Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [quote name='gagata']Ją to chyba żaba powinien pakować....[/quote] Myślisz, że Zaba zna sie na manicure, pedicure :evil_lol: a na taką podróż to trzeba zrobić :evil_lol:
  2. Ależ Gagato ! Ja wyraźnie napisałam, żeby razem z Panem Franiem....
  3. [IMG]http://www.fothost.pl/out.php/t1415075_Obraz005.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/06/b41a43e7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/06/eaf867ef.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/06/1df8c2a0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/06/388fe311.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/06/14ccbc06.jpg[/IMG] Jaki rodzaj sterylki wykonano Diance :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='Saphira'][IMG]http://lh3.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SQ9_axvcuvI/AAAAAAAAH8w/jbiY1odIeII/s400/IMG_6961.JPG[/IMG] Żabka skacze :multi::multi::multi:[/quote] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  5. [IMG]http://lh3.ggpht.com/psia.szajka/SN1VeBg1BhI/AAAAAAAAJd0/iF2LZKy47_w/s800/ma%C5%82a%20ksenia%201.jpg[/IMG] Szukam domku !
  6. Już jestem. Ciężki dzień, ale postaram się wstawić parę fotek.
  7. Bo musielibysmy miec na kompie jednakową godzinę. Posty sie ustawiaja wg czasu jaki sie ma ustawiony na komputerze.
  8. [quote name='weronika1']To prawda,że popełniłam błąd, ale psiaki sympatycznie powitały się na podwórku, poczym w domu zaczęła się awantura , ale to dopiero po moim wyjeździe , nawet byłam zdziwiona ,że tak miło przyjęty nowy pies. Nie oceniam DT negatywnie , ale chcę znaleźć rozwiazanie na teraz, bo ta Pani absolutnie nie chce już trzymać Promyczka ,ani godziny dłużej. Uzasadnia to tym ,że on atakuje i pogryzł męża.[/quote] Może ma rację !
  9. Idziemy spać :sleep2::sleep2::sleep2:
  10. Idziemy spać :sleep2::sleep2::sleep2:
  11. Idziemy spać :sleep2::sleep2::sleep2:
  12. Idziemy spać :sleep2::sleep2::sleep2:
  13. Idziemy spać :sleep2::sleep2::sleep2:
  14. Idziemy spać :sleep2::sleep2::sleep2:
  15. No to Dianka hopa w górkę ! :multi::multi::multi: Spacerek :painting:
  16. No palca to ja bym stracić nie chciała, ale kawalek siedzenia i brzusia :lol: Czemu nie :evil_lol:
  17. [quote name='estote']Saphiro jeśli chodzi o tekst ogłoszeń w "Nowościach" to tam wystarczą 2 zdania, bo na więcej nie ma miejsca. Napiszę go. Jeśli chodzi o kontakt to Ty wyjeżdżasz, więc lepiej jakby był do mnie. Ja załatwię wszystko z koleżanką i mam nadzieje, że Diana pojawi się ze zdjęciem w następnym sobotnim wydaniu Nowości.[/quote] CUDNIE ! :modla::modla::modla::B-fly::B-fly::B-fly:
  18. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/6972/21969533jk8.jpg[/IMG][/URL] Kto pokocha Amisia ?:lol: Czyż nie jest piekny ? :lol:
  19. [I][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/5365/d5ok6.jpg[/IMG][/I] [I] [/I] [I]Czyż nie piękny szczęśliwy pychol.:lol: I taki uśmiechnięty :lol: Kto pokocha śliczną Diankę ? :lol:[/I] [I] [/I] [I]Estote ! Musimy ustalić tekst ogłoszeń i telefony. [/I]
  20. [quote name='Saphira'][IMG]http://img388.imageshack.us/img388/4789/02rm8.jpg[/IMG] Hopaaaamy psinko :multi::multi::multi:[/quote] :Dog_run::Dog_run::Dog_run:
  21. [quote name='Nona']Saphiro- wybacz. Obiecałam rozpoznać temat ogłoszenia w Nowosciach i zapomniałam. Przegrywam z czasem i bardzo mi przykro, że niedotrzymałam słowa. Jeśli da się to zrobić przez telefon- spróbuję w poniedziałek.[/quote] Nona ! Rozmawiałam z Estote. Ona ma mozliwość dać Diance ogłoszenie w Nowościach ze zdjęciem w dziale z innymi bezdomniakami. Musimy tylko dograć tekst i telefon, bo teraz ona wyjeżdża a potem ja.
  22. Myślę, że masz najlepsze rozeznanie bo go widziałaś. Pewnie trzeba to sprawdzić żeby uprzedzić o ewentualnym kalectwie DT lub DS .
  23. Właśnie odebrałam telefon z kliniki. Dorka nie żyje . :-(:-(:-(:-(:-(:-( Była z nami 9 lat. Wiecznie uciekała na spacerki i zawsze wracała, ale tym razem miała pecha....:-(:-(:-(
×
×
  • Create New...