-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Psy z dziurami w głowach.Pawłowo k/Ciechanowa
Saphira replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
Słodziutka:eviltong::eviltong::eviltong: -
Mona pojechała do domku. Teraz będzie kochać ją Kasia i Tomek. Amen
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
A daleko jedzie ? -
Psy z dziurami w głowach.Pawłowo k/Ciechanowa
Saphira replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
We wszystkich okolicznych schronach, które ja znam są dyżury nocne. Co zresztą nie przeszkadza psom się pozagryzać:shake: Ale czy to obowiazek czy dobra wola kierownictwa to nie wiem:niewiem: -
Psy z dziurami w głowach.Pawłowo k/Ciechanowa
Saphira replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
Musicie pamietać, że za soboty i niedziele płaci się 100 % więcej za godziny i tu jest "pies pogrzebany". -
Psy z dziurami w głowach.Pawłowo k/Ciechanowa
Saphira replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
Wydaje się bardzo sensowne stworzenie wolontariatu w schronisku a nie doprowadzenie do jego likwidacji. Pod czujnym okiem wolontariuszy wiele może się zmienić zwłaszcza, że wolontariat to praca weekendowa. Czasem wystarczy pokazać, że można inaczej, a pracownicy fizyczni w żadnej firmie bez nadzoru prawidłowo pracować nie będą. Dlaczego w schronisku miałoby być inaczej. Trzeba towarzystwo zmobilizować do pracy i tyle. -
Chora miłość do zwierząt (?) *Genowefa i Jan*Police*Szczecin*
Saphira replied to MagYa^^'s topic in Już w nowym domu
Ale straszna cisza na wątku:shake::shake::shake: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SbaIn3nBt4I/AAAAAAAANAg/wNOg7eVwDo8/s800/Clipboard29.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SbaH_pOod1I/AAAAAAAAM3Q/HKiW2jWulds/s800/Clipboard150.jpg[/IMG] Śliczny pysio -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Dianka bawi się wesoło w ogródku całkiem nieświadoma, że to tymczas:evil_lol: -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Oby się maleńkiej poszczęściło na tym allegro :eviltong::eviltong::eviltong: -
Mona pojechała do domku. Teraz będzie kochać ją Kasia i Tomek. Amen
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
No to monie będzie miała domek :lol::loveu::eviltong: -
Psy z dziurami w głowach.Pawłowo k/Ciechanowa
Saphira replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
Znowu jakaś mordownia:angryy: -
Podwórkowe psiaki żyją jak żyły:( czy to się zmieni???
Saphira replied to losiczka's topic in Już w nowym domu
A na jakie konto zbieracie kasę ? -
[IMG]http://images39.fotosik.pl/82/710b92754ce4102emed.jpg[/IMG] śliczności:loveu:
-
[quote name='ARKA']:shake: nie sadze ze to jest problem wiejski. Wies "ten problem rozwiazuje po swojemu". To problem tych co ciagle uwazaja, ze suka raz dla zdrowia powinna miec mlode i tych co uwazaja ze dopilują a potem "wpadka" no i jako katolicy czy tez z podjesciem,ze kazde zycie poczete jest chronione, nie zrobią aborcji suce ani nie uspią slepego miotu. I mamy to co mamy.[/quote] Mentalność polskiego katolika potrafi być jeszcze bardziej zaskakująca. Naprawdę czasem trudno nadążyć za ich "inteligencją". Po Diankę , która jest u mnie na tymczasie zgłosił sie Pan posiadający dom z ogródkiem. Miły, czarujący człowiek. W trakcie wizyty przedadopcyjnej okazało się, ze posiada kotki. Na pytanie czy są wysterylizowane odpowiedział, że to niezgodne z jego światopoglądem. To co Pan robi z młodymi ? Z rozbrajającym uśmiechem odparł : " Jak to co ? ZAKOPUJĘ!" I to najwyraźniej dla społeczności katolickiej grzechem nie jest. Najważniejsze , że to co poczęte to urodzone a potem można i żywcem zakopać do ziemi.
-
[quote name='Arienka']No i tak powinno być, ale kto by to u nas kontrolował sterylizację psów po wsiach gdzie suki są non-stop w ciąży i nikt ich nie pilnuje :shake:[/quote] A kto to robi w innych krajach np. w Niemczech ? To tak blisko i potrafili zrobić porządek. Tam psa na łańcuchu nie zobaczysz bo jest to karalne.
-
Ja oglądałam reportaż zeschroniska we Francji. Tam też po pewnym czasie usypiaja psa jeśli nikt go nie chce. A ludzie to takie same bezmózgowia jak u nas. Oddali bokserke bo....ciągnęła na smyczy i przeciez mogli sie przewrócić:shake: Pies z poderżnietym drutem gardłem też był.... i głupie tłumaczenia, że oddają szczeniaka bo gryzie. Dlatego madre rządy wprowadzają przymusowy nakaz sterylizacji zwierząt bez papierów. Znika wtedy masa problemów równiez z tak zwanymi pseudohodowlami.
-
Dianka, o której pisze Ania jest u mnie. Miała zrobioną w zaawansowanej ciąży sterylkę aborcyjną. W tej chwili gania z resztą moich psów radośnie w ogrodzie i o niczym nie pamięta. Mona w moim podpisie też już chyba 2 tygodnie po sterylce aborcyjnej i żadnych powikłań. A stało biedactwo w deszczu, w zaawansowanej ciąży gdzieś w Ciechocinku jak ją dziewczyny z interwencji zgarnęły. W tej chwili przebywa u Estote w Toruniu na tymczasie i też jest radosną psiną. Zapewne o ciąży i sterylce nie pamięta.
-
Za Brodnicą jest hotelik dla psów u Ani. Była u Niej Dianka, którą mam na tymczasie. Za m-c dziewczyny placiły okolo 450 zł. Okolica piękna na spacerki a Ania pracuje w Brodnicy w schronisku więc i doświadczenie ma spore. Napiszę do Niej i spytam czy ma wolne miejsca. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-dla-psow-brodnica-woj-kuj-pom-niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom-126059/[/URL]
-
[quote name='wishina']Wiem, wszystko co mówisz jest prawdą i w jakimś sensie uzasadnione. Ale czy tak trudno udostępnić na 8 trygodni kawałek stodoły i siana? Nmieużywaną psią budę lub garaż? Myślę, że nie nie rozpoczynajmy dyskusji o tym ani nie przedstawiajmy argumentów. Proszę tylko o pomoc w znalezieniu dla suni miejsca. Adopcją i sterylizacją zajmę się potem...[/quote] Wishina ! Zdecydowanie zła kolejność. Sterylkę aborcyjną trzeba zrobic dzisiaj i to koniecznie. Przykro mi , ale ja mam w tej kwestii takie zdanie jak ARKA. Ile jeszcze tego nieszczęścia na świecie. Nie sądzę aby suka wiedziała, że jest w ciąży. Ona nie myśli po ludzku , tylko po psiemu. I tak będzie problem z jej adopcją.:shake: