Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Diuna B.']Skoro kocyka nie było,to na czym psina miała spać:cool3: U mnie też nigdy na pościel nie weszła.[/QUOTE] a to dobrze wychowana panienka :evil_lol:, moje lezą na pościel :roll: brak kultury normalnie :mad::evil_lol:
  2. [quote name='fioneczka']a ja mam kucyka w szafie :roll: ... dawaj foty grzecznie proszę :diabloti:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  3. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] no przeca to 100% racji :multi: mam rogaliczki z czekoladą :grins: komu komu ....[/B][/COLOR][/QUOTE] rogaliczki :crazyeye: z czekoladą :mdleje: ja poproszę jaaaaaaa!!!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  4. [quote name='agaga21']świetne zdjęcie! [URL]http://images8.fotosik.pl/307/24167f8a1b29ea79.jpg[/URL] chciałabym umieć robić takie[/QUOTE] żeby robić takie zdjęcia to trzeba mieć ............ Ozulka :cool3: bo to przecież nie zasługa ani Ali, ani dobrego aparatosa :roll: tylko modela :multi: :diabloti::diabloti::diabloti: [SIZE=1][COLOR=LightBlue]żartowałam [/COLOR][/SIZE]:roll: :cool3: :cool3:
  5. [quote name='clockwork']niiiieeee nooo... pojechałam do szpitala z bólem brzucha- niestrawność chyba......:roll: a lekarze podrzucili mi bejbika .... takiego opóźnionego nie papatkującego :niewiem:[/QUOTE] buahahahhaha bubla Ci podrzucili Madzialena, a nie bejbilona :diabloti::diabloti::diabloti: bo jak to można nie papatkować :niewiem: no jak :roll: :cool3: :evil_lol: Trzymam kciuki za pozytywne załatwienie mieszkanka :loveu:
  6. Co tam u mojego starowinki? :loveu:
  7. :niewiem: to chyba nie ten pies :cool3: :diabloti::diabloti::diabloti:
  8. Trzymam kciuki za dziewczynkę :loveu::loveu:
  9. [quote name='Ra_dunia']:( Jeżyku ['] Ale nie odchodził samotnie, zapomniany i niechciany... Ja mam wrażenie, że psiaki wiedzą, czują miłość, i wtedy zasypiają szczęśliwe... Nie muszą już walczyć. Mogą odejść w spokoju...[/QUOTE] Też myślę jak Ty. Zasnął bo czuł się już bezpieczny.
  10. Śliczny chłopak :loveu: nie wiem jak ktoś mógł go nie chcieć :shake: Jak oglądam filmiki z Pinusiem to najbardziej mnie rozbraja ta jego jasna dupka :cool3: nie wiem czy to futerko jasnoszare czy białe, ale wygląda super ;)
  11. Dzisiaj o 22.00 kończymy bazarek na Bagusia i Jeżyka ;) Zapraszamy jeszcze do licytacji :multi: :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184294-Bajeczny-%C5%9Awiat-Nalewek-na-Bagusia-i-Je%C5%BCyka%21-Do-04.05.2010-do-22.00%21%21%21-Dzi%C5%9B-ko%C5%84czymy"]http://www.dogomania.pl/threads/184294-Bajeczny-Świat-Nalewek-na-Bagusia-i-Jeżyka-Do-04.05.2010-do-22.00!!!-Dziś-konczymy[/URL]!!
  12. Wspaniałe wieści :loveu: Madziu życzę powodzenia w powiększonej "rodzince" :loveu: a Pinusiowi - słodkiego, miłego życia :loveu: i oczywiście czekam na foty naszego gwiazdora wątku :cool3: :evil_lol:
  13. Ten nosek masakryczny rzeczywiście :shake: ale foty boskie Elizko jej porobiłaś :loveu: jest taka słodka oooo [URL]http://img203.imageshack.us/img203/438/img0065nm.jpg[/URL] :loveu:
  14. Agucha, ten pierwszy filmik jak maszerują karnie na smyczkach jest rozbrajający :cool3::loveu: a Pinek to normalnie jakiś długodystansowiec w terenie :crazyeye: tak szybko zasuwa :evil_lol:
  15. Iv_

    Metamorfozy

    [quote name='zerduszko']No to teraz super przemiana ekspresowa.... [B]ROMUŚ [/B] PRZED - sobota [URL]http://img689.imageshack.us/img689/6007/dsc0131mw.jpg[/URL] PO - środa [URL]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacerro190-1.jpg[/URL][/QUOTE] nie wierzę :shake: to nie jest ten sam pies :shake: kolor inny i w ogóle rasa inna :eviltong: jakieś matactwa tu się odbywają :mad: podmiany psów itd :roll: To jest niesamowite, ta metamorfoza :loveu: zresztą jak i wszystkie tutaj ;) Dobrze, że jest taki wątek :loveu:
  16. [quote name='tomcug']Ja to wiem, ale cóż, stara maruda jestem. Pinulku, już dzisiaj poznasz nowe Panciostwo. :lol:[/QUOTE] co do "marudy" to się zgadzam :cool3: ale co do "stara" to już nie :mad:co najwyżej możesz być dojrzała :p
  17. [quote name='tomcug']Obiecaj, Magduniu, że będziesz kochać Pinulka, bo ja zaczynam w depresję chyba wpadać.:-( O matko, co ja wypisuję, wybacz, ale tak bardzo chcę, byście byli dla siebie stworzeni...[/QUOTE] Będzie go kochać z wzajemnością, zobaczysz :calus::glaszcze: Trzymam za Was kciuki :loveu:
  18. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Witaj majowo Ivciu :multi: :loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]nie , nigdzie nie byliśmy , jedynie rano w deszczu na siq , teraz nie pada , ale słonka zero ...pogoda typowa na weekend :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] u mnie pochmurno :roll:i czasem deszczyk kropnie, ale ciepło :p z domu ruszyć się kupra nie chce :roll: dobrze, że Gonzik ruszył zad rano i z Selketą byli na krótkiej rowerowej przejażdżce :cool3: tzn, on biegał, a nie jeździł :diabloti:
  19. Cześć Ala :loveu: cześć Ozulek :loveu: Byliście na jakimś fotowo -weekendowym spacerosie? ;)
  20. Negra ma instynkt psa pasterskiego ;) :evil_lol: Ciesze się, że Baguś lepiej się czuje :loveu:
  21. Cześć Alu z Ozulkiem :loveu::loveu::loveu: u mnie dziś pada deszcz :roll: ale przynajmniej jest ciepło ;)
  22. Ale narobiłaś ogłoszeń, może ktoś wypatrzy Bagusia i przygarnie ślicznotę :loveu:
  23. Agucha, bardzo mi przykro z powodu Twojej córeczki :calus:
×
×
  • Create New...