Jump to content
Dogomania

jola_li

Members
  • Posts

    8388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jola_li

  1. Ja myślę, że to się szybko zmieni jak będzie nad Melcią stała kontrola. 11 godzin samotności, to dla szczeniaczka o wiele za długo.
  2. Brat nie mógł nawet tymczasowo się nią zaopiekować :(... Może to i dobrze, bo nie byłoby akcji i - błyskawicznych, dzięki wielkim sercom! - efektów :)! CUDA ---- zdarzajcie się jak najczęściej!!!
  3. Pewnie dlatego, że te zdjęcia wstawiane były poprzez fotosik, a teraz - po zmianach - jest nowa procedura :(. Prześlę Ci je i jak kiedyś znajdziesz chwilę to - po raz nie wiem już który :( - pouzupełniasz braki, dobrze?
  4. A propos walentynek (których nie lubię organicznie, bo żal mi wszystkich, którzy nie dostaną kartki z serduszkiem, choć bardzo by chcieli) - kiedyś moja ukochana Tofi (z Hopcikowej wioski) wygryzła kawałek swojej ulubionej skórki w taki kształt: Właśnie w walentynki :).
  5. Sialalalalalala :)!!! Oj, martwiłam się o Igiełkę bardzo, a tu TAKA wiadomość :)!!!
  6. Orany :(... A po kastracji to tak od razu zapach się zmienia?
  7. MÓJBOŻE :( :( :(... Bardzo Ci współczuję, DoPi i bardzo mnie boli, że nie mogę pomóc :(...
  8. Filonkowa Pani miała kontakt do mnie, do Państwa behawiorystów, a Filonkowa umowa była na Fundację Grey Animals, która prowadzi hotelik. Chyba - tej nadziei się trzymam - gdyby Państwo chcieli oddać Filonka, to skontaktowaliby się z kimś z nas...
  9. Helcia ma baaardzo wyrazisty język ciała, który jej Pani w mig opanowała (się mi rymnęło ;)). I niech ktoś powie, że zwierzęta to tylko w Wigilię mówią :)!
  10. Zadzwoniłam... Niestety... "Nie ma takiego numeru" :(... Mam tylko wielką nadzieję, że Państwo mają zapisany numer do mnie...
  11. Nieustająco kibicuję Giguni i cieszę się ze wszystkich kroczków we właściwym kierunku :).
  12. Spojrzałam i, w pierwszej chwili, pomyślałam, że to już chyba przesada, żeby najpierw Helcię na granatowo, a teraz na różowo uśliczniać ;). Dopiero po chwili dostrzegłam, że to nie Helciowy "róż" :).
  13. Pudle znalezione na poboczu drogi w Winchester (przeklejam z Metamorfoz) (Ale wiem, że mimo wszystko jest tam pieskom o niebo lepiej niż u nas. A może to amerykańskie Winchester?)
  14. Już wiem gdzie są niegdysiejsze śniegi! W Finlandii :)!!! Musiała być ciekawa ta gazeta - żeby tak od dechy do dechy ;)...
  15. Ja myślę, że jeżeli dom jest tak dobry jak piszesz, to nie ważne czy to Brazylia czy Norwegia. Psince potrzeba prawdziwego serca dowolnej narodowości i lokalizacji :).
  16. Nutusiu, dawaj te zdjęcia do zmniejszenia :)! Ale fajnie, że Czetusia ma kumpla! I że kumpel jest szczęściarzem nad szczęściarze, uratowanym z psiego piekła! Niewielki mróz i śniegowe zaspy - LUUUUUUBIĘ :)! Gdzie te niegdysiejsze śniegi (żeby niezbyt dokładnie zacytować klasyka, a nawet dwóch)???... Ciekawe jak jest "hau,hau" po fińsku?
  17. Granatowe futerko??? Helcia najwyraźniej lansuje nowe trendy - ciekawe czy się przyjmie ;).
  18. :( :( :( A jest nadzieja na spokojniejszy poniedziałek (wtorek, środę, itd.)?...
  19. W Helsinkach -2. Czetusia pewnie spaceruje we własnym futerku :).
  20. Orany, ale mieliście przeprawę :(... Rozumiem, że na tym zdjęciu Pepsi odpoczywa po ciężkich przeżyciach?
  21. Post factum można powiedzieć, że finał nie był aż taki zły, ale przeżyć podczas jazdy nie zazdroszczę. Życzę Wam, żeby czekając na Was krzesła w Ikei staniały :)!
  22. Dokładam jedną butelkę dla faceta, żeby oddał Miętuska :(! Myślę, że trzeba będzie wcześniej obmyślić taktykę - jak to rozegrać, żeby się udało.
×
×
  • Create New...