-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Mnie to stawiała brygada z tartaku z Urszulewa koło Rypina. Nie wiem czy blizej ktoś robi coś takiego:shake: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/10/10827__10.jpg[/IMG] -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Aniu ! U mnie obecnie jest 5 duzych psów i jeden mały. Bez szans na kolejnego. Wczoraj było niezłe starcie pomiędzy Klarą z Ostródy i Frytką z Orzechowców. Musialam wylac na nie wiadro wody żeby je rozdzielić. A co by było gdyby mnie akurat nie było w domu ? Wolę nie myśleć:shake::shake::shake: -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
No a co u Ciebie maleńka:loveu::loveu::loveu: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/6632931c.jpg[/IMG] A to domek przez ktory mój znajomy postawił diagnozę, że całkowicie mi odbiło:diabloti::evil_lol:Nie wiem czy widzicie, ale ma wejście dla piesów. :diabloti::evil_lol:Są szczęśliwe, bardzo im sie lokal spodobał:diabloti::evil_lol: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/7/7781_14034389.jpg[/IMG] -
Nadal jest pięknie:lol:Tylko Frycia zaczepna:evil_lol:ale lanie dostała od psic to może przestanie.:evil_lol:W boju staranowały trochę Mikosia a on jest niepełnosprawny. To piesek, który jako maluch był zrzucony z balkonu i miał sparalizowany tył i zmiażdżona miednicę. Do dzis tylnie nóżki nie działają jak należy więć lepiej żeby obyło sie bez kolejnych sensacji...
-
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
No a dla malutkiej Dzidzi Kubuś na dobranoc [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/12/12845__Kubus_Puchatek.jpg[/IMG] -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/13/13435_5%20millimetre%20horse.jpg[/IMG] No to jeszcze dokopie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[quote name='estote']oczywiście, że monitoruję działkę, na której mieszkała Diana. jest pusta. wydaje mi się, że ludzie, u których mieszkała nie zrobią tego więcej, bo najedli się trochę wstydu, gdy Diana była im odbierana, bo jak to na małej wsi, wszyscy przez kilka dni mówili tylko o tym. a Diana wypiękniała tylko nadal te oczka jej łzawią... nie wiem czym to może być spowodowane.[/quote] Z tego co sie dowiedziałam to moze być nadwrażliwość gruczołów łzowych. Tu w Chełmży wet zapisała dicortineff , ale nie podałam bo wydaje mi się to bez sensu. Silny antybiotyk a to łzawienie raczej alergiczne bez sladu zakażenia bakteryjnego. Podałam zyrtec, ale nie pomogło. -
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/de1dcee5.jpg[/IMG] Pamietacie Frycię. Przed chwilą pogryzła sie z Klarą. Całe szczęście, że dały sie rozdzielić:shake: [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/72b85fe0.jpg[/IMG] Oto klara z Ostródy przed bitwą.
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/e123f300.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/35bfbc68.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/90f48057.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/f5ff461c.jpg[/IMG] -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Mikoś nie jest jamnikiem. To najprawdopodobniei pies myśliwski tzw. ogarojamnik albo gończy jamnikowaty. Pewnie z pseudohodowli bo brak tatuażu:shake: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/13/13123__madi.png[/IMG] -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/b71f1df3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/919ef2d9.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/e2331d60.jpg[/IMG] -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/336bb68a.jpg[/IMG] -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/96c1569a.jpg[/IMG] -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/b3ac6075.jpg[/IMG] -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/7b4be8b2.jpg[/IMG] -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/a48e4619.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/c41c7c6c.jpg[/IMG] -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Kurcze ! Pokasowałam bo myslałam, ze brzydkie:shake:.Porobię jeszcze :loveu: skorom utalentowana:loveu: -
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/49/facf09f18ab72150med.jpg[/IMG][/URL] Poczytałam i obejrzałam:loveu:To cudo przypomina mi Musie od Pani Romy:loveu:
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/0b3d7f50.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/19/c69b55f2.jpg[/IMG] Przepraszam, ale talentu do zdjęć to chyba nie mam:shake: