Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. A przytulisko superowe. Podoba mi się, że psiaki nie siedzą w boksach tylko swobodnie chodzą po terenie.:loveu::loveu::loveu: [url=http://allegro.pl/item649185519_likwidacja_psiego_azylu_eksmisja_27_psow_pomocy.html]LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  2. Agata ma tyle piesków do adopcji:loveu:Jest w czym wybierać:loveu: [url=http://allegro.pl/item649185519_likwidacja_psiego_azylu_eksmisja_27_psow_pomocy.html]LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  3. Ja nie wyobrażam sobie starości bez zwierząt:shake: LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro
  4. Czy ktoś moze kupic cegielkę : [url=http://allegro.pl/item649185519_likwidacja_psiego_azylu_eksmisja_27_psow_pomocy.html]LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  5. Sylwia! Ja myśle, ze to trzymanie psów w komórce i małym boksie powoduje, że stają sie agresywne. Ja mam 6 psów puszvzonych luxno w ogródku i nie mam żadnych problemów. Same miziaste stwory. Nawet Frycia z Orzechowców typowa dominantka dostosowala sie do reszty. [url=http://allegro.pl/item649185519_likwidacja_psiego_azylu_eksmisja_27_psow_pomocy.html]LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  6. U mnie dwa psy kradną : Diana i Klara:diabloti: Raz stracilam piekna wędzonkę z polędwicy:angryy: [url=http://allegro.pl/item649185519_likwidacja_psiego_azylu_eksmisja_27_psow_pomocy.html]LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  7. A co tu tak cicho:cool3: [url=http://allegro.pl/item649185519_likwidacja_psiego_azylu_eksmisja_27_psow_pomocy.html]LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  8. Wcale mu się nie dziwię. Ja też wole chorować niz brać zastrzyki:diabloti: Makabryczne:diabloti: LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro
  9. A popatrzcie na mojego Mikosia. Też biedak nie chodził. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/mikos-szczeniak-wyrzucony-z-balkoma-dom-111100/index34.html[/URL] [IMG]http://www.fothost.pl/out.php/i1371013_Dina023.jpg[/IMG] [url=http://allegro.pl/item649185519_likwidacja_psiego_azylu_eksmisja_27_psow_pomocy.html]LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  10. Nasza Klara też jeść nie chciała. To pewnie stres zwiazany z nowym miejscem. Oby potem za dużo nie jadł:diabloti: [URL]http://allegro.pl/item649185519_likwidacja_psiego_azylu_eksmisja_27_psow_pomocy.html[/URL]
  11. A miałaś przyjechać i odwiedzić:lol::lol::lol:
  12. A kto zbiera środki na leczenie ?
  13. [url=http://www.allegro.pl/item642197470_maly_sparalizowany_piesek_jak_terier_pomocy.html]Mały SPARALIŻOWANY PIESEK jak terier, POMOCY!!! (642197470) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Znalazłam to na allegro. Pewnie maja namiary na rehabilitację w W-wie bo inaczej nie zbieraliby pieniędzy. Moze chociaz udziele informacji lub pomogą.
  14. Może dziewczyny z wątku Bursztynka coś pomogą ? On miał takie same problemy:-(
  15. Myślę, że na razie musicie same nauczyć się wykonywać podstawowe zabiegi. To może być na dzień dzisiejszy jedyne sensowne rozwiazanie.
  16. Poofowalam gdzie mogłam.................
  17. to może i ta bida do tej Szwecji sie załapie : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/konieczna-rehabilitacja-potrzebny-dt-w-miescie-z-centrum-rehabilitacji-135543/[/URL]
  18. Żaba dalej bidna bez domku:shake: Dziewczyny! potrzebna pomoc dla bidy po operacji kręgoslupa: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/konieczna-rehabilitacja-potrzebny-dt-w-miescie-z-centrum-rehabilitacji-135543/[/URL]
  19. Dziewczyny! Przepraszam, ze nie na temat. Leopold jest oczywiscie najważniejszy, ale jest klopot a Was tutaj duzo. Potrzebny dom tymczasowy dla psA PO OPERACJI KREGOSLUPA. Bida nie chodzi, dom musi zapewnić rehabilitację : http://www.dogomania.pl/forum/f28/konieczna-rehabilitacja-potrzebny-dt-w-miescie-z-centrum-rehabilitacji-135543/
  20. Czy macie jeszcze środki finansowe na Funię ? Czy trzeba coś dołożyć?
  21. Ciężko będzie:shake:Staruszków nikt nie chce, a dołączenie ich do grupy mlodych psów jest ryzykowne. Mogą je pozagryzać:-(No to chyba macie psi dom starców:shake:
  22. [quote name='Agata69'][B]Inka[/B] - pies [B]usmiechnięty[/B]. [B]Inka[/B] - pies [B]udomowiony[/B]. [B]Inka[/B] - pies [B]szczęśliwy[/B]. [I][B]Dorota, dziękuję za uśmiech Inki.[/B][/I] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7792/inkazozorem.jpg[/IMG][/quote] [B]No i piękny pies. Urody można jej pozazdrościć[/B]:diabloti::evil_lol:
  23. Znalazłam coś o hoteliku, ale koło Zgorzelca : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dom-tymczasowy-dla-psiakow-dogomaniackich-u-zuziam-138597/[/URL]
×
×
  • Create New...