Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Dziękuję. Wpłata na pażdziernik poszła, tylko nie wiem kiedy się zaksięguje, bo to weekend.
  2. Tysiu wyślę paczkę oczywiście na MÓJ koszt. Tylko podaj adres no i oczywiście poproszę o nr konta to wpłace deklaracje.
  3. Tysiu. Nie martw się tak bardzo. Jakoś to ogarniemy. Deklarujemy stałą 20 zł a czasem coś dodatkowo. Tylko poproszę o nr konta. Mogłabym podesłać też fanty na bazarek tylko przez weekend muszę to ogarnąć.
  4. Wszystko wskazuje na to ,że staż będzie w DCCP na Grabiszyńskiej
  5. Dziękuję bardzo. To nie tylko zaliczona sesja, ale w ogóle koniec studiów. Tak więc Bruguś nie jest już jakimś studenckim psem ,ale poważną osobą
  6. Bruguś pozdrawia, po zakończeniu studiów jest teraz na zasłużonych wakacjach. :)
  7. Bruguś czuje się świetnie. chociaż ostatnio przebywa w Dębicy , bo Filip złamał nogę i spacery stanowiły problem. Ale jest już coraz lepiej i wkrótce wrócą do Wroclawia. Chyba przyzwyczaił się do roli jedynaka, bo niby bawi się z kolegami ale chce zabrać wszystkie zabawki, nie wystarcza mu jedna.Pierwszy wskakuje do łóżka i nie chce już nikogo wpuścić Postaramy się niedługo wstawić zdjęcia.
  8. Pozdrowienia od Brugusia. Świeta spędza z całą gromadką, więc po wspólnych harcach pora odpocząć pod choinką. Życzymy wszystkim wesołych Świąt i dużo szczęścia i radości w Nowym Roku
  9. A wiecie ,że 17 listopada minął rok jak Bruguś przybył do Wrocławia? Było trochę obaw jak to będzie no bo blok, duże miasto , a tymczasem jest świetnie, nawet tramwajem Brugo jechał. A jak tam Braszka ? Sprawdza się w roli Niani?
  10. Brugo jest grzeczny jak zostaje w domu, najczęściej śpi , czasem bawi się swoimi zabawkami. Szczeka tylko jak usłyszy innego psa, ale raczej nikomu to nie przeszkadza, bo to bardzo psiolubny blok. Rano ma krótki spacer, a dłuższe później.We wrocławskim schronisku jest takie motto "Lepiej samemu 10 godzin w domu niż całe życie w schronisku". Oczywiście 10 godzin to on nigdy nie jest sam , tak najwyżej 6 i chyba mu to nie przeszkadza.Jak widać śpi sobie gdzie chce, ale ostatnio ulubione miejsce to fotel. Nie niszczy, jest po prostu bardzo fajnym psem.
  11. Zimne jesienne wieczory najlepiej spędzać w ciepłym domku, ale na spacerki lubię chodzić.
  12. Bruguś jest teraz we Wrocławiu i czuje się świetnie.Zdjęcia oczywiście umieścimy ale musimy trochę dojść do siebie po śmierci naszego kochanego Łatusia. Odszedł wczoraj , miał 17,5 roku i był z nami od zawsze.Wiemy ,że taka jest kolej życia ale to bardzo boli.
  13. Wszystko w porządku. Pojechał już do Wroclawia.Tereny spacerowe na Wielkiej Wyspie ma świetne . On chyba woli być jedynakiem , bo w domu był troszkę zazdrosny o inne psy. Filip niedługo wrzuci zdjęcia .
  14. Irysek na pewno znajdzie dom, gdybyśmy nie byli zapsieni na maksa, to byłby nasz .I tak dobrze, że dziewczyna się tak zachowała, a nie jak np właściciele Zorki. Mam jeszcze taką sprawę , mam trochę fantów, głównie zabawek w bardzo dobrym stanie, część nowych i chciałabym je przeznaczyć na bazarek dla Iryska, Niestety z powodów głównie czasowych nie jestem w stanie się ty zająć, gdyby ktoś wystawił bazarek ,to chętnie prześlę, ale dopiero pod koniec tygodnia (czas). Ewentualnych chętnych proszę o kontakt
  15. Właśnie wpłaciliśmy 50 zł dla Iryska. Takie kudłate bezdomne maluchy zawsze mnie rozczulały, w dodatku to dług wdzięczności za naszego Brugusia, który jeszcze kilka miesięcy temu był w sytuacji Iryska. Proszę zapisać to jako deklarację stałą.
  16. Też myślimy, że Bruguś jest szczęśliwy, ale to nie nam należą się podziękowania ale Tobie. Zajęłaś się nim ,kiedy najbardziej tego potrzebował. A jak się miewa córeczka i czy Braszka się już przyzwyczaiła do nowej sytuacji?
  17. Pozdrowienia od Brugusia. Teraz opuścił Wrocław i jest w domu na wakacjach. Zdjęcia są trochę pomieszane , część z Wrocławia a część z Dębicy, ale myślę ,że to nie przeszkadza. Ukochana budka jeździ razem z Brugusiem.
  18. Super, czyli Misio Misza ze Szczebrzeszyna będzie prawie sąsiadem Misia Bruga z okolic Zamościa , który od listopada mieszka we Wrocławiu. Czyli psiaki ze wschodniej ściany wędrują w dolnośląskie . Mamy nadzieję, że Misio będzie szczęsliwy jak Brugo , w razie potrzeby dołożymy się do transportu
  19. Wiolhelm serdeczne gratulacje od Brugusia i oczywiście od nas też. U Brugusia wszystko w porządku. Postaramy się dodać nowe zdjęcia. Na święta i dłuższe weekendy przyjeżdża do Dębicy, na szczęście lubi jeździć i dobrze sie czuje w samochodzie.Tylko ulubioną budkę - posłanko wozi z sobą.
  20. Naszemu Brugusiowi szybko przeszła chęć do włóczęgostwa, a podobnie jak Misio spędzał życie na wolności, owszem lubi spacerować, poszaleć w ogrodzie ale bardzo chętnie wraca do domu. Myślę , że Misio też szybko załapie , że najważniejsze jest ciepłe posłanie.
  21. Brugo przesyła pozdrowienia z zimowych wakacji.Lubi poszaleć na śniegu , ale bardzo chętnie wraca do domu.
×
×
  • Create New...