-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
[quote name='Cajus JB']Nie wiem czy benkowe Cioteczki będą miały jakieś zdjęcia, ale postaram się też poszukać. Edit Dziś już nie dam rady szukać zdjęć. Za dużo tych biednych psiaków.[/QUOTE] No to ja wkleję mojego Kacperka : [url]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/db6e4a81.jpg[/url]
-
Ja też już na miejscu.......:razz: Schronisko super:multi::multi::multi:Mam jednak nadzieję, że długo tam nie zagości:razz: Jest piękny, ma cudny charakter i nie goni kotów:p Same zalety, zero wad. Mam jedną uwagę : dla mnie to nie jest benek:razz:
-
No cóż ja tez zostałam wygnana ze schroniska, kiedy interesowałam sie losem psa, którego z mężem zabraliśmy rannego z drogi. Ugryzł mnie i małżonka więc w lecznicy na Kosciuszki nie udzielono mu pomocy i skierowano nas do schroniska. Podejrzewam, że nikt go nie leczył i pies został uspiony. Dlatego mnie zignorowano. Ogólnie warunki w torunskim schronisku uważam za dobre. Ale oprócz karmienia zwierzętom potrzebne jest serce...........a o tym chyba zapomniano.
-
A gdzie jest to Czarne ?
-
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Saphira replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Ja nic nie dostałam........................ -
Bernardynka Benia już znalazła swojego człowieka, DT staje się DS :D
Saphira replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Dla mnie też..... -
Dzwoniłam do mojej Pani wet. Nikt w Chełmży nie szukał ostatnio bernardyna. Raczej chłopak został celowo wyrzucony lub jest ofiarą nocy sylwestrowej. Ja swoje psy zamykam na ten straszny czas w piwnicy bez możliwości wyjścia na zewnątrz. To jedyny sposób aby je uchronić przed stresem. Co do Kuby to możemy jechać jutro do Szczecinka. Będę w Toruniu kolo 10-11, tak jak rozmawiałam wstępnie z Cajusem.
-
Leonberger. Pomocy. Zaginęła suczka. Toruń. - Kaira odnaleziona.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Mnie uciekła sunia, która adoptowałam ze schroniska w Ostródzie. Pomimo wielu plakatów w Chełmży i okolicy, nie odnalazła się. Wiele razy jeździłam do schroniska w Toruniu i też nic to nie dało. Podobny dramat przeżyła Gagata z Pepegą i dziewczyny z Kielc z Birmą. Tak naprawdę psa bardzo ciężko odnaleźć. Może ogłoszenie W Nowościach..................Przykro mi, ale lepszego pomysłu nie mam. Można jeszcze poprosić Anię z Brodnicy żeby popatrzyła w swoim schronie. -
Czy jeżeli zdołalibysmy się zorganizować z Cajusem na jutro, to czy jest możliwość odebrania psa ze schronu np. okolo godz. 11 ?
-
Ja nie absolutnie nie chcę żadnej opłaty transportowej. Martwię się tylko o zorganizowanie wyjazdu bo to 3 godziny w jedną stronę i pogoda paskudna.
-
Dość długa trasa. Z Torunia do Bydgoszczy, potem Chojnice i dopiero Szczecinek. Szkoda, że nie ma miejsca w hoteliku gdzies blizej. Ania w Brodnicy jest totalnie zapchana. Chyba trzeba będzie jechać.....
-
Leonberger. Pomocy. Zaginęła suczka. Toruń. - Kaira odnaleziona.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
W Chełmży jej nie widziałam, ale trzeba brać poprawke na to, że poruszam się samochodem i mogłam ją przeoczyć. Ostatnio dowiedziałam sie od znajomej, że Urzą Miejski w kowalewie ma jakies przytulisko dla psow. Może tam trzeba sprawdzić, choć nadzieja jest mała. -
Dzwoniła do mnie Gagata. Będe kombinować jak pomóc.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Saphira replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ja mogę wspomóc finansowo zakup leków, ale na czyje konto ? Leków niestety nie mam. -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Saphira replied to majuska's topic in Już w nowym domu
kurze łapki jest bardzo ciężko upolować. Ja dla swojego stadka zamawiam w hurtowni. Są rzeczywiście bardzo zdrowe. Ewentualnie gotuję na galaretę nogi wieprzowe. Też zdrowo:razz: -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Saphira replied to majuska's topic in Już w nowym domu
kurze łapki jest bardzo ciężko upolować. Ja dla swojego stadka zamawiam w hurtowni. Są rzeczywiście bardzo zdrowe. Ewentualnie gotuję na galaretę nogi wieprzowe. Też zdrowo -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Saphira replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Biedulki w górę !!!! -
[quote name='gagata']Neris, bo Cię dopiero na wiosnę znajdą.... Jak sniegi spłyną do rzeki...[/QUOTE] Gorzej jak Neris ze śniegami też spłynie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Na krze jak niedźwiedź polarny:diabloti::diabloti::diabloti:
-
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Saphira replied to majuska's topic in Już w nowym domu
U nas temperatura na plusie. Pewnie i w waszym rejonie już lepiej. Całe szczęście, że biedulki nie marzną. -
No to solanką gardziel se przepłucz:grins::grins::grins:
-
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Saphira replied to majuska's topic in Już w nowym domu
A na jakie konto mozna wplacać ? -
Weronika ! Jesteś super. Niedługo Emirowa bedzie się od Ciebie uczyć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Weronika ! Jesteś super. Niedługo Emirowa bedzie się od Ciebie uczyćź