ggpht.com/psia.szajka/SN1VeBg1BhI/AAAAAAAAJd0/iF2LZKy47_w/s800/ma%C5%82a%20ksenia%201.jpg[/IMG] No nie ! Mnie sie ona bardzo podoba, tylko, że nie mogę mieć u siebie wszystkich psiaków, ktore są śliczne.....tego Tobie Gagatko powierzam. Może jednak ogłoszonko w prasie. Na dogo coś ostatnio kiepsko z adopcjami.....
  6. To rozumiem, że za ciężka będzie do noszenia dla tej Pani . :shake::shake::shake:
  7. No to wgórkę Dianko ! Dianka dzisiaj zainteresowała się zabawą z moim bernardynkiem Kacperkiem. To duży akt odwagi z jej strony bo to prawdziwy wielkopies Niestety od wczoraj mam kłopot. Moja 10letnia Dorka została dotkliwie pogryziona. Do tego nie wiadomo przez kogo. Obrażenia wskazują, że musiał ją dopaść któryś z rotweilerów sąsiadów albo podobny pies. Jest w klinice w Toruniu. Nawet jeżeli uda się ją uratować to będzie kaleką. Ma przerwaną tchawicę i rozerwaną tylna nogę. Masakra. Jest dużo gorzej niż z Piano.:-(:-(:-(Na razie utrzymują ją przy życiu. Operacja w tym stanie jest niemożliwa :-(:-(:-(
  8. Dziewczyny! Ustawcie czas wg TV w komputerach bo inaczej posty przeskakują :lol::lol::lol:
  9. Widziałam na profilu NK strasznie pobitego psiaka z Rzeszowa ? Co chwilę coś :shake::shake::shake: i Piano ......też ledwo uratowany ....ile jeszcze:shake:
  10. Kiepsko. Wczoraj usiadłam na stopniu tak żeby do pogłaskania musiała wejść choć na 2 stopnie. Weszła ale zaraz wystraszona uciekała. Myślę, że to z czasem minie. Reaguje też strachem na widok mężczyzn. Mój TZ sporo się namęczył żeby przyszła do głaskania. Ile kosztuje ogłoszenie w Nowościach ze zdjęciem i jak się to załatwia ?
  11. Zdecydowanie kocham kotki i czasem je gonię jak uciekają i nie chcą dac się zagłaskać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A jestem przewidziana do adopcji:eviltong::eviltong::lol::evil_lol:
  12. A może to się jeszcze ułoży ? Moim zdaniem decyzja tych ludzi jest przedwczesna. Pies aklimatyzuje się około 2 tygodni. Tyle też normalnie potrzeba na ułożenie sie w stadzie.
  13. [quote name='sdal2']:placz::placz::placz::placz:Agato na stronie 31 jest powiedziane że te pieniądze od Nony 150.00 pójda na drugą sterylkę , więc tak zrobiłam.[/quote] To rzeczywiście chyba wyszło z tego nieporozumienie bo o ile pamiętam Nona 50zł przeznaczyła na pomoc dla Burysia a 100 na sterylkę. Ale może na przyszłość jak pieniążki przyjdą nie śpieszyć sie tak z wydawaniem tylko powolutku wszystko uzgodnić na wątku. Nic się w sumie złego nie stało. Pieniądze nie przepadły . Jakoś damy radę :lol: A czy zamiast tej co urodziła nie lepiej wziąść kolejną sunię na sterylkę ? Nie wiem jaka jest sytuacja, dlatego pytam ? Jak się czują psiaki ? Czy nadal jest szansa na adopcję Fokusa?
  14. Od-Nowa z wątku kieleckiego obiecała zrobić Diance nowy plakacik :loveu:
  15. [quote name='Ania+Milva i Ulver'][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=539256517"]Niech los się do niej uśmiechnie-pokochaj Dianę (539256517) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] :loveu:buziaki dla Dianki[/quote] Na allegro tylko 41 wyświetleń. To chyba niedużo ?
  16. I co u Pioruna ? Jest ktoś zainteresowany ?
  17. Jak będziesz pracować nad Panią Romą to poproś żeby te gołąbki razem z Franiem zjadła a nie z Bajką i resztą ferajny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak znam Panią Romę to znowu wszystko psiakom odda zamiast sama zjeść :shake::shake::shake:
  18. [quote name='Saphira'][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/5365/d5ok6.jpg[/IMG][/quote] Szukamy domku !
  19. [quote name='Saphira'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/6276/frytkakd6.jpg[/IMG][/URL] Piękna Frytka czeka na domek.[/quote] :lol::eviltong:
  20. I jeszcze raz :eviltong::eviltong::eviltong:
  21. Ksenia prosi o domek :lol::eviltong:
  22. No to skaczemy :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: :laola::laola:
  23. Piorun ! Szukaj domku !!!!!
×
×
  • Create New...