-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']:) Tak jest -Szarik w ten weekend jedzie do nowego domu, bedzie psem ogrodowo domowym:)[/QUOTE] No to szczęśliwości w nowym domku:loveu::loveu::loveu:
-
Amensalizm zrobiła dla Pako całą masę ogłoszeń, ale chyba najlepiej jednak sprawdza się allegro;)
-
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Zwłaszcza, że był odzew właśnie z allegro:cool3: -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Witamy wszystkich wielbicieli Bambo.:loveu::loveu::loveu: -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może sie przydać każdy kto ma jakiekolwiek pomysły i możliwości. Potrzeba allegro i ogloszeń. Może znajdzie się jakiś domek -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Znalazłam taki apel na profilu nk : WITAM WSZYSTKICH!! FUNDACJA DAR SERCA SZUKA WOLONTARIUSZY DO POMOCY W WYSTAWIANIU RZECZY NA ALLEGRO NA CELE CHARYTATYWNE!! SZUKAMY CHETNYCH OSOB Z ODROBINA CZASU WOLNEGO, KTORZY SA ODPOWIEDZIALNI I MAJA DOSWIADCZENIE W WYSTAWIANIU RZECZY. PROSZE W TEJ SPRAWIE PISAC DO PANI BASI NA ADRS [email][email protected][/email] Ta fundacja jest z Katowic i ratuje konie skazane na smierć. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ekipa bardzo się przyda. problem w tym, ze musimy tam jechać w godzinach pracy. Przytulisko jest na terenie Zakładu Komunalnego i nie funkcjonuje samodzielnie. Psów jest niewiele trochę powyżej 10 szt., więc popołudniu jest tylko portier. Czy macie chociaż miejsce dla tego młodszego białaska ? Pomimo starań boksy, które zrobiono są zdecydowanie za małe dla dużych psów 1,2X2,5 m. Drugi pies nie wygląda na gorączkującego i jest tam już kilka m-cy. Może być to już trwała ślepota. I myślę, że z takim nastawieniem trzeba szukać domku. Porozmawiam z moją Panią wet , która wielką specjalistką nie jest, ale chociaż leczy psy na co dzień. W ........... jest kilku wetów, ale raczej leczących zwierzęta gospodarskie. Nie wyobrażam sobie wożenia Ślepka do Torunia. Napiszcie jaką karmę mu kupić ? No i czy są jakieś pomysły gdzie je można zabrać ? -
Potrzebna pomoc na tym wątku : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183764-Pomóżcie-ratować-niewidomego-białaska-wolontariuszka-pilnie-potrzebna[/URL]!
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][B]Plakatowe zdjęcie [/B] [url]http://lh6.ggpht.com/_ZZNXJCqj_oc/S8dC2r1AJWI/AAAAAAAAASQ/_X0Rn11p7uI/s512/DSC04115.JPG[/url][/QUOTE] No i faktycznie potrzebny jest nowy plakat do rozwieszania............... -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Kasiu ! Filmik obłędny. Zauważyliście jak Bambo się zmienił ? Wypiękniał, sierść ma piękną czarna, utył i do tego słucha poleceń. Chce się bawić i już tak obłędnie nie szczeka na wszystkich.:loveu::loveu::loveu: Dziękujemy LARA za piękne allegro. Zdjęcia Kasi są rewelacyjne. Jak ona to wszystko sama zrobiła? :lol::lol::lol: trzeba je koniecznie załączyć:lol::lol::lol: A Bambo to naprawdę piękny pies i już się nie boje, że nikt go nie zechce;) -
Ano dalej w schronisku.................
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Niedobrze !:shake: Choć nie należy sie poddawać i trzeba jej zrobic kolejne;) -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Kasiu ! Zdjęcia cudne ! Wielkie DZIĘKUJĘ za spacerki i zdjęcia.:B-fly::B-fly::B-fly: Kupię mu kilka piłeczek:loveu::loveu::loveu: -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Musimy koniecznie jeszcze raz odwiedzić pieski bo prawdę mówiąc wolałabym ręcznie się przekonać, że to pieski. Dzisiaj uwierzyłam na słowo :evil_lol::evil_lol::evil_lol: starego człowieka. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Możemy jutro jechać. Tylko nie wiem czy w sobotę ktoś nas wpuści? Trzeba tez godziny dograć bo ja mam klaczke na Nowym Dworze i muszę się też nią zająć;) -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A teraz młodziak. Uciekał na widok aparatu i dlatego ma mniej zdjęć. Dał się pogłaskać........ -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To nie podhalanka a podhalan i to co gosza 2 podhalany. Trafiłam akurat na moment przeprowadzki do nowych boksów. Psy były bardzo zdenerwowane więc nie mogłam niczego sprawdzić osobiście. Chodzi mi o miejsca intymne:oops: Pan zapewnił mnie, ze oba podhalańczyki to psy a nieporozumienie powstało ponieważ on na tego z niebieskimi oczami woła Bella;) Pies ma niebieskie oczy i początkowo nie chodził wskutek urazu. Po porzuceniu miał upadek z dużej wysokości i został znaleziony w ciężkim stanie. Lekko utyka. Niewątpliwie przydałby się dobry wet , który by go obejrzał choć ku mojemu zdumieniu okazuje się, że psy mają podstawową opiekę weterynaryjną. Opiekun opowiadał mi o przypadku psa skrajnie pogryzionego, którego udało im się uratować i został wyadoptowany jakiemuś radnemu. Ogladałam też prowizoryczną kuchnię. Była sucha karma chappi i zamrażarka pełna mięsa. Miał też zapas kaszy. Resztki z jakiegoś baru niestety też były. Bardzo chwalil Panią z Brodnicy, która mu przywiozła mięso dla psów. To co ja przywiozłam zostało natychmiast zaniesione do Pana Prezesa i pokazane. Myślę, ze gdyby kupić psu karmę specjalistyczną to opiekun pomimo całej swej prostoty podawałby ją tak jakbyśmy wskazały. Jest biednie ale idzie się dogadać. Jeszcze kilka słów o drugim psie. Wywarł na mnie wrażenie łagodnego psa, lecz troche przestraszonego, to młodziak, chyba zdrowy i niekonfliktowy. Pan twierdzi, że nie zauważył u żadnego objawów agresji. Niemniej wolałabym to sprawdzić z Iloną. Pies z niebieską miska to Ślepek , z zieloną po lewej to młodziak -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Ja nie mam żadnych problemów z załatwianiem się psów w domu. Najlepsza nauka to uczenie się od stada, od starszych osobników. Dlatego zawsze jest lepiej gdy ma się kilka psów , o ile warunki na to pozwalają. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja pojadę za chwilę i zrobię tzw. zwiad. Potem zobaczymy co dalej. Może umówimy się na wspólny wyjazd.;) -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba wiem gdzie........ -
Tak to jest w tej naszej katolickiej Polsce. Religijność na pokaz a dusze czarne i postępki szatańskie. Naj;lepiej o dobroci i miłości chrześcijańskiej Wójta świadczą te krowie łańcuchy, które kupił dla tych biednych psiaków. A ten rolnik to pewnie nieliczny z tych światłych co myśleć i gospodarzyć potrafią i nie dają sie sprowadzić na poziom Wójta czyli patologii społecznej.
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Prawda, że cudne ! A ja dzisiaj znowu nie dotrę do Bambo bo muszę jechać tutaj : [url]http://www.dogomania.pl/threads/183764-Pom%C3%B3%C5%BCcie-ratowa%C4%87-niewidomego-bia%C5%82aska-wolontariuszka-pilnie-potrzebna[/url]! -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Postaram się dzisiaj tam być. Napiszcie jaka jest szansa żeby psa stamtąd zabrać i w jakim terminie ? Gdzie trzeba go dowieźć ? Ja mam 8 psów i nie jestem w stanie go przetrzymać bo mogłyby się pozagryzać. Dobry wet od psów jest aż w Toruniu. Sama z psem tam nie pojadę więc trzeba go brać w stanie w jakim jest na tymczas i dopiero leczyć.