Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Zmiana zdjęć : [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/UZYTKO%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/4761/psy006.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9667/psy003.jpghttp://[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/UZYTKO%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9667/psy003.jpghttp://[/IMG][IMG]http://http://img708.imageshack.us/img708/9667/psy003.jpg[/IMG][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9667/psy003.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/230/psy002.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/9097/psy001.jpg[/IMG]
  2. Na poduszce z kaczuszkami:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Dzięki serdeczne ! Choć pewnie byłoby lepiej żebym sama naumiała się zakładać wątki:lol:
  4. Agata ! Ja sądzę, że warunków w schronie we Włocławku nie da się porównać z toruńskim. Wiem, że schronisko to nie dom, ale przynajmniej nie są głodne, kopane przez meneli i nie kapie im na głowę. Odwiedziny wolontariuszy i chwila bliskości z dobrym człowiekiem działa cuda. Mam paskudną grypę więc na razie nie mogę się przyłączyć do wizyty Ilon i Cajusa, ale planuję w najbliższym czasie odwiedzić maluszki w schronie no i jeszcze jednego nieszczęśnika, który nie ma wątku na dogo, ale też trzeba mu porobić tekst i ogłoszenia bo zostanie tam na zawsze....
  5. Mnie tez grypa rozłożyła, ale wytrwale podnoszę Kubusia. Domki adopcyje powinny bic sie o tak wspanialego zwierzaka futrzaka !
  6. [quote name='Agata69']Uważajcie na kobietę z Torunia, ma na imie Sylwia. Adoptowała od nas szczeniaka i tego samego dnia zadzwoniła do koleżanki, zeby adoptowac drugiego. Naszego malucha podrzuciła sasiadce. Podobno u nich jest spora rotacja psów, które znikaja nie wiadomo gdzie. Poprosze estote, żeby wkleiła adres tej kobiety.[/QUOTE] Koniecznie trzeba dać ostrzeżenie do schronu w Toruniu. Tam nikt nie sprawdza domów przed adopcją. Jacku ! Jeżeli trzeba zrobić zdjęcie to ja mam aparat. Może nie najlepszy, ale przy dziennym świetle wychodzą całkiem dobre zdjęcia. Dzisiaj męczy mnie jakiś wirus, ale możemy się umówić na jakąś sesję.
  7. Allegro też trzeba rozsyłać. Inaczej nikt nie zajrzy !
  8. Na te pytania musi odpowiedzieć Cajus! Jak znalazł by sie domek tymczasowy to myślę, że bez problemu schronisko je wyda. Problem z oplatami za domek bo nie mamy nawet deklaracji na kube z torów. Ile domek by kosztował?
  9. Witamy Cię Agato ! Może faktycznie będzie domek chociaż dla jednej dziewczynki:loveu:
  10. Problem w tym, że o domy najtrudniej. Ja uzbierałam już 8 psów i raczej na kolejnego się nie zdecyduję:shake:
  11. Malwi! Jesteś wielka!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  12. Nie piszę, ale czytam regularnie wątek i trudno mi się nie zgodzić z ostatnią wypowiedzią Pipi..........
  13. No to mizianko z rana......no i siusiu.:loveu: Już czas:diabloti:
  14. Musisz zdobyć pozwolenie : Kacpra, Klary, Diany, Diny, Frytki, Mikosia, Leny i Finki. No i Tz-ta:diabloti:
  15. Kuba ma całą masę ogłoszeń. Potrzebne jest allegro.
  16. Zapewniam Cię Neris, że poza moim domem nigdzie nie ma domu odpowiedniego dla psa:diabloti::evil_lol:
  17. Miziam Kubusia z rana !!!
  18. A ja sie cieszę, że wolontariuszki z Orzechowców znalazły kolejne miejsce gdzie mogą pomagać. Zawsze znajdzie się jakaś robota:razz:
  19. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_QaO3DM_AWoo/R--xX9TqnvI/AAAAAAAAEHM/vLcdUetqHzw/s512/ADOPTUJ%20-ulotka%20strona%201.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_QaO3DM_AWoo/R--xYNTqnwI/AAAAAAAAEHU/rc56y5sEiPo/s512/ADOPTUJ-ulotka%20strona%202.JPG[/IMG] To też jest niezłe;)
  20. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_QaO3DM_AWoo/R--u1tTqnuI/AAAAAAAAEG8/ZBXiDj3v2as/s512/Prawa%20zwierzat%20strona%202.JPG[/IMG] Jeszcze raz spróbuję.
  21. [IMG]http://lh4.google.com/psia.szajka/R--u1tTqnuI/AAAAAAAAEG8/7tHzgiq4Mr4/s144/Prawa%20zwierzat%20strona%202.JPG.jpg[/IMG] A to druga strona
  22. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_QaO3DM_AWoo/R--u1dTqntI/AAAAAAAAEG0/TTOwItiOsfc/s512/Prawa%20zwierzat%20strona%201.JPG[/IMG] Takie cóś znalazłam na stronie EMIRA
  23. Ja myślałam o plakatach informujących fachowo o zabiegach kastracji i sterylizacji z jednoczesną perswazją dlaczego powinniśmy to robić. Wiele osób nie ma pojęcia, że można sukę wysterylizować. A można przecież przy okazji podkreślić zalety wysterylizowanej suki. Nie podlewa moczem roślin w ogródku, nie ma cieczki i jest wierna. Ludzie nadal wola psy bo "nie przynoszą młodych".
  24. I co tam słychować ? Jedziecie jutro do Ani ?
  25. I co tam słychować ? Jedziecie jutro do Ani ?
×
×
  • Create New...