Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Wstałam :multi::multi::multi:
  2. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4908/78320928mg1.jpg[/IMG][/URL] Bajer też chce ludzia ! :lol:
  3. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/4493/burek2nf5.jpg[/IMG][/URL] Burek prosi o domek i swojego ludzia :lol:
  4. Ja też mam wrażenia raczej nieprzyjemne. Parę lat temu byli inni pracownicy i atmosfera znacznie lepsza. W tej chwili pracujące tam osoby mają o sobie "wyjatkowo dobre zdanie " . Psów zdecydowanie ubyło więc pewnie tych "chorych do uspienia" mają dużo.
  5. A podróżnicy nie śpią :crazyeye: Już chcą wracać :crazyeye: To nie najlepszy pomysł :shake:
  6. [quote name='Reksiu21']Poziomka i Lejdi sa juz umnie. Troche zdezorientowane narazie, dostaly jesc i pic, i zostawilam je w spokoju w pokoiku, zeby ochlonely.[/quote] Wiesz ! Pani Roma to bardzo się o nie martwi :shake: To jej kochane psinki :lol: Jak wypoczną i się odstresują wstaw fajne fotki. Wydrukuję i jej wyślę jeszcze przed Świętami. Niech się cieszy i ma pewność, że dokonała właściwego wyboru :lol:
  7. No to teraz tydzień Wam jeść nie wolno :mad:
  8. Mam dla Niej podrukowane zdjęcia. Lejdi też :loveu::loveu::loveu:
  9. Podobny do Fredka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Nie mam pojęcie czy tu działa jakaś fundacja :shake: Na razie trzeba spróbować z tą strażą i schronem. Boję się tylko czy w toruniu psa nie uspią. Jakoś mało jest tam psów :shake:
  11. Zdecydowanie schron toruński !
  12. [quote name='pati']zaznaczam sobie[/quote] Pati ! Napisz chociaż jakie są koszty Twojego hoteliku ? Może byłoby taniej ?
  13. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Dzięki estote za info....ale i tak podjade sprawdzic co to, bo wczesniej tego jakos nie zauważyłam...mam nadzieję, że się nie powiększa:roll:[/quote] Jeżeli chodzi o guz to ja mojemu Kacprowi na wiosnę dałam usunąć. Wg mojej Pani wet był to włókniak i wkrótce pies miałby nowotwór. Lepiej usunąć. Mam pytanie : Kto w naszym rejonie zajmuje się interwencjami doraźnymi ? Dostałam zapytanie na naszej klasie od nieletniej dziewczynki : "Niedaleko mnie (3 domy) mieszkają ludzie którzy od Paru lat nie dbają o psa. Jest przywiązany łańcuchem do rozpadającej się budy i mimo mrozów i burz musi tam być. Jest wychudzony. Nie wiem co robić. " Też nie wiem co zrobić :shake:
  14. Tytuł jest dobry. Problem w tym, że allegro też trzeba reklamować. Inaczej nikt nie zajrzy :shake: Jak robiliśmy allegro cegiełkowe dla Pani Romy to każdy pisał gdzie mógł. Duży oddźwięk był z informacji rozsyłanych z profilu nasza klasa. Moi znajomi wpłacili 200 zł. Jak informowałam o Krzyczkach to aż 3 osby z moich znajomych wpłaciły :lol: Trzeba wychodzić z informacją poza dogo i allegro ;)
  15. Pośpijcie psiuneczki ! :lol:
  16. HURA ! Dojechały całe i zdrowe !:multi::multi::multi:
  17. Pewnie tańszy byłby tymczas z dobrą pańcią :lol: A dziewczyny z W-wy nic nie namierzyły ? :lol:
  18. [IMG]http://photos135.nasza-klasa.pl/dev244/0/468/449/0468449076.jpg[/IMG] Łucji trzeba zrobić zdjęcia i założyć wątek. No i ogłoszenia.
  19. Na tymczas do Reksia :lol:
  20. [quote name='betel']1.Dzwoniłam do Murki, jesli tylko osoba , która ma na teraz wyznaczona kolejke zgodzi sie odstapić swoje miejsce - wtedy murka mogłaby wziąc do siebie do jednego boksu dwie sunie- Erce zalezy bardzo na Rudce i Lence. Murka , da nam znać na watku jak sprawa wygląda. 2. Moja teściowa - Maria Audycka będzie wpłacać na rzecz psów Erki przez 4 kolejne miesiace (od grudnia do marca włącznie ) po 50 złotych ( podałam jej konto Andzi ) proszę dobiszcie ją do listy. 3.Erka prawdopodobnie wróci do domu i tam będzie przebiegać jej dalsze leczenie, oczywiście musi być unieruchomiona. Czy ktoś może przez przypadek dysponuje materacem ortopedycznym??? ( oczywiście do pożyczenia). Będę szukać namiary na kupno takiego materaca w necie , ale może ktoś wie, gdzie się takie coś kupuje.[/quote] Pewnie w sklepach medycznych, które współpracują z NFZ. Ja tam mojej mamie ostatnio kupowałam balkonik i kule. Ale to było całkowicie refundowane. Lekarz zapisał i NFZ zwrócił kasę. Nie wiem jak u Ewki ? Czy to sie należy ? Na każdym oddziale ortopedii pielęgniarki wiedzą gdzie sie to załatwia. Pani Ania ta z osteoporozą też powinna wiedzieć ;)
  21. Kiedy ci Państwo dadzą odpowiedź w sprawie Dianki ?
  22. Ja też kasę wpłaciłam, ale czarno widzę opłacanie hotelików za takie ceny:shake:. 15 zł x30=450 zł za psa m-cznie.:shake: Może znajdą się jeszcze tańsze tymczasy :lol:
  23. I co tam u Dianki ? Były jakieś telefony z ogłoszeń ?
  24. A mnie Pani Roma opowiadała o jakiś dziurach, które były i o psie sąsiadów do którego uciekała :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Na jak długo Pani Roma idzie do szpitala ?
×
×
  • Create New...