Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. :kciuki: za Ozulka :loveu: Alu, wszystko będzie dobrze, Ozulec to twardziel i szybko dojdzie do siebie. Nie denerwuj się, bo jemu się to udzieli :calus:
  2. Trzymam mocno za Teddulca!
  3. [quote name='magdola']niecale 200 dol......[/QUOTE] :crazyeye: a matko :mdleje: toż to droga panienka :roll:
  4. Cześć Madzialena z Grosią :loveu::loveu: Foty obejrzałam - cudo :loveu: a amant Grosiny widzę, że już pod pantoflem siedzi (zna swoje miejsce) :cool3::evil_lol:
  5. [quote name='magdola']cena tez by cie rozwaliła...:D[/QUOTE] ile??????? [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e020.gif[/IMG]
  6. [quote name='magdola']Dla Ozzulka lepsze to: [URL]http://www.logo24.pl/Logo24/51,86375,7502492.html?i=2http://bi.gazeta.pl/im/7/7502/z7502507X,gadzety.jpg[/URL] [URL]http://bi.gazeta.pl/im/6/7502/z7502506X,gadzety.jpg[/URL] [URL]http://bi.gazeta.pl/im/8/7502/z7502508X,gadzety.jpg[/URL] " Co możesz dać swojemu psu na walentynki? Kość? W kości nie ma miłości. Więc może jednak coś do kochania. Np. czerwoną (dlaczego, do cholery, czerwoną?, aaa, bo na walentynki) suczkę, przeznaczoną raczej wyłącznie do psiego kochania. Rozmiar dla ras niedużych wzrostem (np. szkockich terierów, nie dla sznaucerów), ale wielkich... No, powiedzmy, sercem. Uroda? Chyba nie ma znaczenia. Przy zamówieniu dziesięciu sztuk (weź pod uwagę potrzeby psa!) rabat nawet 40 proc. Nie ma gratisów dla pana, niestety/stety (niepotrzebne skreślić)."[/QUOTE] a ta psia lala mnie rozwaliła na łopatki [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a045.gif[/IMG] [CENTER][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a080.gif[/IMG] [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a080.gif[/IMG][/CENTER]
  7. Ala, kaj Ty jest [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/e025.gif[/IMG]
  8. ale bowski :loveu: :loveu: :loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/253/d9c376f9586a93e9.jpg[/url]
  9. Też się zastanawiam czy ma sens takie kosztowne Allegro, które żadnej, ale to żadnej pewności nie daje, że coś z tego wyjdzie. Może tak jak pisze Gosia, najpierw to wyróżnione za 12 zeta im zrobić. Przez 8 lat siedzą biedaki w schronie i nikt ich nie chciał :shake: trzeba im dużo ogłoszeń, a nie jednorazowego "rzutu na taśmę" dosyć kosztownego. Kurcze gdyby była pewność, że takie mega kosztowne ogłoszenie da efekt to nie wahałabym się ani chwili, a tak to szkoda chyba tylu pieniędzy na jeden raz :shake: Patowa sytuacja, nie wiadomo co zrobić :niewiem:
  10. [quote name='Puma1984']przepraszam za offa [URL]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=4029[/URL] prawie jak Champ....[/QUOTE] jejku następna psia bida :shake: rzeczywiście wygląda podobnie jak dawniej Champuś :shake:
  11. Ale to Allegro się już zakończyło do którego podałaś link :niewiem: tutaj jest aktualny link trwającej jeszcze aukcji: http://www.allegro.pl/item955502128_kamel_i_fax_fantastyczne_chlopki_pies_psy.html
  12. Echhh dwa biedaki :shake: Takie ładne psiny, a tyle musiały w życiu przejść. Może im w końcu też się uda - trzymam kciuki.
  13. Stwierdzam, że masz nadal psa :p i TZ też :evil_lol: Jak zawsze piękne foty pakera :loveu:
  14. Bardzo dobre wiadomości :loveu: Nie znam osobiście Atosa/Mukiego, ale poznałam p. Magdę, która gotowa była zrobić wszystko, żeby psina dobrze się czuł w nowym domu. Kobieta ma wielkie i ciepłe serce do zwierząt. A Tombiś to fajny maleńki psiak :loveu:i bardzo się cieszę, że dogadują się z Mukim :loveu:
  15. Cześć Ala z Ozulkiem :loveu::loveu: trochę mnie tu nie było, ale fot nie widzę jakoś :roll::roll: Ala, daj zdjęcia pakera :modla::modla::modla: :cool3:
  16. [quote name='Energy']Ja również bardzo dziękuję, byłam z Wami myślami... Talcott(*):-([/QUOTE] Dziękuję... Talcott [*]
  17. [quote name='GoniaP']Tadam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [URL]http://images8.fotosik.pl/247/494f713bd1393dcamed.jpg[/URL][/QUOTE] Gonia, ale cudny szczyl....:loveu:
  18. Łączę się w bólu z Rodziną i najbliższymi. [B]Talcott [*][/B] Poproszę o nr konta.
  19. [quote name='Selket'] Jesteśmy, odkurzamy naaszego blożka :loveu: Aczkolwiek nie wiem na jak długo, ale dzielnie miotełką zamiatamy ;) Dziękujemy za odwiedzinki moje Kochane :loveu: :loveu: Troszke zasypało nas śniegiem, a dzisiaj to już w szczególnośći sypie i sypie. A za tydzień ponoć pierwszy dzień wiosny :roll: Chciałam wstawić zdjęcia, ale nie umiem na nowym dogo :( [/QUOTE] no nareszcie - witaj ach witaj Selketka :multi::loveu::multi::loveu::loveu: jak nie umiesz :roll: o tak się wstawia ...... :cool3: [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/7694/dsc0002gq.jpg[/IMG]
  20. [quote name='ocelot']Iv_ bardzo, bardzo Ci dziękuję za tę wizytę:)Ogromnie....[/QUOTE] Cała przyjemność po mojej stronie ;) Ocelot, gdyby trzeba było zrobić wizytę po adopcyjną - to masz moje namiary :) Chętnie poznam Atoska osobiście ;)
  21. [quote name='ocelot']Dokładnie, ale warto:) Nieco zdradzę... wizyta przedadopcyjna się dzisiaj odbyła. A relację napisze osoba która na niej była. Musicie wybaczyć, ale jeszcze w pracy...[/QUOTE] Dobry wieczór :) Jak Ania już tu wspomniała, wizyta przed adopcyjna odbyła się dzisiaj. Rozmawiałam z Panią, która była bardzo zainteresowana Atoskiem. Opowiem Wam troszkę o Pani, która jest zdecydowana na adopcje Atosa. P. Magda miała już wcześniej Onka, który parę miesięcy temu odszedł po długiej walce z rakiem. W domu jest jeszcze jeden piesek, mały śliczny kundelek Tombiś. Przeurocza psina :loveu:Jest już wiekowym pieskiem, bo ma 10.5 roku. Pani chce dla niego towarzysza, bo piesek całe swoje życie spędził z onkiem Kazanem. Pani Magda też bardzo chce znowu psa, ma duży sentyment do onków. Mówiła mi, że jak znalazła ogłoszenie Atosa i przeczytała jego treść to wiedziała, że to musi być ten pies, że trzeba mu pomóc i obdarzyć pomocą i miłością. Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że pani Magda kocha zwierzęta i ma wspaniały stosunek do nich. Jestem pewna, że to wspaniały dom dla Atoska, bo będzie tam kochany. Bardzo wiele w tej kobiecie ciepła, mądrości i ogromnego serca, wiem, że Atosik to szczęściarz :loveu: Pani Magda chce zabrać w piątek Atoska do nowego domu, do lepszego życia. Jeśli chcielibyście wiedzieć coś jeszcze, chętnie służę wszelkimi wiadomościami jakie posiadam po rozmowie z panią Magdą. Pytajcie - zapraszam :)
  22. Piękne zakończenie :loveu: Trzymaj się maleńki, teraz już możesz mieć tylko z górki - powodzenia :loveu:
  23. Śliczne foty Zuzi i Bercika :loveu: Bardzo lubię czytać opowieści Zuzlikowej o wielkopsach ;) :loveu:
  24. Kasiu, zapewniłaś Gremlince miłość i ciepło. Powinnaś o tym pamiętać, że dzięki Tobie resztę swojego ciężkiego życia spędziła z poczuciem kochania. Straciłaś Przyjaciela, szczerze Ci wspólczuję, bo wiem jak taka strata boli :glaszcze: Gremlineczko [*]
×
×
  • Create New...