Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Wstrzymaj się z wystawianiem allegro. Elinka ma zrobić wizytę przedadopcyjną w Inowrocławiu. Może się uda a wtedy środki można bedzie przeznaczyć na allegro dla innego psa.
  2. Dzwoniła Pani z Inowrocławia w sprawie Bambo. Czy jest na dogo ktoś z Inowrocławia kto mógłby podejść do Pani omówić sprawę?
  3. [quote name='Isadora7']Miniatura i link do hostingu aby pobrać oryginał. Plakacik nadaje sie do druku na domowych drukarkach, również w wersji czarnobiałej. Mogę wysłać na maila jak ktoś ma życzenie. oryginał: [URL]http://www.sendspace.pl/file/04013e4d418660eb032e4e8[/URL] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/5761/bamboryscopy.jpg[/IMG][/QUOTE] Przecież jest piękny plakat jeszcze od Isadora7. Czy cos mu dolega ?
  4. Zaznaczam bidy i coś przeleję. Rozumiem, że na konto podane na I-szej stronie.
  5. [quote name='Szarotka']Dziekujemy :):) Mam nadzieje, ze pierwsza strona dobrze uzupelniona ??[/QUOTE] A mojej wpłaty brak:mad:
  6. Może tekst ogłoszeń maksymalnie skrócić ograniczając się do cech charakteru i potrzeb bytowych Bambo. Ludzie nie lubią długich tekstów. Coś w rodzaju : Bambo to młody, energiczny, średniej wielkości pies, który spędził prawie rok w schronisku. Jest prawdziwym wulkanem energii i znakomicie sprawdzi się jako stróż domu z ogródkiem. Nie wykazuje agresjii, jest życzliwy dla ludzi i bardzo lubi się bawić. Jeżeli chcesz adoptować Bambo zadzwoń 605 85 14 85. Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przedadopcyjnej. Nie wydajemy psów "na łańcuch"."
  7. Oby miał więcej szczęścia niż Bambo.
  8. Mnie też całkiem niedawno wyjmowano szwy. Przygotowałam sie psychicznie na koszmarny ból a nawet nie zauważylam kiedy pielegniarka je usunęła. Bulka z masłem:lol::lol::lol:
  9. Podrzucamy:loveu::loveu::loveu:
  10. Mam wątpliwości czy odnawiać stare allegro Bambo. Może się opatrzyło, a może jest po prostu nietrafione i trzeba zacząć wszystko od początku. Tak czy inaczej brak odzewu a niedługo minie rok od początku pobytu w schronie. Co będzie dalej przy fali kolejnych przepełnień nietrudno się domyśleć..........
  11. Problem w tym, że nie moge usunąć starych............
  12. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić dlaczego nie mogę przyjąć zaproszeń od Szarotki i Violi? Nie mogę też zmienić swojego podpisu i wstawić nowych banerków. Ten koszmar trwa kilka m-cy i po kolejnych zmianach na dogo jest coraz gorzej.:mad::mad::mad:
  13. Coś maleńkiej wysłałam. Zajrzyjcie na konto;)
  14. Poproszę o konto. Postaram się coś wysłać.
  15. Czy konto to samo co dla kundelkowej skarbonki ?
  16. A mogę prosić o namiar na Arktikę ?
  17. Serdecznie dziękuję w imieniu Bambo:lol: a jak stoimy z jego finansami?:lol:
  18. Musze pomyśleć. Na pewno mam poduszki.
  19. Niestety zainteresowania brak......:-(
  20. Cały czas czytam wątek Juranda i jestem wdzięczna za pomoc, którą otrzymał. Nie chcę się wypowiadać w sprawach finansowych bo sądzę, że są osoby, które znacznie lepiej znają aktualne potrzeby psiaków. Jurand ma wspaniały domek a bez waszej pomocy gniłby dalej w kojcu. Czas pomóc innym bez względu na rasę i wygląd.
  21. Bambo się przypomina. Już tyle czasu upłynęło i żadnego zainteresowania.
×
×
  • Create New...