-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
A komu je wysłać ? Ewelince ?
-
Tam trzeba pomóc wolontariuszom Emira. Jak zaczniesz pomagać dosłownie schronisku to wzmocnisz pozycję kierownika, który nie powinien tej funkcji pełnić.
-
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Podnosimy Daszka nie łapiąc za ptaszka. :mad: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
No to zatańcujmy :cunao::cunao::cunao: -
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co tu tak cicho ? :shake: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
No to trza sie leczyć ! :knajpa: -
Przecież słoma nie jest droga. :shake: Załatwcie coś psiakom . Niech mają chociaż trochę ciepełka.
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Jaka jest obecnie sytuacja Dianki ? Czy jedzie do Torunia ? Oto linki do darmowych ogłoszeń. Jak macie trochę czasu to wstawiajcie : [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/Sochaczew-Tango---ja-pies-nic-nie-zawinilem-.html,63472"][COLOR=#000000]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/edit/?uid=0862128ac3971ec08a3f5d85d"][COLOR=#000000]http://www.pajeczyna.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1738111_sochaczew_tango_ja_pies_nic_nie.html"][COLOR=#000000]http://ale.gratka.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,1893,Lw==.html"][COLOR=#000000]http://www.adopcjapsa.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.pineska.pl/?do=view&id=56712&buyOrSell=2"][COLOR=#000000]http://www.pineska.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=33751"][COLOR=#000000]http://kupiepsa.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=18554"][COLOR=#000000]http://portal.animalia.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id96894.html"][COLOR=#000000]http://www.eoferty.com.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23570872,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html"][COLOR=#000000]http://www.dwukropek.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=47194"][COLOR=#000000]http://www.neeon.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://adsy.pl/ogloszenia/61/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/8269_Sochaczew_Tango_ja_pies_nic_nie_zawini_em_.html"][COLOR=#000000]http://adsy.pl/ogloszenia/[/COLOR][/URL] [URL="http://petsy.pl/ogloszenia/1/1_Psy/34_Wielorasowe/1523_Sochaczew_Tango_ja_pies_nic_nie_zawini_em_.html"][COLOR=#000000]http://petsy.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenia®ion=7&kategoria=0"][COLOR=#000000]http://www.szybko-sprzedam.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?akcja=pokaz&id=462"][COLOR=#000000]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Sochaczew-Tango-ja-pies-nic-nie-zawini-em-W0QQAdIdZ86320204"][COLOR=#000000]http://warszawa.gumtree.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&sort=0&R=a&if=15995"][COLOR=#000000]http://www.psy.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://***********/ogloszenia/sochaczew-tango--ja-pies-nic-nie-zawinilem_353.html"][COLOR=#000000]http://***********/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/ogloszenie/19170"][COLOR=#000000]http://www.kokosy.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.argetto.pl/announcement/3122-Sochaczew%20Tango,%20ja%20pies%20nic%20nie%20zawini%C5%82em%20%21%21%21.html"][COLOR=#000000]http://www.argetto.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/3947,Sochaczew-Tango,-ja-pies-nic-nie-zawinilem-%21%21%21.htm"][COLOR=#000000]http://www.psy.elk.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/10355"][COLOR=#000000]http://www.bono-polska.pl/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.zoonet.pl/"][COLOR=#000000]http://www.zoonet.pl/[/COLOR][/URL] Poproszę Rybke-39. Ona zna się na robieniu ogloszeń to może troszkę pomoże. -
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
Saphira replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
A co z tym Panem z Suwałk ? Odzywa się jeszcze ? -
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Zapytam. Czy to jamniczka ze schroniska od Pani Ewy, czy inny temat ? -
Jakie słodziaczki :loveu::loveu::loveu:
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
A mnie znowu na tę pogodę łeb boli :shake: Ale chyba nie ja jedna na dogomanii choruję :shake: -
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
Saphira replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybka_39']Ja myslę, ze nie do końca o to chodzi:roll: Ona ma jakis uraz do facetów?[/quote] Rybka ! Ja też mam uraz do facetów, ale na swojego nie warczę nawet jak mnie mizia :evil_lol: -
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
Saphira replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miśka84']Szkoda, że tak wyszło :shake:[/quote] Wielka szkoda ! Bo znowu trzeba ją ogłaszać a tyle innych psinek czeka w kolejce.....:shake: -
To wspaniała wiadomość:loveu::loveu::loveu: . Ale się Pani Roma ucieszy :loveu::loveu::loveu:
-
Dopiero teraz widać jaki to sliczny psiak. I ona miała się tarzać we własnych .....szkoda słów :shake: